Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Temat: Zmiana algorytmu wbijania w kolejkę po ożywieniu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200

    Zmiana algorytmu wbijania w kolejkę po ożywieniu

    Z tego co zauważyłam, im mniej ma się szybkości, tym większą ma się szansę na swoją turę po zostaniu ożywionym.
    Moim zdaniem to jest chore i kompletnie nieintuicyjne. Powoduje, że szybkość w TvT jest statystyką kompletnie śmieciową i najlepsze co można zrobić, to mieć 10 szybkości, a wszystko inne wydać na przydatne statystyki Np. atak lub szczęście i hiterzyć każdą jedną osobę. To jest bezsensu i zabija TvT.
    Proponuję odwrócenie tego, aby szybkość liczyła się przynajmniej trochę w walkach drużynowych.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Jak najbardziej za

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    No nie powiem, nie ma tu niczego z czym mógłbym się nie zgodzić. Popieram i mam nadzieję, że zmienienie tego faktycznie naprawi problem z tymi wszystkimi toksycznymi buildami

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jeśli da się na to jakoś wpłynąć, to za.
    Pewnie się nie da.

  5. #5
    Temat był jakiś czas temu poruszany.
    Zobaczymy co i jak się da z tym zrobić

  6. #6
    Całkowicie za i miałam coś podobnego proponować, choć jednak mimo wszystko nie znam tego jak to działa. Jeżeli się da to oczywiście dobrze by było zmienić.
    W końcu coś sensownego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Dokładnie. Tez proponowałem żeby szybkość się jakoś więcej liczyła w TvT. Jak najbardziej za.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Za, zastanawia mnie, czy to też ruszy ewenement podwójnej tury na przyspieszeniu, na początku walki. Byłoby fajnie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Oczywiście, że za. Aktualni hiterzy to po prostu śmiech na TvT. Mają mało speeda zawsze wejdą po ożywieniu i zawsze kogoś zabiją (zawsze wymiana ożywienie za ożywienie). Jeszcze bardziej chora sytuacja robi się przy poświęceniach kiedy wszyscy zawodnicy się wbijają w tury i maja mało speeda oraz kolosalny atak.

    Wprowadzić jak najszybciej bo już dawno temu powinno być w grze.
    Tutaj przykładowa walka jak właśnie z dużo ilością ataku na magu i małym speedem za prawie każdym razem miałem kolejkę po postawieniu.
    https://mfo3.pl/r/bb31efabb
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 26-01-2017 o 09:18

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A ja zawsze myślałem, że mam za mało szybkości i dlatego nie wbijam się w turę

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    albo zrobic zasade ze w ture wchodzi sie od razu po ozywieniu, wszyscy beda szczesliwi

  12. #12
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    albo zrobic zasade ze w ture wchodzi sie od razu po ozywieniu, wszyscy beda szczesliwi
    Wtedy szybkość będzie totalnie zbędna,chociaż teraz też tak jest.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A ja zawsze myślałem, że mam za mało szybkości i dlatego nie wbijam się w turę
    Ja też... Za każdym razem.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Oczywiście, że za. Aktualni hiterzy to po prostu śmiech na TvT. Mają mało speeda zawsze wejdą po ożywieniu i zawsze kogoś zabiją (zawsze wymiana ożywienie za ożywienie). Jeszcze bardziej chora sytuacja robi się przy poświęceniach kiedy wszyscy zawodnicy się wbijają w tury i maja mało speeda oraz kolosalny atak.

    Wprowadzić jak najszybciej bo już dawno temu powinno być w grze.
    Tutaj przykładowa walka jak właśnie z dużo ilością ataku na magu i małym speedem za prawie każdym razem miałem kolejkę po postawieniu.
    https://mfo3.pl/r/bb31efabb
    Kiedyś w sumie dla śmiechu zrobiłam staty gdzie było po125 obron i 50 speeda i tak wbiłam do bójki pomóc wniosek wbiłam się za każdym razem gdy mnie ozywili co było bardzo zabawne niestety raport zaginął

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wtedy szybkość będzie totalnie zbędna,chociaż teraz też tak jest.
    No ale przynajmniej będzie sprawiedliwie dla wszystkich. Co szkodzi w tym że gracz wejdzie w kolejkę? - gra będzie ciekawsza. No chyba sytuacja że gracz wchodzi w kolejke jako 4 i tury ma drużyna przeciwna nie wiele ma wspólnego z umiarkowaną sprawiedliwością (nie mówię że ma być wszystko sprawiedliwe). To może tak, że wchodzi się do kolejki najpóźniej jako drugi gracz? Przy małym poziomie HP dobicie ożywionego jest wiele prawdopodobne. Z drugiej strony być może szybkość jest niedowartościowana i może powinna wpływać na coś jeszcze? Obecnie walkę zaczyna się z 50% prawdopodobieństwem, może to zmienić że ten kto ma więcej szybkości ma większą szansę na rozpoczęcie jej, ale z limitami do np. 55/45% lub 60/40%.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •