Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: IŚ - 10 min na zapis

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    nie raz brakło mi tych 5 minut ,więc na tak

  2. #17
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    można nawet dać od 19:45 jestem na tak

  3. #18
    A gdyby na iś zapisy zaczynały się tuż po zakończeniu eventu komuś z Was by to przeszkadzało? Bo mi osobiście nie przeszkadza to czy ktoś stoi w miejscu dwie minuty, dziesięć, czy dwa dni. Jak chcecie to zapisujcie się sekundę przed, jak Mapy chce mieć więcej czasu (i nie tylko on), a zmienienie tego to prawdopodobnie jedna cyfra w kodzie, to czemu nie? Dla mnie na tak, jak jeszcze grałem i chodziłem na iś to zdarzyło mi się spóźnić minutę, a wydłużenie tego czasu rozwiązuje problem.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    A gdyby na iś zapisy zaczynały się tuż po zakończeniu eventu komuś z Was by to przeszkadzało? Bo mi osobiście nie przeszkadza to czy ktoś stoi w miejscu dwie minuty, dziesięć, czy dwa dni. Jak chcecie to zapisujcie się sekundę przed, jak Mapy chce mieć więcej czasu (i nie tylko on), a zmienienie tego to prawdopodobnie jedna cyfra w kodzie, to czemu nie? Dla mnie na tak, jak jeszcze grałem i chodziłem na iś to zdarzyło mi się spóźnić minutę, a wydłużenie tego czasu rozwiązuje problem.
    Bez przesady, przypadkiem się kliknie i stać cały tydzień...

    Jednakże wydłużenie, do powiedzmy godziny, nie powinno być takie złe.

  5. #20
    Rebellious
    Konto usunięte
    Jeśli już co wydłużać to na moje do 10 minut, nie więcej bo to będzie dziwne jakieś, jeszcze nikt o is nie myśli, a ktoś już sobie tam siedzi i ma położenie igrzyska śmierci XD

  6. #21
    Cytat Napisał Stratovarius Zobacz post
    Mi to by szkodziło, już na kg jak czasem przyjdę to denerwuje mnie te 10 minut. Polecam zapisywać się równo 19.55 lol, wasz problem ze zapisujecie się o 19.59.59 a raczej wasze gapiostwo, bo macie możliwość zapisania się o juz wcześniej wspomnianej 19.55.

    - - - - - - - - - -



    No dokładnie albo może juz od soboty 19.50 będzie 1 dzień i 10 minut każdy sobie zdąży.
    przecież w żaden sposób by ci to nie przeszkadzało, to że mógłbyś się zapisać 5-10min wcześniej to nie znaczy, że musiałbyś to robić
    na prawdę zastanówcie się 2 razy zanim coś napiszecie, bo komentarze tego typu są kompletnie bez sensu i szczerze nie wiem, czy traktować to jako złośliwą działalność na forum(nie bo nie), czy po prostu, nooo.. myślicie jakoś inaczej.

    Do tej propozycji można podejść jedynie przychylnie albo neutralnie

    osobiście myślę, że mfo jest grą często działającą w tle i nie jest trudno przeoczyć 5min czasu na wejście przeglądając inne strony, uważam, że spokojnie można by to wydłużyć do 10-15min
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #22
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    do zrealizowanych :3
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •