Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 66

Temat: Otwarty Turniej PvP 65+

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Candence Zobacz post
    W skrócie: na czym konkretnie polega, gdzie się będzie odbywał? (nie znam się na tym)
    Turniej polega na walkach Jeśli chodzi o system podwójnej drabinki - gra się tak, że dopóki nie będziesz miał(a) 2 porażek - grasz dalej. Im później przegrasz po raz drugi, tym wyższe miejsce zajmiesz. Jeśli przegrasz co najwyżej raz a turniej się skończy - wygrywasz.
    Gdzie się będzie odbywał - zgodnie z regulaminem, gdziekolwiek, byleby obaj gracze mieli do danego miejsca dostęp.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Gdzie pytanie dorka czy pisałes do Tomiego ?
    Gdzie pretensje rebeq do regulaminu ( ja widzę jedną poważna lukę już) ?
    Gdzie spam Atronisa ?
    Widać, że Ci gracze po prostu chcieli robić konflikt w poprzednim temacie.

    A co do samego nie ma MF bo Tomi sponsoruje 1 turniej na raz z czego mi wiadomo.
    Anyway w regulaminie masz sporo nieścisłości. Też nowe zmiany zabrałeś z pomysłu Hitera, pytałeś go o zdanie ? Ciekawe... Jedna osoba napisała o turnieju i już wraca moda na to aby każdy gracz robił turniej. Pozdrawiam xD
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 09-09-2016 o 17:37

  3. #18
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Gdzie pytanie dorka czy pisałes do Tomiego ?
    Gdzie pretensje rebeq do regulaminu ( ja widzę jedną poważna lukę już) ?
    Gdzie spam Atronisa ?
    Widać, że Ci gracze po prostu chcieli robić konflikt w poprzednim temacie.

    A co do samego nie ma MF bo Tomi sponsoruje 1 turniej na raz z czego mi wiadomo.
    Anyway w regulaminie masz sporo nieścisłości. Też nowe zmiany zabrałeś z pomysłu Hitera, pytałeś go o zdanie ? Ciekawe... Jedna osoba napisała o turnieju i już wraca moda na to aby każdy gracz robił turniej. Pozdrawiam xD
    Gdzie niepotrzebny spam hitera ?
    tak chcieli tak jak hiter chcial w innych turniejach

  4. #19
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    A zapisze się.
    Darranth, poziom 19

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Gdzie pytanie dorka czy pisałes do Tomiego ?
    Gdzie pretensje rebeq do regulaminu ( ja widzę jedną poważna lukę już) ?
    Gdzie spam Atronisa ?
    Widać, że Ci gracze po prostu chcieli robić konflikt w poprzednim temacie.

    A co do samego nie ma MF bo Tomi sponsoruje 1 turniej na raz z czego mi wiadomo.
    Anyway w regulaminie masz sporo nieścisłości. Też nowe zmiany zabrałeś z pomysłu Hitera, pytałeś go o zdanie ? Ciekawe... Jedna osoba napisała o turnieju i już wraca moda na to aby każdy gracz robił turniej. Pozdrawiam xD
    Nie dość, że sekretarka to jeszcze nie kompetentna... Na poprzedniej stronie możesz znaleźć post z moimi "ale". Blond napisał regulamin do całkiem innego turnieju więc sama faza pucharowa to o połowę mniejszy regulamin.

    Ps. Jak ktoś mógł napisać pytanie odnośnie do Tomiego skoro blond nie napisał o nagrodach MF ?
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 09-09-2016 o 18:11

  6. #21
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Lord of Live w tamtym turnieju był jeden punkt do którego miałem "coś" i został on zmieniony. Na tym tam zakończył się mój wpis, a Ty jako osobista sekretarka powinieneś o tym wiedzieć. Na siłe szukasz spiny tam gdzie jej nie ma : )

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    nagrody słabe (strata czasu), prowadzący bez kultury nie ma sensu brać udziału
    pozdrawiam

  8. #23
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    [*]Gracz, który zmieni profesję w trakcie turnieju jest z niego usuwany.
    a to reset statystyk jest dozwolony? mag zostanie magiem, ale 200ataku a 140 w bazie to chyba ździebko różnica, moim skromnym subiektywnym zdaniem

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    a to reset statystyk jest dozwolony? mag zostanie magiem, ale 200ataku a 140 w bazie to chyba ździebko różnica, moim skromnym subiektywnym zdaniem
    a udowodnisz, że to był reset statów, a nie zmiana uzbro?

    - - - - - - - - - -

    Poza tym, nawet jeśli udowodnisz, czemu taki reset ma być zabroniony, a taki, który zmieni nieznacznie staty bazowe(bo go raczej już nie udowodnisz) już nie?

  10. #25
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    a udowodnisz, że to był reset statów, a nie zmiana uzbro?

    - - - - - - - - - -

    Poza tym, nawet jeśli udowodnisz, czemu taki reset ma być zabroniony, a taki, który zmieni nieznacznie staty bazowe(bo go raczej już nie udowodnisz) już nie?
    Tomi ma do tego wgląd, ewentualnie historia MF, którą nie można manipulować 8] jesteś bez winy, zrób ss'a swojej historii, problem?

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Gdzie niepotrzebny spam hitera ?
    tak chcieli tak jak hiter chcial w innych turniejach
    Super tłumaczenie xDD Z tego co pamiętam kto ktoś nie miał pojęcia o pvp jak się liczy potki ...

  12. #27
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Gdzie pytanie dorka czy pisałes do Tomiego ?
    A widzisz by wypisał nagrody MF od administracji ? coś ci nie idzie

    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Super tłumaczenie xDD Z tego co pamiętam kto ktoś nie miał pojęcia o pvp jak się liczy potki ...
    twoje oddanie hiterowi jest aż prze słodkie nie myśleliście może o związku ?

  13. #28
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    Tomi ma do tego wgląd, ewentualnie historia MF, którą nie można manipulować 8] jesteś bez winy, zrób ss'a swojej historii, problem?
    Tomi ok, jeśli będą mfy w nagrodach, jeśli nie, to pewnie się nie będzie wtrącał. Druga część, każdemu będziesz kazał robić zdjęcia, czy też może pozwolisz na "małe" resety?

    - - - - - - - - - -

    Nie wspominając, że można zmienić kod źródłowy, tak, by nie pokazywał resetu statów, a coś innego xD

  14. #29
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    jesteś bez winy, zrób ss'a swojej historii, problem?
    Że co? Można zmienić ją w kodzie strony i zrobić screena.

    Tomi musiałby ręcznie sprawdzać.

  15. #30
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Gdzie pytanie dorka czy pisałes do Tomiego ?
    Pisałem, ale póki nie mam odpowiedzi nie ogłaszam żadnych nagród MF.
    Gdzie pretensje rebeq do regulaminu ( ja widzę jedną poważna lukę już) ?
    To ją wymień, jak napisałem do niedzieli daję sobie czas na dopracowanie regulaminu i każdy głos krytyki jest mile widziany
    Hydra poprawnie wspomniał o braku kary za reset stat - faktycznie zakazałem go w regulaminie, ale zapomniałem go wymienić w karach, zmieniam to właśnie.
    A co do samego nie ma MF bo Tomi sponsoruje 1 turniej na raz z czego mi wiadomo.
    Żaden turniej się obecnie nie odbywa; nie odpowiadaj za Tomiego, ja tego nie robię, Ty również nie rób.

    Anyway w regulaminie masz sporo nieścisłości.
    Jakich?

    Też nowe zmiany zabrałeś z pomysłu Hitera, pytałeś go o zdanie ?
    Nie pytałem, bo nic z jego pomysłu nie zabierałem. Jeżeli na czymś się wzorowałem, to na I Turnieju MFO, z tym że autora z oczywistych względów nie pytałem.
    Nie wspomnę o tym, że Hiter raczej swojego regulaminu też nie pisał od samego początku, ale to temat odnośnie mojego, a nie tamtego turnieju.
    Ciekawe... Jedna osoba napisała o turnieju i już wraca moda na to aby każdy gracz robił turniej.
    Jak wspomniałem, parę osób mnie o zorganizowanie takowego prosiło, ja do 4 września byłem zajęty i nie mogłem uczestniczyć aż tak w życiu gry, krótko potem Hiter ogłosił swój, to nie wchodziłem mu w paradę. A skoro zrezygnował z organizacji...

    -----

    Mogę z góry prosić jakiegoś moderatora, żeby na parę dni przed rozpoczęciem wydzielił wszystkie posty poza moimi trzema do tematu "Otwarty TUrniej PvP - dyskusja"?

    - - - - - - - - - -

    P.S. Osobiście sponsoruję 200k dla najlepszego gracza z co najwyżej 55 poziomem.


    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    a jak go niby zmusisz do zapłacenia takiej kary? XD śmiechłem.
    Nie zapłaci - jest usuwany z turnieju. Do niczego nie zmuszam
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 09-09-2016 o 22:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •