Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 11.11%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 11.11%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    7 77.78%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P4]Nieprawidlowe dzialanie ESC

  1. #1

    [P4]Nieprawidlowe dzialanie ESC

    Gdy wciskamy klawisz ESC przy przegladaniu konkretnej oferty na targu, to zamyka nam okno targu zamiast oferty. Jest to dość uciążliwe.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    To zamykaj krzyżykiem używając myszki Tak chyba powinno być

  3. #3
    No moim zdaniem to nielogiczne, żeby zamykać pierw widok nadrzędny.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Znowu kubaz wylatujesz z "niby błędem" xD .Kolejna porcja informacji dla Ciebie:
    Block klawiszowy do zamykania okna w targu to ~ esc. Klikasz sobie ~ wyskakuje komunikat "jesteś wyleczony" klikasz esc to zamyka się aukcja a nie targ.

    Podsumuję ten temat jak i poprzedni jeśli będziesz pisać z każdą rzeczą która nie jest błędem tylko brakiem wiedzy o grze, to robisz spam na forum i utrudniasz prace Administracji.

    W sprawie większej ilości błędów możesz pisać do mnie w grze
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 20-11-2016 o 17:15

  5. #5
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Znowu kubaz wylatujesz z "niby błędem" xD .Kolejna porcja informacji dla Ciebie:
    Block klawiszowy do zamykania okna w targu to ~ esc. Klikasz sobie ~ wyskakuje komunikat "jesteś wyleczony" klikasz esc to zamyka się aukcja a nie targ.

    Podsumuję ten temat jak i poprzedni jeśli będziesz pisać z każdą rzeczą która nie jest błędem tylko brakiem wiedzy o grze, to robisz spam na forum i utrudniasz prace Administracji.

    W sprawie większej ilości błędów możesz pisać do mnie w grze
    to obejście błędu, a nie rozwiązanie go, w tym przypadku najbardziej elegancko by było jakby otworzenie tego okienka, czyniło go tym "aktywnym", a nie że trzeba wymuszać focus na nim przez klikanie albo tylde, więc według mnie temat jak najbardziej uzasadniony
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    to obejście błędu, a nie rozwiązanie go, w tym przypadku najbardziej elegancko by było jakby otworzenie tego okienka, czyniło go tym "aktywnym", a nie że trzeba wymuszać focus na nim przez klikanie albo tylde, więc według mnie temat jak najbardziej uzasadniony
    Tylko nasuwa się jedno główne pytanie od większości graczy. Po co pracować nad "niby błędami" które nie przeszkadzają w grze bo można je obejść skoro czeka jeszcze jakaś ponad połowa głównej fabuły do zrobienia ? Graczowi kliknięcie zamiast esc to ~ esc zajmie nawet nie sekundę dłużej a znając tempo prac to zajmie to około 3 dni do naprawy aby z ~esc przejść na samo esc. Nie chodzi o uzasadnienie błędu tylko o priorytet prac Administracji.

    @Edit
    Żeby nie spamić to odpowiem Ci jeahok tutaj, że kłania Ci się czytanie ze rozumieniem.
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Oczywiście jest to błąd i żadna interpretacja gracza Hiter tego faktu nie zmieni.
    No tak ten ból naciśnięcia ~ przed esc czy w poprzednim temacie ctrl+c/ctrl+v zamiast jednego klawisza. Bym to podsumował jednym zdaniem ale wiem, że jak napiszę prawdę to dostane bana od soadów.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 20-11-2016 o 19:43

  7. #7
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Tylko nasuwa się jedno główne pytanie od większości graczy. Po co pracować nad "niby błędami" które nie przeszkadzają w grze bo można je obejść skoro czeka jeszcze jakaś ponad połowa głównej fabuły do zrobienia ? Graczowi kliknięcie zamiast esc to ~ esc zajmie nawet nie sekundę dłużej a znając tempo prac to zajmie to około 3 dni do naprawy aby z ~esc przejść na samo esc. Nie chodzi o uzasadnienie błędu tylko o priorytet prac Administracji.
    to jest tylko zgłoszenie błędu, nie my decydujemy o tym, czy będzie zaniechane, odłożone na później, zrobione w 3 min albo 3 miesiące, więc przestańcie zarządzać nieswoim czasem
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Oczywiście jest to błąd i żadna interpretacja gracza Hiter tego faktu nie zmieni.

  9. #9

  10. #10

    [P3] Pomoc a ESC

    Wywołanej pomocy nie można zamknąć przy pomocy klawisza ESC, pomimo że działa on dla ustawień i mapy.

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie błąd, tylko propozycja.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •