Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Jabłka i marchewki

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    A co z rybami? Bo karmazyn to nawet questowy nie jest. To samo z fiołkami. Co do propozycji - nie mam zdania, i tak będę kupował tylko normalne mikstury.
    Jak dla mnie to mogą leczyć nawet 10x więcej niż obecnie

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Jeżeli chodzi o propozycję to od razu można wprowadzić możliwość kupienia takich w miastach, a nie tylko w wiosce Dilli, do której nie ma nawet teleportu.
    Admini to dodadzą, zaraz po dodaniu miksów życia 1 do Eliar i Devos -.- (I ofc. profesję łucznika i portal do Dilli, a poza tym jeszcze miliony innych propozycji, przy których admini stwierdzili, że są na nie.)
    Poczytaj forum, admini wypowiadali się na ten temat.

  3. #18
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    W sumie przydatne dla low lv, można zaooszczędzić i te ceny będą logiczne ;x

  4. #19
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To mogę załatwić oraz ewentualnie podniesienie cen jabłek

    To są itemki głównie dla graczy zaczynających grę.
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Niegdyś marchewki i jabłka były tańsze, przez co były bardziej opłacalne od mikstur życia 1. Jednak należało robić duże zapasy, bo były (zresztą wciąż są) dostępne tylko w Dilli. Później zostało to zmienione - podniesiono cenę tych przedmiotów (możliwych do użycia jedynie poza walką), aby zwykłe mikstury były bardziej opłacalne.

  5. #20
    Odświeżam. Cena jabłek powinna być równie korzystna, co obecnie winogron. Napędziłoby to ruch w całej Arkadii i dałoby ciekawą alternatywę, czy tracić czas/ene na transport do Dilli czy zaopatrzać się w ż1.

  6. #21
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jaki ruch w całej Arkadii jak można kupić sobie inną postacią i włożyć do depozytu.

  7. #22
    A fakt zapomniałem. Nie zmienia to faktu, że byłaby to dobra opcja.

  8. #23
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Rzeczy do leczenia poza walką powinny mieć lepszy współczynnik leczenia HP/MP do ceny.

  9. #24
    tetrax
    Konto usunięte
    Odświeżam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •