Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Rekrutacja na stanowisko testera - grudzień 2022

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727

    Rekrutacja na stanowisko testera - grudzień 2022

    ***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA***

    Wszystkie osoby, które chciałyby wspomóc proces tworzenia i testowania nowych elementów gry, zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym naborze na stanowisko testera.

    Zanim dokonasz zgłoszenia, zapoznaj się z zasadami rekrutacji:

    1) Zgłosić może się każdy użytkownik forum poprzez formularz pod adresem: https://forum.mfo3.pl/forms.php?do=form&fid=34
    2) Minimalne wymagania, aby kandydatura została rozpatrzona to brak historii poważnego/wielokrotnego naruszania regulaminu gry i forum (np. kradzieże, celowe działania na szkodę gry itp.).
    3) Można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Przed wysłaniem formularza, proszę dokładnie sprawdzić odpowiedzi, gdyż poprawki nie będą możliwe.
    4) Nie ma wymogu, aby osoba zgłaszająca się była pełnoletnia. Nie ma też wymogu posiadania określonego stażu w grze.
    5) Termin zakończenia naboru nie jest ściśle określony. Rekrutację zakończymy w momencie, gdy liczba zgłoszeń okaże się wystarczająca do wyboru odpowiednich kandydatów. Bez względu na powyższe, formularz będzie aktywny co najmniej do 8 stycznia 2023, także nie ma powodu, aby wysyłać zgłoszenie w pośpiechu. Nie kolejność zgłoszeń, a ich zawartość merytoryczna będzie miała decydujące znaczenie.
    6) Nie ma ściśle określonej liczby osób, które zostaną przyjęte.
    7) Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami - poprzez PW na forum lub w grze. Brak kontaktu w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia, prawdopodobnie oznacza brak akceptacji Twojej kandydatury w tej edycji naboru.
    8) Treść wysłanego zgłoszenia będzie dostępna dla administracji gry i forum, osób tworzących treści do gry, a także może być udostępniona gronu testerów.
    9) Funkcja testera pełniona jest na zasadzie wolontariatu.
    10) Zalecamy zapisanie kopii odpowiedzi przed ich wysłaniem, aby z powodu ewentualnych problemów technicznych nie utracić przygotowanego tekstu.
    11) Jeśli coś wymaga dodatkowych wyjaśnień, proszę pytać w tym temacie.

    Formularz zgłoszeń:
    https://forum.mfo3.pl/forms.php?do=form&fid=34

    ***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA***

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2022
    Postów
    20
    Życzę powodzenia wszystkim w rekrutacji

  3. #3
    Łukasz
    Konto usunięte
    Ale się ciekawie zrobiło Powodzenia wszystkim rekrutom.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Szansa jest nikła ale pow.

  5. #5
    The Worst Nightmare
    Konto usunięte
    Nazwa:  obraz_2022-12-06_141622988.png
Wyświetleń: 1193
Rozmiar:  108.8 KB

    Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?
    Ostatnio edytowane przez The Worst Nightmare ; 06-12-2022 o 15:18

  6. #6
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał The Worst Nightmare Zobacz post
    Nazwa:  obraz_2022-12-06_141622988.png
Wyświetleń: 1193
Rozmiar:  108.8 KB

    Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?
    Prawdopodobnie tak, chyba że ktoś ci odblokuje.
    Z Bogiem.

  7. #7
    Jakie są główne wymagania?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Cytrynqa aka gz Zobacz post
    Jakie są główne wymagania?
    Wszystko jest w regulaminie

    2) Minimalne wymagania, aby kandydatura została rozpatrzona to brak historii poważnego/wielokrotnego naruszania regulaminu gry i forum (np. kradzieże, celowe działania na szkodę gry itp.).
    Z Bogiem.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    11) Jeśli coś wymaga dodatkowych wyjaśnień, proszę pytać w tym temacie.
    Jeśli ktoś już kiedyś był testerem MFO3 i zrezygnował to musi ponownie przechodzić cały proces rekrutacji? Raz zdobyte uprawnienia są na zawsze, inną kwestią jest korzystanie z nich. Jak ktoś ma np. kartę rowerową/wędkarską to po co miałby ją tworzyć po raz drugi?

  10. #10
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?
    Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie konta z 1 lvl aby wysłać podanie, a po wysłaniu podania konto usunąć. Oczywiście podając w 1 pytaniu oryginalny nick.

    Jakie są główne wymagania?
    Przede wszystkim napisanie dobrego podania, do tego pewnie brak poważniejszych wykroczeń.

    Jeśli ktoś już kiedyś był testerem MFO3 i zrezygnował to musi ponownie przechodzić cały proces rekrutacji? Raz zdobyte uprawnienia są na zawsze, inną kwestią jest korzystanie z nich. Jak ktoś ma np. kartę rowerową/wędkarską to po co miałby ją tworzyć po raz drugi?
    Jest to kwestia indywidualna i zależy od danej osoby i sytuacji. Między innymi: z jakiego powodu dana osoba opuściła grono testerów, jak się spisywała pełniąc funkcje testera i jak się zachowywała po jej zakończeniu. Również ważne jest ile czasu minęło od rezygnacji, jeśli był to okres ponad 2 lat to uważam, że pozostaje tylko ponowna rekrutacja .

  11. #11
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Przede wszystkim napisanie dobrego podania, do tego pewnie brak poważniejszych wykroczeń.
    .
    Czyli jeśli dostałem rok czy 2 lata temu bana za multikonto to nadal mam szansę ubiegać się o stanowisko testera? Bo nie wiem czy rozumieć to jako poważne wykroczenie
    Nie chce banaa

  12. #12
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Czyli jeśli dostałem rok czy 2 lata temu bana za multikonto to nadal mam szansę ubiegać się o stanowisko testera? Bo nie wiem czy rozumieć to jako poważne wykroczenie
    Każdy ma szansę, tymbardziej że mineły dwa lata, jak dobrze pamiętam to się przedawania po jakimś czasie. I też trzeba być bez banów przez jakiś okres przed podaniem .

  13. #13
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Pytanie do zadania 7 i 8. Ile HP mają potworki i unikat? Chodzi mi o konkretną liczbę np. 3500 i 10000

  14. #14
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Zgłaszam się.

  15. #15
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Powo
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •