Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pomoc automatyczna w drużynie przy określonych przeciwnikach

  1. #1
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187

    Pomoc automatyczna w drużynie przy określonych przeciwnikach

    Szukając Magicznego Dzbana wpadłem na pewien pomysł. Dlaczego osoby z naszej drużyny nie mogły by wybierać z kim mogą na pomagać podczas walki automatycznej?
    Takie coś znacznie ułatwiło by grę. Nie musieli byśmy pomagać przy wszystkim osobom z naszej drużyny, ale zaś przy bliżej określonych potworach, mini bossach lub bójkach.
    Przycisk ten miałby się wstępnie znajdować w widżecie Drużyna pod przyciskiem "Pomagaj automatycznie". Niestety jak na razie nie mam pomysłu jak by to można było nazwać w grze, ale mam nadzieję, że wy w waszych postach wymyślili byście coś fajnego

    Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi na ten temat, lokin.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Chyba za duże udogodnienie. Może by sie sprawdziło jesli byłby podział na miniBossy, potwory i PvP ;] ale do ściśle określonych potworów o za łatwe by było :P

    kumpel zostawia sobie postać koło ciebie, a ty expisz na moście, wypada wam dzban, dalej expisz. Zostawiasz sobie z 2-3 pkt. eny i dalej twój kumpel expi w poszukiwaniu dzbanu :P To przesada lekka

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,751
    opcje z których skorzysta może 1% graczy mają 1% szansę na realizację ;]

  4. #4
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    @Mita - Może z tymi potworami to przesadziłem, ale tak to może w miarę by poszło

    @Tomi - Z tej opcji skorzystało by na pewno więcej niż 1% osób Myślę, że zdziwiłbyś się ile osób by z tego korzystało

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •