Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Bonusy: opcja dezaktywuj

  1. #16
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Zdecydowanie na nie.
    Aktywujcie swoje bonusy rozważnie.

  2. #17
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Chcę wyexpić 400 eny na Orangutanach z bonem... ale! Wzywają mnie na wymianę Wdowy, a respienie jej jest znacznie mniej opłacalne, więc część bonu się marnuje.
    Mógłbym dezaktywować, ale... jakiemuś gościowi się to nie podoba.
    Następnie idę na minibossy dzienne do Ogra, Smok, zabijam, idę dalej z buta i bum, wpadłem na Królika.
    Mógłbym dezaktywować, ale... jakiemuś gościowi się to nie podoba.

    A teraz powiedz proszę, bo jestem bardzo ciekawy, jakie to rozwiązanie ma wady.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Chcę wyexpić 400 eny na Orangutanach z bonem... ale! Wzywają mnie na wymianę Wdowy, a respienie jej jest znacznie mniej opłacalne, więc część bonu się marnuje.
    Mógłbym dezaktywować, ale... jakiemuś gościowi się to nie podoba.
    Następnie idę na minibossy dzienne do Ogra, Smok, zabijam, idę dalej z buta i bum, wpadłem na Królika.
    Mógłbym dezaktywować, ale... jakiemuś gościowi się to nie podoba.

    A teraz powiedz proszę, bo jestem bardzo ciekawy, jakie to rozwiązanie ma wady.
    patrz pod nogi. jak ci zalezy na bonie, to uwazaj na kroliki. tak samo - wymiany moga poczekac

    ja takze byłbym na tak, gdyby było to realne - ale twórcom bardziej się to opłaca, ponieważ bonusy sa za MF, czyli za pieniadze. zuzywajac wiecej bonusow musisz ich wiecej kupowac, takze jest to chyba wygodniejsze dla tworcow, nieprawdaz?
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 19-03-2018 o 21:02 Powód: wady

  4. #19
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkopuję temat. Zbliża się Halloween, więc znowu masa bonusów z terminem ważności, których nie można dezaktywować.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Ja dałbym tylko na drop przedmiotów ponieważ jeżeli bijemy wdowę a następnie chcemy zabić mini 24h to ten drop się "marnuje"

  6. #21
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Jestem za ale dałbym np. po dezaktywacji/aktywacji trzebaby poczekać np. godzinę by można było zmienić.
    Obecnie mam na jednej postaci bonusy z eventy halloweenowego i jak idę zbierać rydze to czasem wejdę w rozbójników i się bonus marnuje.

  7. #22
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Bez sensu, za bardzo byłoby nadużywane, na nie.
    Too jest jedyna słuszna odpowiedź na tą propozycje.

    Mądry gracz będzie wiedział, jak efektywnie wykorzystać bonus, a propozycja głównie ustawiłaby osoby grindujące i czekające na upka.

  8. #23
    Zgadzam się z @up, więc możnaby zrobić coś takiego, że przed upkiem bonusy są dezaktywowane z uprzedzeniem więc wszystkie muszą być wykorzystane.

    W przeciwnym wypadku gracze mogliby trzymać postać z boostami w formie hibernacji, tj. trzymać nieaktywną postać do upka i wtedy grindować.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 24-04-2019 o 12:41

  9. #24
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    i co za różnica, czy sobie te bonusy kupi wcześniej czy później?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •