Strona 31 z 87 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 465 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #451
    PS. Pozdrawiam wojów którzy będą spinać dupe (herbatoholik twierdzący iż MAG to prawdziwe monstrum które woja łyka sobie w pierwsze 5 tur walki a my głupi magowie kompletnie nie dajemy rady sobie z opanowaniem naszych mega giga niespotykanych zdolności) ,że wylałem całą prawdę co do tego eventu (jak i moi poprzednicy)
    Tylko proszę bez takich w dyskusji. Nie uznawajmy naszego stanowiska za jedyne słuszne.

    Co do hitowania z pewnością nie jest ono w takiej formie mile widziane. Docelowo też nie można ograniczać zdolności ofensywnych za bardzo, bo chcę by agresywana gra była premiowana.

    Przyjrzę się temu i zobaczymy co dalej.

  2. #452
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Tylko proszę bez takich w dyskusji. Nie uznawajmy naszego stanowiska za jedyne słuszne.

    Co do hitowania z pewnością nie jest ono w takiej formie mile widziane. Docelowo też nie można ograniczać zdolności ofensywnych za bardzo, bo chcę by agresywana gra była premiowana.

    Przyjrzę się temu i zobaczymy co dalej.
    .
    Dobrym pomysłem wydaje się dodanie zdolności pod zabijanie hiterów i czegoś w rodzaju odbijającego topora dla magów.

  3. #453
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Czemu każdy twierdzi, iż ja mówię, że magowie mają przewagę? Tak nie jest w żadnym stopniu I to Wy macie jakąś spinę, że jeden gracz jest w stanie Wam dokopać
    zakładasz się o 15 milionów,że jak zrobię identyczny build jak on to też będę wygrywał co 2 tygodnie? Tyle,że to nie da żadnej przyjemności

  4. #454
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    zakładasz się o 15 milionów,że jak zrobię identyczny build jak on to też będę wygrywał co 2 tygodnie? Tyle,że to nie da żadnej przyjemności
    .
    Wiele osób ma identyczne staty, ale taktyki nie podrobisz
    Aha, i mf'y to przyjemność

  5. #455
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .
    Wiele osób ma identyczne staty, ale taktyki nie podrobisz
    Aha, i mf'y to przyjemność
    wiele osób ? nie widzę żadnego totalnego hitera na KG po za Asasynkiem i Blastoise.

  6. #456
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Nazwa:  1c5ee1752acb13732a3d798102df7262.jpeg
Wyświetleń: 184
Rozmiar:  92.1 KB

    Nie ma już silnego ciosu.

  7. #457
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Nazwa:  1c5ee1752acb13732a3d798102df7262.jpeg
Wyświetleń: 184
Rozmiar:  92.1 KB

    Nie ma już silnego ciosu.
    .
    Było zgłaszane dwukrotnie. A do tego tam jest napis "Od 100 do 300 żetonów", a żadna zdolność nie kosztuje 100 żetonów.

  8. #458
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .
    Było zgłaszane dwukrotnie. A do tego tam jest napis "Od 100 do 300 żetonów", a żadna zdolność nie kosztuje 100 żetonów.
    Podobnie jest z artefaktami u kowala. Nic nie kosztuje 550 żetonów, jest też broń kosztująca tylko 100.

  9. #459
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .
    Było zgłaszane dwukrotnie. A do tego tam jest napis "Od 100 do 300 żetonów", a żadna zdolność nie kosztuje 100 żetonów.
    Niestabilny Pocisk tyle kosztuje.

  10. #460
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Czemu kg nie może być codziennie?
    Nagrodą w środy i niedziele była bo 50% kwoty wpłacanej (przy wejściu) - tak jak teraz jest.
    A reszte tygodnia (poniedziałek,wtorek,czwartek,piątek) - załóżmy też 50% lub 25% kwoty wpłacanej bez MF.

    Punkty (nie licząc środy i niedzieli) nie wliczały by się. (Chyba że dodać to jako bonus np za wygraną/finał 1-2pkt).

    Jak dla mnie zbyt fajny event żeby był tak rzadko.

    PS: i tak wiem że nie wejdzie

  11. #461
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Niestabilny Pocisk tyle kosztuje.
    Wojownik nie ma żadnej zdolności za tyle żetonów.

  12. #462
    musaraj
    Konto usunięte
    Bo rozbicie tego na różne dni znacznie zmniejszyłoby ilość obecnych na tych większych eventach (nawet jeśli tylko z dwóch by się liczyło do cyklu)

  13. #463
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Wojownik nie ma żadnej zdolności za tyle żetonów.
    Co nie zmienia faktu, że gościu sprzedaje jakąś zdolność w tym przedziale.

  14. #464
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Powie ktoś o co chodzi w rankingu KG? na listach liderem jest mr Hyde, na arenie, że ja jestem liderem, a asek pozostaje z 19 punktami

  15. #465
    Nie dostałem żadnych punktów tylko dlatego, że przelogowałem się przed przeniesieniem do miasta. Błąd podobny do TEGO, ale u mnie różnica była taka, że chwilę później zalogowałem się przed czasem rozpoczęcia nowej rundy, jeśli o to chodzi. Nie da się tego naprawić?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •