Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Troll Górski

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Troll Górski

    Opis: Troll Górski to potężny stwór, żyjący z dala od cywilizacji, w odległych zakamarkach Wyklętej Góry. Potrafi zwalić z nóg przeciwnika swoimi mocnymi ciosami. Niektórzy uważają, że jest on testem, który muszą zdać najwięksi podróżnicy, by zmierzyć się z potężną Amaterasu. Przez swoją wagę jest bardzo powolny.
    Boss do pokonania na 65 poziomie.
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie, gemy i zdolności
    Taktyki
    Możliwy Loot
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 02-07-2022 o 15:09 Powód: Aktualizacja

  2. #2

    Update

    Chowam


    Podmieniłem ~Azekar
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 09-11-2020 o 19:43

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Troll poniżej 5000 HP używa zdolności Furia Trolli, która nadaje mu status Regeneracja Sił. Należy ubić go przed zakończeniem tego statusu- inaczej odnowi mu on 30% HP. Przed użyciem tej zdolności przydatne może być nałożenie sobie Skupienia/ Mobilizacji, Bariery i Regeneracji.

    TOTALNY SCAM, jest jakiś warunek dodatkowy by tego nie znormował. Mi osobiście wrzucił normę na furii. Załączam raport który za niedługo wygaśnie. Oraz ssa żeby nie przepadło w przypadku próby weryfikacji po wygaśnieciu nagrania
    Nazwa:  troll.jpg
Wyświetleń: 448
Rozmiar:  212.8 KB
    https://mfo3.pl/r/b990f91dc

  4. #4
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Troll poniżej 5000 HP używa zdolności Furia Trolli, która nadaje mu status Regeneracja Sił. Należy ubić go przed zakończeniem tego statusu- inaczej odnowi mu on 30% HP. Przed użyciem tej zdolności przydatne może być nałożenie sobie Skupienia/ Mobilizacji, Bariery i Regeneracji.

    TOTALNY SCAM, jest jakiś warunek dodatkowy by tego nie znormował. Mi osobiście wrzucił normę na furii. Załączam raport który za niedługo wygaśnie. Oraz ssa żeby nie przepadło w przypadku próby weryfikacji po wygaśnieciu nagrania
    Nazwa:  troll.jpg
Wyświetleń: 448
Rozmiar:  212.8 KB
    https://mfo3.pl/r/b990f91dc
    No jest napisane, ze normuje bariere (a robi to zawsze.)
    Nietrudno sie domyslic ze:
    Autostatus bariera na start (wspomniany w zakladce sugerowane uzbrojenie), uzycie bryzy i jednej oslony wytraca trolla ze zdolnosci normalizujących tak ze na koniec pozostaje nam jedna barierka, której grubas juz nie ruszy
    No a baitować to najlepiej kiedy mamy przelamanie, bo wtedy zamiast zadac nam mocniejszy dmg- bedzie sie bawil z normą. Jest to dość logiczne i nawet przeze mnie wspomniane
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 25-06-2023 o 00:45
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •