Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 66

Temat: Otwarty Turniej PvP 65+

  1. #31
    Rebellious
    Konto usunięte
    Domagedon 66 mag możesz zapisać

  2. #32
    musaraj
    Konto usunięte
    UWAGA, bardzo ważne zmiany w regulaminie

    Zmieniłem system wpisowego. Od teraz:
    -dla każdego gracza z min. 65 poziomem, wpisowe wynosi 40k
    -dla każdego gracza, który nie osiągnął limitu lv, udział w turnieju jest darmowy! Jednocześnie, jak wspomniałem, jest nagroda dla najlepszego gracza do 55, więc jest o co... walczyć

    Wszystkim osobom, które wpłaciły już wpisowe (większe niż obecne), zwrócę całość różnicy włącznie z prowizją.

    Jednocześnie chciałbym ogłosić, że Administracja zgodziła się na sponsoring MF, jeżeli w turnieju weźmie udział minimum 16 graczy, więc zachęcam do zgłaszania się i opłacania wpisowego!
    Przydział nagród - ustalony przez sędziego - wygląda następujące:
    I miejsce - 50 MF
    II miejsce - 30 MF
    III miejsce - 15 MF
    IV miejsce - 5 MF

    Regulamin zostaje uzupełniony o te informacje.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    UWAGA, bardzo ważne zmiany w regulaminie

    Zmieniłem system wpisowego. Od teraz:
    -dla każdego gracza z min. 65 poziomem, wpisowe wynosi 40k
    -dla każdego gracza, który nie osiągnął limitu lv, udział w turnieju jest darmowy! Jednocześnie, jak wspomniałem, jest nagroda dla najlepszego gracza do 55, więc jest o co... walczyć

    Wszystkim osobom, które wpłaciły już wpisowe (większe niż obecne), zwrócę całość różnicy włącznie z prowizją.

    Jednocześnie chciałbym ogłosić, że Administracja zgodziła się na sponsoring MF, jeżeli w turnieju weźmie udział minimum 16 graczy, więc zachęcam do zgłaszania się i opłacania wpisowego!
    Przydział nagród - ustalony przez sędziego - wygląda następujące:
    I miejsce - 50 MF
    II miejsce - 30 MF
    III miejsce - 15 MF
    IV miejsce - 5 MF

    Regulamin zostaje uzupełniony o te informacje.
    dla najlepszego gracza do 55lv wiec jesli bym zapisal postac z 53lv to bym walczyl z osobami do 55lv czy z kazdym ? jesli w przedziale to nagrody za I,II,III,IV beda w przedziale ?

  4. #34
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    dla najlepszego gracza do 55lv wiec jesli bym zapisal postac z 53lv to bym walczyl z osobami do 55lv czy z kazdym ? jesli w przedziale to nagrody za I,II,III,IV beda w przedziale ?
    Nie, ze wszystkimi. 200k jest sponsorowane przeze mnie (jako gracza) dla osoby, która zajdzie najdalej (najwyższy nr rundy odpadnięcia, w przypadku kilku osób na tym samym pułapie - nagroda dzielona), jest tylko jedna, ale oczywiście można zasponsorować więcej.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie, ze wszystkimi. 200k jest sponsorowane przeze mnie (jako gracza) dla osoby, która zajdzie najdalej (najwyższy nr rundy odpadnięcia, w przypadku kilku osób na tym samym pułapie - nagroda dzielona), jest tylko jedna, ale oczywiście można zasponsorować więcej.
    czyli moge dojsc nawet do finalu z niezlym fartem lub odpasc w 1 walce losujac osobe z 65lv+ ;/ nie lepiej zrobic <55lv oraz >55lv ? zeby moc walczyc z rownymi, mniejsze nagrody w mf dla osoby z <55lv oczywiscie ale zeby jakies byly

  6. #36
    Proszę o zapisanie mnie do turnieju !!!!

  7. #37
    Ja się także wpisuję.

  8. #38
    musaraj
    Konto usunięte
    Mam głęboką nadzieję, że nikt się z tego powodu nie obrazi, ale z powodu małego zainteresowania i dużego zamieszania zdecydowałem się podnieść kryteria udziału do minimum 65 poziomu. Rzeczywiście walki 55vs65 są z góry przesądzone, no chyba że w grę wejdą jakieś Odbicia, ale najważniejsze było to, że takim typem udziału było nikłe zainteresowanie. Dodatkowo przydzielenie nagrody byłoby kwestią czystego szczęścia.

    Graczy 65-, którzy byli zapisani (obu) do turnieju przepraszam za zamieszanie.

    Zarazem turniej przestaje być otwarty :/




    Zostało już tylko kilkanaście godzin do końca zapisów
    Proszę wszystkich zgłoszonych i niepotwierdzonych o opłacenie wpisowego poprzez targ lub handel. (czas opłacenia wpisowego do piątku godz. 8.00)

    Niezapisanych graczy z min.65 poziomem doświadczenia gorąco zachęcam do wzięcia udziału - do wygrania minimum 300k i 50 MF! Wiele emocji i walki na najwyższym poziomie!

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Hmm proponuję jakoś to rozgłaszać, gdyż na forum nie każdy zagląda, a chętni by byli, pisać pw po ludziach, albo na czacie podczas KG. No nie wiem, Dorek jakoś miał więcej ludzi, możesz go zapytać

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Amrborzy Zobacz post
    Hmm proponuję jakoś to rozgłaszać, gdyż na forum nie każdy zagląda, a chętni by byli, pisać pw po ludziach, albo na czacie podczas KG. No nie wiem, Dorek jakoś miał więcej ludzi, możesz go zapytać
    Turniej Dorka był darmowy.

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    I prowadzący miał większą kulturę

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    I prowadzący miał większą kulturę
    Jeszcze coś ? Zorganizuj turniej wtedy zobaczymy jaką kulturą ty będziesz się posługiwał... Panie atry-bucie

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Na pewno nie wyzywał nikogo od pedałów lub mówił o czyjejś matce, a Ty swoje płacze i lamenty skończ, bo to się już robi nudne.

  14. #44
    musaraj
    Konto usunięte
    Zapisy zostały zamknięte

  15. #45
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Na pewno nie wyzywał nikogo od pedałów lub mówił o czyjejś matce, a Ty swoje płacze i lamenty skończ, bo to się już robi nudne.
    https://mfo3.pl/r/b85c50977
    Faktycznie od pedałów rowerowych to nie wyzywał -_- (68 kolejka)

    Ale serio.
    Co ma do tego jak dana osoba zachowuje się w grze? Jeżeli organizator byłby uczciwy to dla mnie nawet damian albo tybiś mógłby prowadzić turniej.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 15-09-2016 o 12:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •