Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Burdel

  1. #16
    Do propozycji brakuje jako takiego "archiwum"

    Propozycje nie najgorsze, ale bez wyraźnego odzewu, których nie można jednoznacznie odrzucić, ani też przyjąć. Zostawić to z możliwością pisania graczy i co najwyżej ktoś odkopie jakąś naprawdę ciekawą propozycje po czasie.

    Też kategorie - zaakceptowane/zrealizowane/odrzucone, brakuje takiego pośredniego "może do zrealizowania", gdzie trafią popularne propozycje, ale niekoniecznie w pełni zaakecptowane

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Do propozycji brakuje jako takiego "archiwum"

    Propozycje nie najgorsze, ale bez wyraźnego odzewu, których nie można jednoznacznie odrzucić, ani też przyjąć. Zostawić to z możliwością pisania graczy i co najwyżej ktoś odkopie jakąś naprawdę ciekawą propozycje po czasie.

    Też kategorie - zaakceptowane/zrealizowane/odrzucone, brakuje takiego pośredniego "może do zrealizowania", gdzie trafią popularne propozycje, ale niekoniecznie w pełni zaakecptowane
    Tak wgl. To na co dział zrealizowane? Skoro zostały zrealizowane, to już niepotrzebny jest taki post, czyż nie?

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Wypowiem się nt. forum błędy, bo mnie to najbardziej dotyczy - dział prowadzony jest z mojej perspektywy co najmniej dobrze
    Generalnie tu nie zawsze wszystko zależy od moderatora. Jak coś jest ewidentnie dublem lub nieprawidłowym zgłoszeniem to można czyścić. Ale są też błędy bardziej błahe, które sporo czasu czekają na realizację lub mniej błahe, ale występujące sporadycznie, gdzie namierzenie przyczyny się nie udało, a są bardzo stare. Często nie można podjąć decyzji jeśli dana sprawa nie została przeze mnie zbadana/oceniona czy to realny błąd czy "tak ma być", czy coś ostatecznie będzie poprawiane czy nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •