Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 144

Temat: Jakich nowości możemy się spodziewać?

  1. #106
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Grę tworzą gracze, więc no wiesz. To tak samo jak ze wszystkimi rzeczami w mecie, to nie jest tak, że twórca stwierdza "hej, ta rzecz jeszcze w mecie nie była, od dzisiaj będzie!". Nie, to gracze odnajdują, jakie rzeczy są op, a jakich nie opłaca się używać (typu miksy życia 1)
    A więc za brak Nordii powinniśmy winić nas samych(graczy)? No tak wynika z twojej "logiki".
    No to masz - ktoś przewidzi że rózga garudy będzie op? Leci nerf jeszcze przed jej wydaniem. Włócznia Gothar okazuje się być mega silna w specyficznym buildzie na który nikt wcześniej nie wpadł? Winimy twórców za to, że tego nie przewidzieli.
    No proszę cię, przestań gadać głupoty i oczywiste oczywistości.
    To jest jak z eq - ale przecież używam teraz tego na 65lvl to będę musiał/musiała robić eq na nowe poziomy, ale że jak przecież to nie fair wobec graczy przecież zbieraliśmy to tyle czasu. No sory, rzeczy się zmieniają, miksy się zmieniają - poszedł przeciek więc i tak o tym fakcie wiecie przed wprowadzeniem tego. Czyli jeszcze całe 36 lat na zużycie tych odnówek.
    A no i można używać miksów 1 poza walką i tak xd

  2. #107
    Skuzz
    Konto usunięte
    idąc tokiem myślenia o wymianie odno skoro staną się bezużyteczne w walce najlepiej niech wymienią nam też eq bo to przecież nie fair że poziom maksymalny postaci wzrośnie

  3. #108
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    chyba poza walką będę mógł ich używać? jeżeli nie to czekam na ciekawe propozycje co zrobic z 100k miksów lv 1 oraz 500 odno 1
    Napisałem wyraźnie o używaniu w walce.

  4. #109
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja się tylko pytam: dlaczego i po co? Serio, co komu przeszkadzało że wysoki lvl używa mikstur życia/many 1 w walce auto w której nie ma opuszczania tur. I nie, antidotum jest 3 razy droższe. Tak samo odno 1, co komu przeszkadzało że w walce z bossem odnowimy sobie trochę życia i dużo many naraz? W imię czego dlaczego i po co można uzyskać odpowiedź?

  5. #110
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ja się tylko pytam: dlaczego i po co? Serio, co komu przeszkadzało że wysoki lvl używa mikstur życia/many 1 w walce auto w której nie ma opuszczania tur. I nie, antidotum jest 3 razy droższe. Tak samo odno 1, co komu przeszkadzało że w walce z bossem odnowimy sobie trochę życia i dużo many naraz? W imię czego dlaczego i po co można uzyskać odpowiedź?
    Niedługo wszystko nabierze sensu

  6. #111
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    A więc za brak Nordii powinniśmy winić nas samych(graczy)? No tak wynika z twojej "logiki".
    No to masz - ktoś przewidzi że rózga garudy będzie op? Leci nerf jeszcze przed jej wydaniem. Włócznia Gothar okazuje się być mega silna w specyficznym buildzie na który nikt wcześniej nie wpadł? Winimy twórców za to, że tego nie przewidzieli.
    No proszę cię, przestań gadać głupoty i oczywiste oczywistości.
    To jest jak z eq - ale przecież używam teraz tego na 65lvl to będę musiał/musiała robić eq na nowe poziomy, ale że jak przecież to nie fair wobec graczy przecież zbieraliśmy to tyle czasu. No sory, rzeczy się zmieniają, miksy się zmieniają - poszedł przeciek więc i tak o tym fakcie wiecie przed wprowadzeniem tego. Czyli jeszcze całe 36 lat na zużycie tych odnówek.
    A no i można używać miksów 1 poza walką i tak xd
    No jakby mi zabronili używać eq, to też bym się burzył, jednakże wciąż mogę korzystać z eq na 1 lvl. Ja nie mam problemu, że nikt nie wpadł na to, że np. rózga garudy została tak, a nie inaczej użyta. To, że admini ją znerfili, usuwając z mety, było również zasługą graczy. Powtarzam, to gracze tworzą grę.

  7. #112
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Mikstury życia 1/many 1 jak i odnowienia 1 powinny zostać w użytku przecież moment w którym takiej mikstury się użyje nie zmieni się, dalej używa się ich tylko w przypadku przeczekania danej sytuacji w walce. Lilanna jak zwykle gada głupoty, co 3x mikstura życia 1 wydłuży Ci walkę? już nawet w Devos tyle wynosi 1 hit.

  8. #113
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Mikstury życia 1/many 1 jak i odnowienia 1 powinny zostać w użytku przecież moment w którym takiej mikstury się użyje nie zmieni się, dalej używa się ich tylko w przypadku przeczekania danej sytuacji w walce. Lilanna jak zwykle gada głupoty, co 3x mikstura życia 1 wydłuży Ci walkę? już nawet w Devos tyle wynosi 1 hit.
    Więcej* wynosi 1 hit. Nawet na moim deferze. Już nawet kamyki i runki biją więcej.

  9. #114
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Mikstury życia 1/many 1 jak i odnowienia 1 powinny zostać w użytku przecież moment w którym takiej mikstury się użyje nie zmieni się, dalej używa się ich tylko w przypadku przeczekania danej sytuacji w walce. Lilanna jak zwykle gada głupoty, co 3x mikstura życia 1 wydłuży Ci walkę? już nawet w Devos tyle wynosi 1 hit.
    Kim Chi napisał tylko o 75lvl, w dodatku oprócz potwierdzenia że blokada będzie to nie masz pewności że na późniejszych poziomach nie będą zablokowane inne miksy. Nadal chcesz mówić o "skracaniu" walk? Nawet ta jedna odnowka daje dużo.
    Zmiana mechaniki to zmiana, to tak jak z drużynowym limitem na zdolki - zaakceptuj albo płacz. Tak to widzę.

  10. #115
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Przynajmniej mega leczenia udało mi się "uratować"
    A który to przecieka, no który to taki? hę?

  11. #116
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    z odno 1 jest fajne to ze jak jestes na granicy hita to masz to 800hp + mp jak potrzebujesz, nawet na 80lv sie przydadza odno 1

  12. #117
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jak już usuwamy odno 1 to może i potki hp/mp 2. Przecież są słabsze od tej odnówki. Albo usuńmy najlepiej wszystkie potki, a leczenie tylko zdolką.
    Nie można by było chociaż tej odnówki 1 zostawić do czasu zablokowania hp i mp 2?

  13. #118
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Przynajmniej mega leczenia udało mi się "uratować"
    A który to przecieka, no który to taki? hę?
    Tomi w aktualnościach przeciekł.

  14. #119
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Przynajmniej mega leczenia udało mi się "uratować"
    A który to przecieka, no który to taki? hę?
    Tomi,
    "Informujemy, że po ponownej ocenie opłacalności, w przyszłości ceny i/lub parametry bonusów mogą ulec zmianie.
    Po podniesieniu poziomu maksymalnego, rozważane jest również ograniczenie używania najstarszych mikstur w walkach (np. Mikstur Odnowienia 1).
    Prosimy wziąć to pod uwagę przy gromadzeniu zapasów."

  15. #120
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Przynajmniej mega leczenia udało mi się "uratować"
    A który to przecieka, no który to taki? hę?
    Dojedź Tomiego

    Tak na poważnie.
    Tomi informował o usunięciu z użytku niektórych pot podczas eventu Hallowenowego (chyba), dlatego nie wiem czemu niektórych to dziwi. Owszem, również nie podoba mi się ta informacja, ponieważ odn1 i poty1 były przydatne do pvp (r.i.p), lecz nie można ich używać w nieskończoność. W mfo2 inaczej poradzili sobie z tym "problemem", ponieważ była ogromna przepaść pomiędzy potkami 1, 2 ,3 ,4, 5, 6 a 7. Między 6 i 7 wynosi to 8000 hp.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •