Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Reputacja za poradniki!

  1. #1
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378

    Reputacja za poradniki!

    Witam.

    Miło mi ogłosić, że wracamy z gratyfikacjami w formie reputacji za tworzone poradniki i/lub inne pomoce do gry.

    Jak widzicie, mamy od groma różnego rodzaju poradników na forum, z czego jednak większość wymaga edycji/napisania od nowa. Kilku również brakuje.

    Od dziś za swoją pracę możecie ubiegać się o dodanie reputacji.

    Skala punktacji:
    • mapa: +1 reput
    • quest: +3 reputy
    • boss/miniboss/potwór unikatowy: +5 reputów za każdy
    • artykuł: +1-5 reputów w zależności od trudu włożonego w pisanie
    • inne materiały: +1-5 reputów w zależności od trudu


    W związku z tym, że w tym momencie - w pewnym stopniu - tworzenie poradników przestaje być caritasem, nie można "zaklepywać" danego poradnika. Poradnik musi być zrobiony jak najlepiej, wiadomo, że pewne schematy (jak np. w bossach) są do ew. edycji przez redaktora, natomiast prawie że puste poradniki nie będą ujmowane przy przydzielaniu gratyfikacji. Nagrody przyznawane będą miesięcznie, reputacja pojawiać się będzie więc co miesiąc. Aby otrzymać reputację, trzeba napisać PW do mnie wraz z linkiem do poradnika.

    Generalnie jednak tworząc poradnik, prosze o stosowanie się do wytycznych - w przypadku map, questów, potworów, a także o - w ramach możliwości - wyczerpanie w jak największym stopniu treści w naszym poradniku.

    To jednak nie wszystko - pojawiła się bowiem możliwość otrzymania rang za swoją aktywność w dziale Poradników!

    Mam nadzieję, że zachęci to Was choć trochę do pracy na rzecz forum, a co za tym idzie - gry.

    W razie ew. pytań proszę pisać. Pamiętajcie również, że powrót reputacji jest trochę "na próbę" - zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Bididididid!

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    oho jak można dostać range to od jutra zaczynam robić. ciekawe zachęcenie

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jak komuś się nie chce bawić z hiperłącza itp., niech napiszę to w oddzielnym poście w danym temacie lub na końcu głównego posta to powprowadzam to.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Trzeba wysyłać pw z każdym poradnikiem, czy można podesłać all w jednym pw jakoś po koniec miesiąca?

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Press Zobacz post
    Trzeba wysyłać pw z każdym poradnikiem, czy można podesłać all w jednym pw jakoś po koniec miesiąca?
    Można pod koniec miesiąca w jednym, tylko jak zapomnisz, to nie będzie reputów.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    nie można "zaklepywać" danego poradnika.
    To czemu mój został usunięty?
    Nie dubluj tematów - nawet, jeżeli brakuje poprzedniej mapie np. skrzynek, to lepiej to zgłosić, niż tracić czas na dublowanie.
    No ok, rozumiem. Ale czy nie lepiej już zostawić mój temat skoro jest pełny w przeciwieństwie do tego pierwszego?

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Press Zobacz post
    To czemu mój został usunięty?

    No ok, rozumiem. Ale czy nie lepiej już zostawić mój temat skoro jest pełny w przeciwieństwie do tego pierwszego?
    Uznałem, że to takie usilne doczepianie się. Power zrobił od groma map i większość dobrze - wystarczy mu to zgłosić i na pewno poprawi swoją wersję - po prostu nie wszystko ujął na mapie. Dlatego tak zdecydowałem.
    Bididididid!

  8. #8
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Uznałem, że to takie usilne doczepianie się. Power zrobił od groma map i większość dobrze - wystarczy mu to zgłosić i na pewno poprawi swoją wersję - po prostu nie wszystko ujął na mapie. Dlatego tak zdecydowałem.
    Ale to jest bez sensu. Nie wiem czy wybrałeś jego temat, dla tego, że go lubisz, czy tam zrobił więcej mapek ode mnie, ale zauważ, że mój temat jest po prostu lepszy. Zawiera więcej informacji (już nawet nie o te skrzynki mi chodzi) i jest po prostu ładniejszy.
    Może zrobiłem temat jako drugi, ale czemu wybierać ten gorszy? Jeśli chodzi o tego reputa to niech on go sobie weźmie.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na drugi raz bądź szybszy i przestań wytyczać zasady. Powiedziałem - jego mapa nie miała zaznaczonych dwóch skrzynek - co pewnie po zgłoszeniu zostałoby naprawione tego samego dnia. To nie jest kwestia "lubienia" - po prostu nie uważałem, żeby trzeba było zrobić drugi temat. To nie były drastyczne błędy.

    - - - - - - - - - -

    Uwaga!
    Została wyznaczona zgoda na przyznanie "zaległej" reputacji. Dotyczyć ona będzie poradników (map, questów, bestariusza, artykułów różnej maści, pomocy), które zakresem sięgają od update'u Devos (21-01-2015), a więc także update'a Eternii-Langeburga (31-08-2015), i Urkaden (24-10-2016). Takie poradniki zgłaszajcie jak najszybciej. Oczywiście dołączając linka do poradnika.

    Przypominam również o tworzonych "nowych" poradnikach - nie zapomnijcie wysyłać PW w kwestii reputacji. Pamiętajcie, że nie każda aktywność to tworzenie poradnika - może być to chociażby support poradników innych autorów.
    Bididididid!

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Tomi dodał Wam punkty reputacji za zaległe poradniki oraz za te pisane po updacie Urkaden (do dnia dzisiejszego). Punkty powinny być zmienione (do podglądu w Panelu albo na liście użytkowników, a 7 grudnia w Rankingu Reputacji (jeżeli jesteście TOP20)).

    Przypominam, że cały czas można zgłaszać swoje poradniki na PW - ujmiemy to w grudniowym podsumowaniu. Jeżeli kogoś interesuje jego ewidencja dodatniej reputacji za poradniki prosze pisać PW w tej kwestii - wtedy udostępnie te informacje.
    Bididididid!

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zbliża się koniec miesiąca. Przypominam o wysyłaniu na PW informacji z działalnością w poradnikach w grudniu.
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...887#post255887

    Na tym kończy się reputacja za poradniki.
    Dodawane są z niekompletnymi informacjami oraz (co gorsze) błędnymi.

    Za coś takiego też jest reputacja? xD

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...887#post255887

    Na tym kończy się reputacja za poradniki.
    Dodawane są z niekompletnymi informacjami oraz (co gorsze) błędnymi.

    Za coś takiego też jest reputacja? xD
    .
    Okej, usuwam. Niech ktoś inny się trudzi skoro zrobiłem większość.

    W sumie resztę też usunę w najbliższym czasie. Dobre chęci to zło wcielone ;/ (a już dostałem reputacje iksDE)
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 23-12-2016 o 15:12

  14. #14
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Dlaczego nie możesz napisać poradnika gdy zbierzesz kompletnie informacje zamiast zostawiać półśrodek i liczyć na to, że ktoś ci powie co i jak dopisać.
    Skopiowałeś schemat - dobra niby sam napisałeś niekompletną taktykę, dodałeś niekompletny drop (należy też opisać co leci ze skrzynek) i zostawiłeś koralową rózgę w proponowanych broniach.

    To powodzenia życzę trzymając się kropka w kropkę taktyki.
    Sugerując że jak druga wygra losowanie to i tak powinna użyć wody.
    Albo nie opisując w żaden sposób warunków ruszycy i powodów dla których należy użyć wody święconej na każdym etapie.

    A to wszystko wypisuję tylko z pamięci, było takich fajnych braków znacznie więcej.

  15. #15
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Dlaczego nie możesz napisać poradnika gdy zbierzesz kompletnie informacje zamiast zostawiać półśrodek i liczyć na to, że ktoś ci powie co i jak dopisać.
    Skopiowałeś schemat - dobra niby sam napisałeś niekompletną taktykę, dodałeś niekompletny drop (należy też opisać co leci ze skrzynek) i zostawiłeś koralową rózgę w proponowanych broniach.

    To powodzenia życzę trzymając się kropka w kropkę taktyki.
    Sugerując że jak druga wygra losowanie to i tak powinna użyć wody.
    Albo nie opisując w żaden sposób warunków ruszycy i powodów dla których należy użyć wody święconej na każdym etapie.

    A to wszystko wypisuję tylko z pamięci, było takich fajnych braków znacznie więcej.
    .
    Nie wiem o czym mówisz. Opisujesz coś co nie istnieje.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •