Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 70

Temat: Kwestia reputacji

  1. #31
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Opcja reportowania postów to wystarczające narzędzie do walki z spamem. Minusy się nie sprawdzały i dlatego po długich konsultacjach nastąpiła zmiana systemu. Powrót do poprzedniego sytemu to krok w tył, zupełnie niepotrzebny.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 469
Rozmiar:  237.3 KB
    Pozdrawiam.
    Czemu tylko niektórzy mają dostęp do ujemnej reputacji?

  3. #33
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Czemu tylko niektórzy mają dostęp do ujemnej reputacji?
    tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #34
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"
    To dlaczego on dostał minusa za nic? Kara za brak przewinienia to naruszenie prawa, i powinno to być egzekwowane.


    Iksde

  5. #35
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"
    Macie chyba już wystarczające narzędzia do "karania", te minusy to chyba już tylko dla pokazu.
    Dajcie wszystkim, albo nikomu - znowu tworzą się kolejne, niepotrzebne podziały.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"
    Kara za urażone ego? Pft.

  7. #37
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Macie chyba już wystarczające narzędzia do "karania", te minusy to chyba już tylko dla pokazu.
    Dajcie wszystkim, albo nikomu - znowu tworzą się kolejne, niepotrzebne podziały.
    Niby tak, są jednak tacy co minusa mogą dać, ale banować już nie.
    Jeśli minus był faktycznie za "urażone ego", to osoba która go wystawiła niech ma świadomość, że da się sprawdzić "kto, komu, kiedy".
    Konsekwencje z tego tytułu też mogą być wyciągnięte, a nawet powinny o ile faktycznie był to minus "za darmo, bo cie nie lubię, ja mogę więcej".

  8. #38
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Konsekwencje z tego tytułu też mogą być wyciągnięte, a nawet powinny o ile faktycznie był to minus "za darmo, bo cie nie lubię, ja mogę więcej".
    Szkoda, że z banami to tak nie działa

  9. #39
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Szkoda, że z banami to tak nie działa
    Szkoda, że z minusami też nie.

  10. #40
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Rumpel się bawił ranga była tworzona jeszcze przed tym, jak zostałem adminem, nie mniej na pewno nie było to planowane.

    Nikt nie powinien dawać minusów. W związku z tym osoby, które otrzymały minusa (Leon, Stefanek, herbatoholik, matissimos, lewik magik) otrzymali +1.

    @edycja
    Ferdeczek jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 14-03-2017 o 18:40
    Bididididid!

  11. #41
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jeszcze mi możesz cofnąć. Dostałem -1 od testującego xaniego i -1 od Pirrata po stworzeniu tematu na forum z pytaniem jak to możliwe, że dostałem negatywny punkt.

  12. #42
    Te stare czasy kiedy siedziałem na -10. Wtedy po dwóch latach napisałem jakiegoś posta i mi wyzerowali.

  13. #43
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Rumpel się bawił ranga była tworzona jeszcze przed tym, jak zostałem adminem, nie mniej na pewno nie było to planowane.

    Nikt nie powinien dawać minusów. W związku z tym osoby, które otrzymały minusa (Leon, Stefanek, herbatoholik, matissimos, lewik magik) otrzymali +1.

    @edycja
    Ferdeczek jeszcze.
    Dostałem 2 minusy, czemu +1?

    Dodaj jeszcze punkta.

  14. #44
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Jeszcze mi możesz cofnąć. Dostałem -1 od testującego xaniego i -1 od Pirrata po stworzeniu tematu na forum z pytaniem jak to możliwe, że dostałem negatywny punkt.
    To nie było od Pirrata, tylko od Rumpla . Dodałem +2.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Dostałem 2 minusy, czemu +1?

    Dodaj jeszcze punkta.
    Nie sądziłem, że aż tak dawno to było i nie zajrzałem do starszych logów . Dodałem.

    Postanowiłem zajrzeć do logów Rumpla. Okazało się, że dał łącznie 17 minusów. Zdecydowanie nie powinien tego robić, ale na szczęście nie podchodzi pode mnie i niech MoP się z nim męczy . Zdjąłem jeszcze minusy Nyan Catowi, Kubazowi, Nasciturusowi, LeFilowi, Platynowemu, Iziii, kot gamerowi, Fannindelowi, Leonardo i Manipulatorowi.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 14-03-2017 o 21:09
    Bididididid!

  15. #45
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    To nie było od Pirrata, tylko od Rumpla . Dodałem +2.


    Nie sądziłem, że aż tak dawno to było i nie zajrzałem do starszych logów . Dodałem.

    Postanowiłem zajrzeć do logów Rumpla. Okazało się, że dał łącznie 17 minusów. Zdecydowanie nie powinien tego robić, ale na szczęście nie podchodzi pode mnie i niech MoP się z nim męczy . Zdjąłem jeszcze minusy Nyan Catowi, Kubazowi, Nasciturusowi, LeFilowi, Platynowemu, Iziii, kot gamerowi, Fannindelowi, Leonardo i Manipulatorowi.
    dzięki Krycha

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •