Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 70

Temat: Kwestia reputacji

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Akurat już można się umawiać z kimś na wymianę reputacji, więc to nic nie zmieni. Natomiast do negatywnych nie powinno być podglądu, bo zemsta jest zbyt słodka.
    Podgląd albo jest dla plusów i minusów, albo nie ma go w ogóle. Generalnie wymiany idzie prześledzić w logach, więc jestem w stanie to wyłapać i poodejmować te wartości.

    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Na twoim miejscu Kryśka nie zaczynalbym soltysowania od podgrzewania atmosfery na forum reputami
    Jeżeli można coś dodać, nie zmieniając przy tym jakości, to warto spróbować - nie wprowadzę niczego, co zepsuje w jakimś stopniu forum, a jeżeli to zrobię, to jestem w stanie się do tego przyznać i błąd naprawić.
    Bididididid!

  2. #17
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Wprowadzisz reputację po staremu to wrócą stare problemy: wymiany, minusowanie kogo się nie lubi. Szybko zrozumiesz że nie było to potrzebne i w niczym nie pomogło a narobiło problemów. Będziesz chciał wyłączyć to zaczną się krzyki że psujesz. Nie widzę powodu dzisiaj by wracać do starych rozwiązań z reputami, nie ma takiej potrzeby by minusowac kogokolwiek, nie ma powodu by kogokolwiek plusowac. Reputacja stanowiłaby wyłącznie rozrywkę, rozrywkę prowadząca do konfliktów i problemów. Po co naprawiać coś co nie jest zepsute, po co dotykać coś co się może zepsuć. Ale rób jak uważasz

  3. #18
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zastanawiam się po prostu, czy jakakolwiek z tych zmian, które można wprowadzić, jest w miarę bezkonfliktowa i nie zaburzy reputów - wydaje mi się na tę chwilę, że komentarze są najmniej destrukcyjne, jeżeli wprowadzimy ich moderację (czyli ktoś wysyła screena, sprawdzamy, ew. karamy, jeżeli w tym momencie karanie będzie konieczne).
    Bididididid!

  4. #19
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Mogą być komentarze bez minusów.

  5. #20
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    4 lata temu może i fajnie
    teraz nie ma komu dawać

  6. #21
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Komentarze mogą wrócić, widoczność dla wszystkich liczby repów może wrócić, ba siła może wrócić. Mi to lotto. Jednakże minusy to było największe przekleństwo tego forum. Ludzie z <CENZURA> mnie specjalnie (jak zreszta kilku innych) minusowali aby ,,wrzucić do jeziora". Pobiłem rekord -73 reputacji na starym koncie lcs. Za co? Za nic. Dlatego jestem całkowicie na nie tym zmianom. Mówię, opisy i widoczność + siła może wrócić. To w sumie było ok. Jednak to z minusami... Robi to problemy, konflikty i robi monopol na forum dla <CENZURA> więc jestem całkowicie na nie.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 15-01-2017 o 00:03

  7. #22
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Jeżeli nadal nie rozumiesz za co byłeś minusowany to tylko potwierdza że nie powinieneś mieć dostępu do forum i minusy były sluszne.

  8. #23
    Przywróć sygnatury -_-

    A reputki mogą być i minusowe, i z komentarzem. Byle próg, od którego można minusować był wysoki, tak z 30 repków by nie było zbytniego "trollowania" nimi.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zrezygnowałbym jedynie z opcji pokazywania przyznającego, zbyt niebiezpieczne by to było (zarówno "pozytyw za pozytyw" jak i "negatyw za negatyw")
    Zgadzam się z tym, jednakże z drugiej strony zorganizowane grupy "wrzucaczy" do jeziorka powinny być kontrolowane. Rozumiem przez to, że negatywna reputacja powinna służyć do nagradzania spamu, czy innych postów "złych". Wrzucanie do jeziora powinno się kończyć utratą reputacji(no, w końcu ta nazwa coś znaczy, nie?), natomiast gracz z jeziorka, tak jak pirrat za czasów Adiego, powinien odzyskiwać pkt reputacji.

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

    Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

    Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.
    Dokładnie.

    Btw. Z jakiej racji zostały usunięte ?

  12. #27
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

    Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.

    Według screena którego kiedyś wrzucił Adi to najwięcej minusów na forum rozdawałeś właśnie Ty
    praktycznie same minusy

  13. #28
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale rozdałem też najwięcej plusów, więc proszę nie bądź TVNem tego forum

  14. #29
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Chaos typowy fermentator

  15. #30
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ale rozdałem też najwięcej plusów, więc proszę nie bądź TVNem tego forum
    plusów to miałeś najmniej z listy którą adi pokazał :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •