Zobacz wyniki ankiety: Włączenie/wyłączenie widoczności chowańców

Głosujących
67. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

48 71.64%
  • Nie

19 28.36%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 46 z 46

Temat: Widoczność chowańców

Użytkownik Avatar Miseris
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Kor i Mizeria, obie propozycje to zamiatanie problemu pod dywan, bo z widoczności zwierzaków przeszliście na błędy z nimi związane. To dwie różne sprawy, błąd jest błędem, należy liczyć na to że zostanie poprawiony i to tyle na jego temat. Widoczność chomików może mieć z nim związek, nie musi, nie ma to żadnego wpływu na to, że jako gracze mający już możliwość odcięcia się od graczy w każdym aspekcie, chcę mieć taką możliwość również w przypadku nowej funkcjonalności dodanej do gry, jaką są chowańce.
    Ależ ja się całkowicie z tym zgadzam, jednakże zdaję sobie sprawę, że najbardziej bolące mnie "błędy" są winą mojego sprzętu, który nie wyrabia. Dlatego chcę ukrycia zwierzaków bez ukrywania ich właścicieli. To nie jedyne powody do ukrycia ich, ale najbardziej osobiste dla mnie i ukrycie jest najprostszym ze sposobów szybkiego rozwiązania moich problemów z perspektywy czasu.

Po co w ogóle sprzedawać outfity, skoro gracz może sobie zmienić własny w przeglądarce i tylko on będzie go widział...
    Rozumiem, że Ciebie mogą takie rzeczy nie interesować, ale są gracze którzy płacą po to, aby się wyróżnić wśród innych graczy. Outfity i chowańce są właśnie po to.
    Koridor, moim zdaniem zdrowe podejście to "chcę mieć prawo do pokazania innym swojego outfitu, wyjątkowości" itp. natomiast prezentowane przez ciebie podejście "chcę by inni mieli OBOWIĄZEK oglądania mojego zwierzaka, tak samo jak i mnie" jest moim zdaniem chore, kto nie chce, ten nie powinien być zmuszany do oglądania.
    To się nazywa ekshibicjonizm, obnażanie się przed innymi wbrew ich woli.
    Ostatnio edytowane przez Miseris ; 17-02-2019 o 14:12

Uprawnienia