Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: sprzedaż outfitów

  1. #16
    harry pot
    Konto usunięte
    na tak, niektórzy mają pomysły (dobre) i chcą je zrealizować robiąc grafikę więc powtarzam na tak

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał harry pot Zobacz post
    na tak, niektórzy mają pomysły (dobre) i chcą je zrealizować robiąc grafikę więc powtarzam na tak
    ?
    Przeczytaj, czego temat dotyczy.

    Jak dla mnie głupie.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Już któryś raz jest ten temat. Musicie rozumieć, że Administracja chce na was zrobić. Jeśli skin kosztuje 100MF to Administracja chce zarobić hajs odpowiadający 100MF nie 50 czy 50-99 z powodu zniżek. Mogą zrobić 100% to zarobią 100% a nie 50%. Proste. Pomysł ofc na tak ale jest zbyt piękny.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Nawet na ~25% bym nie narzekał, aby cokolwiek z tego było. A ludzie jeśli zwrócą skiny i zabraknie im troche do jakiegoś, który im się podoba to dokupią mfy na niego.

  5. #20
    Lordssmid
    Konto usunięte
    Na tak

  6. #21
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Nawet na ~25% bym nie narzekał, aby cokolwiek z tego było. A ludzie jeśli zwrócą skiny i zabraknie im troche do jakiegoś, który im się podoba to dokupią mfy na niego.
    bardziej to powinno działać na zasadzie, zniżka OK, ale tylko gdy chcesz wydać więcej MFów
    ktoś ma out za 10MF i mógłby zrezygnować z niego przy zakupie droższego za 20MF otrzymując zniżkę np. 20% wartości starego, czyli pozbył by się jednego outa, a nowy miałby za 18MF(albo nawet 50% zniżki i nowy za 15MF). Cel: Zachęcić osoby, co nie chcą kolekcji skinów do wydawania większej kasy na nowe outy, a nie siedzenie na starym "a bo już jest i żal mfów na niego wydanych, a dwóch nie potrzebuję". No i raczej powinno tu być wykluczone manewrowanie na jednym poziomie cenowym outków(aby pchać biznes do przodu), ewentualnie nie dotyczyłoby ostatniego(chyba 200MF).
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #22
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Jeahok dobrze prawi.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Co by było gdyby można by wymieniać się skinami?
    CZYTAŁEŚ TEMAT?!... Jeśli nie przeczytałeś, to się nie wypowiadaj. Temat nie dotyczy czegoś takiego. Coś takiego nigdy by nie zostało zaakceptowane.

  9. #24
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Mam 16 skinów który jeden mi się podoba ,czy by się dało sprzedać bo jeden mi wystarczy :/ a reszty nie używam :/

  10. #25
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Za to ja mam pewną idee, która może zadziałać z zarobkiem dla adminów. Co wy na to żeby można było swojego skina kupić w innym kolorze? Włącznie z początkowymi wyglądami, na przykład kochany przez wszystkich męski outfit w smokingu, kolor smokingu zmienić na czarny, czy na przykład dać możliwość wybrania koloru do wyglądu za 5dodatkowych mf'ów. Po pierwsze dlaczego jestem za wejsciem tego pomyslu. Otóż doda to unikalności, bo nie oszukujmy się każdy ma inną wyobraźnie, styl. Po drugie rozwiąże to problem graczy, którzy nie są przekonani do swoich starych ulubionych wyglądow.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Mam ponad 30 skinow nie sprzedalbym zadnego nawet za 80% ceny bo za wiecej to bym moze jakies zamienil, ludzie nauczcie sie ponosic konsekwencje za swoje czyny a nie chcecie kupowac cos a potem sprzedac bo wam sie juz nie podoba. To tylko moje zdanie, bo ja nie nudze sie swoimi skinami, oczywiscie sa takie ktore bardziej lubie od innych. Ja nadal czekam na nowe skiny bo moze to bardziej mnie zmobilizuje do kupna mf bo teraz nie ma skinow ktore AZ TAK BARDZO CHCE ZE MUSZE JE MIEC a wydawanie ich na cos innego niz bonusy i skiny mnie nie interesuje(limit eny mi wystarcza a sprzedawanie ich to najwieksza glupota bo dostaje sie za nie grosze). Wprowadzenie skinow z my mafii(takiej gry ktora byla kilka lat temu lecz skonczyla sie czy nie wiem co) nie tylko tych ktore byly za mf ale za 5mf mozna byloby kupic te darmowe stamtad(dla mnie byloby to fajne bo bardzo lubilem tamta gre a niektore skiny byly na prawde bardzo fajne). Kolory skinow to ciekawy pomysl ale nie ze kazdy gracz sobie wybiera kolor tylko byloby tak jak tu. Max 2-3 warianty jednego stroju bo tak jakby kazdy zmienial pod siebie. za duze zamieszanie by bylo. jak przeczytales to cale to elo
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 06-12-2016 o 21:46

  12. #27
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Mam ponad 30 skinow nie sprzedalbym zadnego nawet za 80% ceny bo za wiecej to bym moze jakies zamienil, ludzie nauczcie sie ponosic konsekwencje za swoje czyny a nie chcecie kupowac cos a potem sprzedac bo wam sie juz nie podoba. To tylko moje zdanie, bo ja nie nudze sie swoimi skinami, oczywiscie sa takie ktore bardziej lubie od innych. Ja nadal czekam na nowe skiny bo moze to bardziej mnie zmobilizuje do kupna mf bo teraz nie ma skinow ktore AZ TAK BARDZO CHCE ZE MUSZE JE MIEC a wydawanie ich na cos innego niz bonusy i skiny mnie nie interesuje(limit eny mi wystarcza a sprzedawanie ich to najwieksza glupota bo dostaje sie za nie grosze). Wprowadzenie skinow z my mafii(takiej gry ktora byla kilka lat temu lecz skonczyla sie czy nie wiem co) nie tylko tych ktore byly za mf ale za 5mf mozna byloby kupic te darmowe stamtad(dla mnie byloby to fajne bo bardzo lubilem tamta gre a niektore skiny byly na prawde bardzo fajne). Kolory skinow to ciekawy pomysl ale nie ze kazdy gracz sobie wybiera kolor tylko byloby tak jak tu. Max 2-3 warianty jednego stroju bo tak jakby kazdy zmienial pod siebie. za duze zamieszanie by bylo. jak przeczytales to cale to elo
    Elo.

    Mi tam 1 skin który nosze od 30lvl starcza,ale dodanie opcji kolorowania skinów byłoby całkiem ciekawe.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Scarlet Blue Zobacz post
    Mam 16 skinów który jeden mi się podoba ,czy by się dało sprzedać bo jeden mi wystarczy :/ a reszty nie używam :/
    Kiedy kupowałeś to podejmowałeś decyzję nieodwracalną. Nie mamy po 5 lat każdy ponosi konsekwencje tego co robi.
    Ciągle się pojawiają tematy o tym, albo jakiś jest odświeżany. Postawcie się na miejscu Adminów. Możecie otrzymać 100% zysku za stroje lub 80-50% bo pozwolicie sprzedawać lub wymieniać stroje. Każdy z was by brał 100% zysku a nie 80-50%, nie można mieć do nikogo pretensji takie życie.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Postawcie się na miejscu Adminów. Możecie otrzymać 100% zysku za stroje lub 80-50% bo pozwolicie sprzedawać lub wymieniać stroje. Każdy z was by brał 100% zysku a nie 80-50%, nie można mieć do nikogo pretensji takie życie.
    Dlatego według mnie totalnie dobrym rozwiązaniem z ZYSKIEM jest kolorowanie outfitów, nawet jakby wprowadzili 2-3 warianty za 5 albo i nawet 10mfow to by jestem pewien, ze te 100graczy grających codziennie by się zastanawiali, ew. 2/4 by kupiło co daje 50osób i te 50osób = 500mf albo i nawet 2x tej liczby bo w koncu jak sie chce cos ulepszyc to nieraz albo i 2/3 etc.

    @EDIT kompromis totalny na korzyść graczy i adminów, niby chca sprzedać skiny ale jak je ktoś przerobi to znów nabierze sensu ;=]

  15. #30
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Moim zdaniem administracja nie straci aż tak dużo, przykład:
    Skina za 30MF sprzedajesz za 15MF,a za 15MF nie kupisz skina więc bedziesz musiał dokupić.Tak samo ze skinem za 10MF i 100MF
    Jestem na tak. A poza tym niektórzy i tak będą kupować mfy i będą kupować co chwilę różnorodne skiny, a potem je sprzedawac...i tak w kółko... Mysle ze nawet aministracja na tym zyska ;D

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •