Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za ustawianiem komunikatu?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    30 71.43%
  • Nie

    6 14.29%
  • Obojętne mi to

    6 14.29%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Ustawianie sobie komunikatu blokującego wiadomości.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Tymczasowe blokowanie otwierania czatów

    Wiem, że niezbyt to potrzebne, ale można by dodać coś takiego, żeby wpisać za ile około minut ma się ta opcja wyłączyć. Gdyby ktoś coś od kogoś chciał, mógłby się dowiedzieć za ile ktoś wróci. Wtedy do klasycznego "*** NIE CHCĘ, ABY MI TERAZ PRZESZKADZANO ***" mogłoby być dodane "Wracam za około (wybrana ilość - ile minut upłynęło od ustawienia = ilość w zaokrągleniu) minut". Takie małe urozmaicenie, chociaż wiem, że nie jest ono zbytnio potrzebne. Zawsze można by było tą ilość powiększyć po ustawieniu lub skasować.
    Pozdrawiam i czekam na krytykę np. jaki ten pomysł jest durny i niepotrzebny.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 29-08-2016 o 18:20

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Już bym wolała żeby był podgląd kto do mnie przez czas nieobecności pisał żeby móc odpisać wybranym.

  3. #3

    Ustawianie sobie komunikatu blokującego wiadomości.

    Witam. Mowa o *** NIE CHCĘ, ABY MI TERAZ PRZESZKADZANO ***. Jest tylko jeden taki komunikat. Mam często go aktywny. Dla niektórych taki komunikat nie jest zbyt zrozumiały. Co 10 minut otrzymuję wiadomość: wyłącz to g... albo włącz czat.

    Proponuję aby można było samemu ustawić taki komunikat. Że zamieniasz tekst między gwiazdkami. Np. masz domyślne *** NIE CHCĘ, ABY MI TERAZ PRZESZKADZANO *** Klikasz edytuj i zmieniasz na np. *** ZA DUŻO SPAMERÓW MI PISZE I ELITA MNIE OBRAŻA NA PW, WIĘC MAM WYŁĄCZONY CZAT. JAK SOBIE NIE MOŻESZ Z TYM PORADZIĆ, TO NIE PISZ WCALE *** Jak chcesz zmienić komunikat możesz znowu edytować, albo po prostu kliknąć przywróć domyślny. --- W ten sposób zyskujemy to że więcej graczy zrozumie, dlaczego masz wyłączony czat.


    Kto jest za?
    Ostatnio edytowane przez lcsLewBrickTrack ; 28-08-2016 o 21:12

  4. #4
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Nie uzywam tej opcji, ale jestem za poniewaz mozesz tam dac infrmacje czemu masz wylaczony czat np "nagrywam" dla osob ktore nagrywaja na youtube.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    W sumie edycja nie taka zła, takie pójście afk można szybko zakomunikować, przy wywaleniu z gry może co ważniejsze sprawy gracze od razu wiedzieliby żeby podesłać na priw, aby nie zniknęły na czacie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Na nie, zupełnie niepotrzebne.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zdecydowanie na tak chociaz i tak tej opcji nie uzywam. Czesto wkurza domyslne : ,, *** NIE CHCĘ, ABY MI TERAZ PRZESZKADZANO ***''

  8. #8
    Byłoby przydatne, popieram wprowadzenie tego i aż dziwne, że nie dodali od razu takiej możliwości.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    też jestem za ciekawe i przydatne.

  10. #10
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Za zrozumiałe że eliciaki na nie

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Można dodać w przyszłości do pakietu premium.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Na tak, chociaż sam nie spotykam się z użytkiem tego.
    Pewnie dlatego, że nigdy nie piszę do nieznajomych.

  13. #13
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Za zrozumiałe że eliciaki na nie
    Przecież tylko jedna osoba jest na nie. I co ma ta opcja wspólnego z przez Ciebie określoną organizacją?

  14. #14
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Głosuje na tak i to będzie bardzo przydatne.

  15. #15
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Można dodać w przyszłości do pakietu premium.
    To jest potrzebne zwyczajnym graczom, a nie takim którzy wydają miliony w grę a wszystko po to by admini i elita się bawili za nasze pieniądze. Mi to jest bardzo potrzebne, bo jak mówiłem, co 10 minut ktoś mnie prosi bym włączył czat. W dodatku nie wiadomo kiedy premium wyjdzie, a ta funkcja jest potrzebna właściwie już teraz. Chciałbym aby wyszło to dla zwyczajnych nie przepłacających graczy.

    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Przecież tylko jedna osoba jest na nie. I co ma ta opcja wspólnego z przez Ciebie określoną organizacją?
    Samael jest z elity, a elita jest na nie zapewne w dużej większości lub nawet cała, tylko dlatego że zaproponowałem to ja. Samael zresztą napisał do graczy ,,głosujcie na nie" w ankiecie, a sam nie napisał prawie żadnego uzasadnienia.

    @down

    Dlaczego mam niby być upomniany przez moderatora? Przecież piszę prawdę.

    Ale tak właściwie, napisałeś uzasadnienie w końcu i je dość mocno rozwinąłeś. Mimo wszystko wydaje mi się że wiadomość pisana przez gracza będzie lepsza niż automat. Więcej graczy zrozumie dlaczego masz wyłączony czat. Jeżeli chodzi o danie blokady wiadomości, to powinna być opcjonalna.
    Opcje:
    - Zamknij czat
    - Zamknij wiadomości
    - Zamknij czat i wiadomości
    Byłyby całkiem ok.
    Ostatnio edytowane przez lcsLewBrickTrack ; 28-08-2016 o 22:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •