Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Burdel

  1. #1

    Burdel

    Zastanawia mnie, dlaczego na forum w działach panuje taki syf? W dziale propozycji jest najgorzej. 25 stron? Co to ma być w ogole... W błędach troche lepiej, ale jeszcze spokojnie można ze 2 strony usunąć skoro posty sprzed roku, ewentualnie przenieść do naprawione itp. Podobnie w rozmowie.

    Jedynie Fausis trzyma poziom i porzątkuje na bierząco handel, reszta się op.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Co racja to racja, ale z drugiej strony who cares.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zawsze możesz skierować swoje opinie do administratora forum i zaproponować zmiany. Niektóre działy rzeczywiście wymagają odkurzenia.

  4. #4
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Rzeczywiście, jest też spam w pytaniach, powinno być więcej osób, które to ogarniają.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    posprzatam w rozmowie, wystarczylo napisac xdd

    w razie czego mozecie zglaszac dany temat np. w propozycjach i podać powód: do zamknięcia
    ostatnio tak z 15 tematów z propozycji jeahok przeniosl

    co do handlu to wydaje mi się najłatwiej do sprzatania, temat powyzej 3 dni bez posta (nie chodzi o licytacje) - kosz

    malo czasu jest, szkola sie zaczela
    co poraadzisz

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    co do handlu to wydaje mi się najłatwiej do sprzatania, temat powyzej 3 dni bez posta (nie chodzi o licytacje) - kosz
    No i jeszcze w pewnym sensie ten dział może moderować każdy.

    Mam na myśli to, że osoba, zakładająca temat może sama go wyrzucić do kosza.

  7. #7
    za późno dostałem propozycje, później już stałem słabiej z czasem, żeby definitywnie posprzątać stare posty, ale proszę nie przesadzać
    jak tam wbiłem to było chyba z 60-70 stron i starałem się je w miarę dokładnie przejrzeć, żeby je otagować, połączyć i porozrzucać do dobrych subfolderów albo pousuwać i cały czas to powoli robię w wolnych chwilach
    jeszcze jest taka kwestia, że nie jestem osobą decyzyjną i staram się nie usuwać tego co mi się nie podoba(może z ciut za dużą tolerancją), więc nie do końca wiem co robić w przypadkach, gdy coś leży i nie wiem jak osoby, które mogą to wykorzystać widzą dany wątek

    jeśli chodzi o błędy to wydaje mi się, że oprócz chwilowych "bałaganów" w bieżących sprawach jest wszystko OK, czas zgłoszenia nie oznacza, że błąd został rozwiązany, a jeśli coś jest nieaktualne i widzicie, że leży już od >2 tygodni to zawsze możecie mnie poprawić przez przycisk "zgłoś"

    Rzeczywiście, jest też spam w pytaniach, powinno być więcej osób, które to ogarniają.
    a później jest spam o każdy ban albo warn, wydaje mi się, że i tak jest w spoko formie, xani ma chyba najtrudniejsze działy na całym forum, więc nijak to porównywać np. do handlu, czy błędów

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    może by sprzątnąć propozycje?
    najstarsze, niezrealizowane, nieodrzucone i niezaakceptowane:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dzy-postaciami
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...szczenia-czatu
    i tak dalej...
    Wystarczy wejść na ostatnią stronę propozycji. Jak nikt się nie wypowiadał od 3 miesięcy, to można zamknąć.

  9. #9
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    może by sprzątnąć propozycje?
    najstarsze, niezrealizowane, nieodrzucone i niezaakceptowane:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dzy-postaciami
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...szczenia-czatu
    i tak dalej...
    Wystarczy wejść na ostatnią stronę propozycji. Jak nikt się nie wypowiadał od 3 miesięcy, to można zamknąć.
    właśnie słaby wariant chyba, że nikt się nie wypowiedział od 3 miesięcy
    co do twoich przykładów: przy przeglądzie całościowym stwierdziłem, że jeden jest spoko, a w drugim była aprobata Tomiego, więc zgodnie z założeniem ostrożnego sprzątania to zostawiłem

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    właśnie słaby wariant chyba, że nikt się nie wypowiedział od 3 miesięcy
    co do twoich przykładów: przy przeglądzie całościowym stwierdziłem, że jeden jest spoko, a w drugim była aprobata Tomiego, więc zgodnie z założeniem ostrożnego sprzątania to zostawiłem
    no to do zaakceptowanych, nie?!
    niektóre do tego są nieaktualne jeśli chodzi o realia...


    btw. "jest spoko, więc zostawmy go, niech kiśnie, aż jakiś troll zdecyduje się go odkopać"?

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Tak naprawdę Błędy i Propozycje to dwa najgorsze działy, bo tam wiele rzeczy jest mocno intuicyjnych - po prostu ciężko to się moderuje. Nie mniej potwierdzę, że jak Jeah otrzymywał działy, to wysprzątał je w krótkim czasie z jakiś 70% syfu.

    Nie wszystko da się jednak zrobić, choć jednak pewne rzeczy pewnie można sprzątnąć. Nie mniej nie jest tak, że tam nikt nic nie robił i leży wszystko odłogiem. Tak samo w Rozmowie i HP - z tego co mi wiadomo, Xani tam już nie raz czyścił. Fausis ogarnia Handel z niemal chirurgiczną dokładnością, a ja z Pirokiem staramy się ogarniać cały dział Pomocy, choć wiadomo, że tam głównie czyści się Zapytaj eksperta, bo Poradniki same w sobie to rzecz na dłuższy wieczór, a nawet kilkanaście wieczorów.

    Nie nazwałbym tego więc "burdelem", a po prostu lekkimi niedociągnięciami, zaległościami, które nie są bardzo zaniedbane.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Dlaczego więc do najbardziej obleganych działów przypisany jest zaledwie 1 moderator, a do tych gdzie post pojawia się najrzadziej jest dwóch?

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Znaczy, to raczej wynika ze starego rozdania. To naprawdę nie jest tak, że brakuje nam ludzi i nie dajemy sobie rady. Po prostu w Pomocy jest nie tylko kwestia czyszczenia forum, ale także edycji poradników, czym w dużej mierze zajmujemy się z Pirratem, a także Xanim.

    Nie wydaje mi się, żeby nowi moderatorzy byli potrzebni, ale może Administracja sądzi inaczej. Najlepiej będzie, jeżeli Was to interesuje, napisać do Baggy'ego. Powtórzę: nie sądzę, żeby działy były zaniedbane (te, które mają przydzielonego moderatora).

  14. #14
    trzeba pamiętać, że jesteśmy teraz w tej bardziej "uśpionej" fazie gry, teoretycznie może się w niedalekiej przyszłości pojawić większy ruch na forum i jakiś nowy mod by się wówczas pewnie przydał(o ile tak będzie:P)

  15. #15
    Z założenia na każdy dział przypadać miał jeden moderator +globalni. Niestety od bardzo długiego czasu nie mogę znaleźć nikogo na zastępstwo Koridora, w zwiazku z tym poprosilem Jh, aby w wolnej chwili dogladał również ten dział.
    Rekrutacja jest otwarta. Jeśli pojawi się ktoś sensowny (szczegolnie do propozycji), to z pewnościa byłbym zainteresowany powiekszeniem załogi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •