Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 252

Temat: Wprowadzone zmiany

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728

    Wprowadzone zmiany

    Dodano kilka sztuk nowego ekwipunku w sklepie u Klary (głównie na 5 poziom)

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Wzmocniono obrażenia od zaklęć, co tez odbije się na zwiększeniu trudności niektórych potworków.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Naprawiono quest z kotem Klemensem.
    Żeby go zaliczyć trzeba oczywiście pokonać bossa, a wcześniej po przegranej z bossem zadanie się zawieszało.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Dodano nową mapkę "Grota Szkieletów" - głównie do wypróbowania expienia drużynowego, bo jest tam dosyć ciężko.
    Z dostępnym tam bossem można walczyć z pomocą innych graczy.
    Kilka sztuk nowego eq też tam znajdziecie. Są też nowe miksy na statusy w sklepie oraz brakujące buty na 5lv.

    Mogą być błędy bo nic nie było testowane ;]

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Smok Mroku został nieco osłabiony

  6. #6
    tester
    Konto usunięte
    Wprowadziłem nową opcję w konfiguracji: Wyniki walki automatycznej
    Można wybrać, żeby pokazywało się okno jak dotychczas lub zmienić na z samo powiadomienie o walce na czacie.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Drenaż można już dostać w sklepie za jedyne 5000 G, jak również Miksy Regeneracji za jedyne 500 G

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Ograniczyłem zaklęcia do 3* ponieważ jest dostępny tylko 10 poziom i mag był przewartościowany.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Pewnie zauważyliście, ale zmniejszyliśmy liczbę wyświetlanych jednocześnie ikonek nad graczem:
    - klepsydra - oznacza, że gracz jest zajęty (fabuła itp)
    - mieczyk - oznacza, że walczy (więc jest też zajęty)
    - SOS - oznacza, że szuka pomocy w walce (a więc walczy, a więc jest zajęty)

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Drenaż nie może od teraz wyssać więcej niż może "przyjąć" rzucający - czyli jego MAXHP

  11. #11
    tester
    Konto usunięte
    1. Dodałem zaznaczanie w której zakładce są nowe PMy
    2. Naprawiłem błąd z nieprawidłową "żółtością" zakładki Wiadomości i Statystyki
    3. W dialogu handlu widać teraz nazwy handlujących. Można też szybko otworzyć czat.
    4. Zmieniłem sortowanie obserwowanych na "najpierw zalogowani"

  12. #12
    tester
    Konto usunięte
    Pojawiła się możliwość własnego ustawienia, które przedmioty i zaklęcia maja być widoczne i w jakiej kolejności w menu walki.
    Kolejność ustala się w zakładce Przedmioty/Zaklęcia klikając na guzik "Ustaw kolejność w walce"
    Dodatkowo, aby uniknąć sytuacji, że walce jest rzadka sytuacja i chcesz użyć niewybranego przedmiotu dodałem nową opcje w narzędziach walki: "Pokaż wszystkie/wybrane polecenia"

  13. #13
    tester
    Konto usunięte
    Zmieniłem domyślną opcję kliku na mapie. Teraz kliknięcie zawsze powoduje przejście na wybrane pole. Dopiero CTRL+click otwiera menu.

  14. #14
    tester
    Konto usunięte
    Pomyliły mi się bazy danych i skasowałem wszystkie profile ekwipunku na serwerze testowym. Sorki

  15. #15
    tester
    Konto usunięte
    1. Dodano porządny edytor prezentacji graca: TinyMCE.
    2. Dodano uproszczoną wersję edytora skryptów dla tych co nie orientują się w gąszczu opcji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •