Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Rendels

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Rendels

    Opis: Miniboss z okolic miasta Urkaden. Potrafi nadać wiele negatywnych statusów naraz przez co jest bardzo niebezpieczny. Aby przywołać minibossa należy wrzucić 200 Zagubionych Dusz do Piekła w Czyśćcu Błądzących Dusz.
    Po pokonaniu Rendelsa, jest 10% szansy na to, że skrzynia w Komnacie Zagubionych Dusz otworzy się. Dzienny limit bicia minibossa wynosi 50 swoich Rendelsów.
    Muzyka podczas walki:

    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Możliwy Loot
    Przydatne Artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 12-03-2022 o 17:10 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Avatar Asia
    Dołączył
    10-02-2021
    Postów
    1
    ja nie wysłałam żadnych dusz do piekła a rendels jest w komnacie

  3. #3
    Zarówno pierwszy Rendels jak i skrzynia w komnacie fortuny są od razu zrespione.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2021
    Postów
    11
    Nadanie w jednym ataku wielu statusów - przegięcie, ale może być. Ale żeby do tego status uśpienie, który zasadniczo oznacza śmierć to przegięcie. Tą umiejętność powinien rzucać jak atakuje go drużyna.
    Na solo marne szanse na ubicie (a atakuję na 49 lev). A w opisie jest, że można go na 40-tym pokonać - jakiś dowcip (jak większość opisów, która przesadnie optymistyczna jest co do tego na którym levelu można quest zroibć - chyba, że opisy są dla wojownika tworzone, a nie dla maga, bo takie odniosłem wrażenie, jak odpaliłem drugą postać - tam gdzie magiem się męczyłem to wojem spoko zrobiłem).

  5. #5
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Fantagiro Zobacz post
    Nadanie w jednym ataku wielu statusów - przegięcie, ale może być. Ale żeby do tego status uśpienie, który zasadniczo oznacza śmierć to przegięcie. Tą umiejętność powinien rzucać jak atakuje go drużyna.
    Na solo marne szanse na ubicie (a atakuję na 49 lev). A w opisie jest, że można go na 40-tym pokonać - jakiś dowcip (jak większość opisów, która przesadnie optymistyczna jest co do tego na którym levelu można quest zroibć - chyba, że opisy są dla wojownika tworzone, a nie dla maga, bo takie odniosłem wrażenie, jak odpaliłem drugą postać - tam gdzie magiem się męczyłem to wojem spoko zrobiłem).
    ale to jest sugerowane uzbrojenie na poziom na który miniboss jest przeznaczony do walki grupowej, nikt nigdzie nie napisał że pokonasz go na 40 poziomie solo...
    Nie chce banaa

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •