Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Bonusy: opcja dezaktywuj

  1. #1
    Łukasz
    Konto usunięte

    Pomysł Bonusy: opcja dezaktywuj

    Proponuje aby dodać do gry w zakladce : bonusy opcje dezaktywowania bonusu .
    Jak to działa ? Jeśli bonus jest aktywny to obok jest guzik dezaktywuj.
    Dzięki temu można tą liczbe potworów zachować na ,,czarną godzinę"
    klikasz aktywuj i przywraca ci bonus w stanie jakim dezaktwowales.
    Z uszanowaniem Łukasz P.

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Bez sensu, za bardzo byłoby nadużywane, na nie.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 08-10-2016 o 17:10

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Niby fajne ale dałoby to zbyt dużo ,,przewagi''? Respisz wdowe z dezaktywowanym,bijesz ją z włączonym i tak w kółko.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Niby fajne ale dałoby to zbyt dużo ,,przewagi''? Respisz wdowe z dezaktywowanym,bijesz ją z włączonym i tak w kółko.
    Moim zdaniem to lepiej necrony tak bić ? 342 expa na 68lv dzięki temu expią na wdowie/krakenie biciu mini z bonusem i potem necrona z bonusem 70lv wbijasz około 5x szybciej.

    Pomysł na nie.

  5. #5
    Łukasz
    Konto usunięte
    Można by dać ograniczenie np 1raz na dobę

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    ewentualnie dezaktywacja w pelnych liczbach bonusu czyli to co sie kupilo ,kiedys kupilem na inna postac bonusy ,wiec to moglobybyc bardziej przydatne

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkopuję z racji zmiany która weszła ostatnio.

    Niby fajne ale dałoby to zbyt dużo ,,przewagi''? Respisz wdowe z dezaktywowanym,bijesz ją z włączonym i tak w kółko.
    Obecnie ten problem już nie istnieje, więc nic nie stoi na przeszkodzie. Problemem jest natomiast wpadanie na słabsze potworki kiedy się posiada bon.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    No teraz to jestem za, sam mam aktywowane prawie wszystkie bonusy na głównej postaci i ogranicza mi to grę do minimum, bo nie chcę ich zużywać.

  9. #9
    Zarazem dobry jak i zły pomysł. Bardzo duża pomoc dla graczy bijących potwory do zrespienia jakiegoś mini bardzo dużo by też na tym zaoszczędzili.

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No teraz to jestem za, sam mam aktywowane prawie wszystkie bonusy na głównej postaci i ogranicza mi to grę do minimum, bo nie chcę ich zużywać.
    To jest dobry argument na aktywację/dezaktywację bonusu. Ale też było by to nadużywanie.

  10. #10
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pozdrawiam Fanów Zobacz post
    Zarazem dobry jak i zły pomysł. Bardzo duża pomoc dla graczy bijących potwory do zrespienia jakiegoś mini bardzo dużo by też na tym zaoszczędzili.



    To jest dobry argument na aktywację/dezaktywację bonusu. Ale też było by to nadużywanie.
    O czym ty mówisz?

    Propozycja w obliczu zmian na tak.

  11. #11
    Falafel
    Konto usunięte
    Po obecnych zmianach propozycja bardzo za. Sam miałem kiedyś bonusik exp + 100% i na tym się skończyło : miałem go. Użyć bym użył ale na 66lvl nie jest op, a tak bym użył wyłączył i git by było, bo szkoda na potworki marnować bonus.

  12. #12
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Po obecnych zmianach propozycja bardzo za. Sam miałem kiedyś bonusik exp + 100% i na tym się skończyło : miałem go. Użyć bym użył ale na 66lvl nie jest op, a tak bym użył wyłączył i git by było, bo szkoda na potworki marnować bonus.
    teraz i tak możesz zużywać bon tylko na potworkach
    Ostatnio edytowane przez Skuzz ; 17-02-2018 o 22:49 Powód: musialem składnia 12latka

  13. #13
    Falafel
    Konto usunięte
    Ale bym go wyłączył i na nordie zostawił, a jak bije eventowe mobki czy w jakieś wpadnę przypadkiem to …

  14. #14
    promyczek
    Konto usunięte
    I dałbym możliwość dokupywania bonusu w obojętnie którym momencie gry, a nie dopiero w chwili jego wyczerpania (czyli kiedy po prostu bonus nie jest aktywny).

  15. #15
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkopuję temat.

    Zrobicie coś z tym?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •