Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Vivi

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Vivi

    Opis: Czarny Mag mieszkający w swojej wieży znajdującej się w zachodniej części kontynentu. Przypuszcza się, że jego działania doprowadziły do wybuchu Wielkiej Wojny. Po jej zakończeniu ukrył się w swoim wymiarze i stamtąd kieruje projekcjami, które kłócą ludzi.
    Boss do pokonania na 65 poziomie.
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Taktyki
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2022 o 15:08 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Young Fish
    Konto usunięte
    Leczenie 1 do wywalenia z proponowanych zdolek, Czarcia Zbroja również do wywalenia, no i z tego co wiem to obecna polityka na forum zabrania dawania przykładowych walk.

    Dziękuję, poprawione ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 19-09-2021 o 10:37

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Young Fish Zobacz post
    Leczenie 1 do wywalenia z proponowanych zdolek, Czarcia Zbroja również do wywalenia, no i z tego co wiem to obecna polityka na forum zabrania dawania przykładowych walk.
    walki z minibossami automatycznie kasują się po roku, walki z bossami sie nie kasują, pozdrawiam
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    walki z minibossami automatycznie kasują się po roku, walki z bossami sie nie kasują, pozdrawiam
    A to przepraszam nie wiedziałem tego

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jotson
    Dołączył
    09-02-2019
    Postów
    20
    Wkradła się mała literówka w Pocisku Magicznym w taktykach

    Poprawione ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2022 o 15:09

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •