Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: Reputacja za poradniki!

  1. #16
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    I do czasu, aż nie dowiesz się co najmniej wszystkiego o czym napisałem nie bierz się za normalny poradnik.
    Ejcie pls, bez hejtu.

  2. #17
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...887#post255887

    Na tym kończy się reputacja za poradniki.
    Dodawane są z niekompletnymi informacjami oraz (co gorsze) błędnymi.

    Za coś takiego też jest reputacja? xD
    Przecież za pomoc w uzupełnieniu poradnika też dostaje się reputacje, no i nie widzę nic złego w zakładaniu takich tematów, im więcej osób przyłoży się do pomocy w napisaniu poradnika, tym będzie bardziej kompletny.

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    I do czasu, aż nie dowiesz się co najmniej wszystkiego o czym napisałem nie bierz się za normalny poradnik.
    Ejcie pls, bez hejtu.
    .
    Czemu sądzisz, że mam zamiar tworzyć taki poradnik?

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Odziwo - zgadzam się z Kim Chi. Możesz robić poradnik i prosić o pomoc w uzupełnieniu, w końcu to wymagający boss. Ew. załóż temat (nie poradnik) odn. rozgryzania globala. Kiedyś tak Green Arrow rozgryzał Czaszkę z tego co pamiętam. Nic złego.
    Bididididid!

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Odziwo - zgadzam się z Kim Chi. Możesz robić poradnik i prosić o pomoc w uzupełnieniu, w końcu to wymagający boss. Ew. załóż temat (nie poradnik) odn. rozgryzania globala. Kiedyś tak Green Arrow rozgryzał Czaszkę z tego co pamiętam. Nic złego.
    Niestety, ale przyjdzie taki Leonardo i powie "Lol, sam myśl, lol. Lol, skoro chcesz go bić to sam rozgryź taktykę, lol. XDDD, lol".

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No to się obrażaj jak wolisz - jeżeli chodzi o mnie, to nie widzę problemu.
    Bididididid!

  7. #22
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Odziwo - zgadzam się z Kim Chi. Możesz robić poradnik i prosić o pomoc w uzupełnieniu, w końcu to wymagający boss. Ew. załóż temat (nie poradnik) odn. rozgryzania globala. Kiedyś tak Green Arrow rozgryzał Czaszkę z tego co pamiętam. Nic złego.
    Okej czyli:
    jeżeli wkleję pusty szablon (oczywiście uzbro, polecane zdolno jest) i poproszę o informacje, o nim to też się liczy jako poradnik?


    Jeżeli tak to oficjalnie przepraszam herbatoholika za moje jakże nieprzychylne spojrzenie w związku do zgarniania profitów wykorzystując innych.
    Naprawdę przepraszam.

  8. #23
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Okej czyli:
    jeżeli wkleję pusty szablon (oczywiście uzbro, polecane zdolno jest) i poproszę o informacje, o nim to też się liczy jako poradnik?


    Jeżeli tak to oficjalnie przepraszam herbatoholika za moje jakże nieprzychylne spojrzenie w związku do zgarniania profitów wykorzystując innych.
    Naprawdę przepraszam.
    A więc:
    Dojście do bossa - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Sam napisałem, linki do ma szukałem sam.
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Sprawdzałem w dużej ilości raportów czy czegoś nie używa, ale wybacz - nie jestem testerem, nie znam skryptu i mam prawo się pomylić w jednej zdolności.
    Sugerowane Uzbrojenie, gemy oraz zdolności - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Sam pisałem.
    Możliwy loot - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Obejrzałem wszystkie wygrane raporty (A przynajmniej większość) i wypisałem drop.
    Taktyka - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Może i jest kilka błędów, ale nie jestem testerem. Wybacz mi moją niegodziwość.
    Przydatne artykuły - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Chyba, że chodzi Ci o to, że ich nie napisałem. SKANDAL!
    Przykładowe raporty - Gdzie widzisz wykorzystywanie innych? Jeżeli są tam 2 raporty nie moje to znaczy, że nie powinny się tam znaleźć? AHA.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Rozumiem wykorzystanie schematu.
    Ale jest to tępe zerżnięcie schematu ponieważ po prostu skopiowałeś nie weryfikując informacji (koralowa rózga i rękawice pozdrawiają, zbroi nie zdążyłem sprawdzić )
    0 informacji o fabule i informacji od tego zielarza co jest naszym głównym źródłem wiedzy w grze.
    Nawet nie podałeś tej potki dającej 1 hp i mp dla leni (btw. ona miała być dosyć ważna, no ale mopowi nie pykło).

    A wykorzystanie innych: podajesz tekst z dużą ilością błędnych informacji, poprawny tylko w trzech fragmentach fragmentach (dojście do bossa + przydatne artykuły) i liczysz na to, że inni je poprawią.

    Ja wiem że jestem dziwny (^_^), ale dla mnie to wygląda jakbyś wszystkie inne pola zostawił puste i oczekiwał, że ktoś łaskawie znajdzie i wypisze ci twoje błędy, bo nie chciało ci się weryfikować tekstu.

  10. #25
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Rozumiem wykorzystanie schematu.
    Ale jest to tępe zerżnięcie schematu ponieważ po prostu skopiowałeś nie weryfikując informacji (koralowa rózga i rękawice pozdrawiają, zbroi nie zdążyłem sprawdzić )
    0 informacji o fabule i informacji od tego zielarza co jest naszym głównym źródłem wiedzy w grze.
    Nawet nie podałeś tej potki dającej 1 hp i mp dla leni (btw. ona miała być dosyć ważna, no ale mopowi nie pykło).

    A wykorzystanie innych: podajesz tekst z dużą ilością błędnych informacji, poprawny tylko w trzech fragmentach fragmentach (dojście do bossa + przydatne artykuły) i liczysz na to, że inni je poprawią.

    Ja wiem że jestem dziwny (^_^), ale dla mnie to wygląda jakbyś wszystkie inne pola zostawił puste i oczekiwał, że ktoś łaskawie znajdzie i wypisze ci twoje błędy, bo nie chciało ci się weryfikować tekstu.
    Czytasz książkę. W każdy rozdziale jest 1 błąd gramatyczny. Książka jest pusta, a autor pomyślał, że czytelnik sobie skreśli i napisze poprawnie.

    Myślenie na poziomie czerwonej mrówki.

  11. #26
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Została dodana reputacja za grudzień. Szkoda, że aktywność skupiła się wokół trzech osób, jednak to i tak niezły wynik.

    W grudniu miałem trochę mniej czasu, ale teraz postaram się poaktualizować braki (uzupełnić listę TODO, dalej pisać poradniki poziomowe).

    Pozdrawiam.
    Bididididid!

  12. #27
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zbliża się koniec stycznia - przypominam o wysyłaniu PW o reputację za ten miesiąc.
    Bididididid!

  13. #28
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przyznane zostały punkty reputacji za luty.
    Bididididid!

  14. #29
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Nie dostałem pkt reputacji za poradnik.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Dzban-MAG-25lv

  15. #30
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie dostałem pkt reputacji za poradnik.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Dzban-MAG-25lv
    A wysłałeś wiadomość, że go zrobiłeś do Krychy?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •