Strona 2 z 87 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #16
    przecie to ciągle beta, ja to byłem w ogóle zaskoczony, że są już jakieś nagrody za zwycięstwo

  2. #17
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    przecie to ciągle beta, ja to byłem w ogóle zaskoczony, że są już jakieś nagrody za zwycięstwo
    Dokładnie dlatego według mnie tego 30k nie powinno być bo w końcu mamy to testować a nie płacić za dostęp tam

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Moim zdaniem to rodzaj sprawiedliwości.

    Po raz pierwszy dostałem przykokszone EQ, ogólnie różga +8, zbroja i czapka +6, reszta słabe +3, do tego w plecaku 3 eliksiry, w opór potek, fajne zdolności, bardzo dobre gemy.

    I co? I mnie wyrzuciło. Byłem za dobry ._.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    To chyba błąd
    :v

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Po zakończeniu czasu wyzerowało mi atry, które jednak miałem samodzielnie nabite :c

    Dodam, że nie ustalałem sobie atrów w poczekalni

  6. #21
    Informacje o dalszych krokach podjętych w wyniku buga będą podane niedługo, myślę najpóźniej w poniedziałek.

  7. #22
    a mi nie przydzieliło żadnej broni
    najpierw wyzerowałem atry, a później otwierałem skrzynki
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 06-08-2016 o 20:28

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Zgłaszam propozycję, aby ograniczono liczbę użyć Silnego ciosu do 6, gdyż to ma spory hit i w dodatku nie chybia, a można nim bić do upadłego.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Zgłaszam propozycję, aby ograniczono liczbę użyć Silnego ciosu do 6, gdyż to ma spory hit i w dodatku nie chybia, a można nim bić do upadłego.
    Jestem za, zbyt dobre tak samo jak przed zmianą okrutne opary.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    no nie da sie ukryc, ze za mocny ten silny cios

  11. #26
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To czemu magowie wygrywają? Wytłumaczyć mi to.

  12. #27
    Teraz magowie przegrali tylko przez to, że nie można było nabić zaklęć. Ale i tak raczej nie wygra tego woj z czymś innym niż Gungnirem, który na dodatek został osłabiony.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Walczyłem dzisiaj Ostrzem Damoklesa... Broń jest dobra, ale straciłem aż 700 HP przy chybieniu. Przydałoby się trochę obniżyć to tracenie HP, tym bardziej że nikt tej broni nie używa.

  14. #29
    Walczyłem dzisiaj Ostrzem Damoklesa... Broń jest dobra, ale straciłem aż 700 HP przy chybieniu. Przydałoby się trochę obniżyć to tracenie HP, tym bardziej że nikt tej broni nie używa.
    Ta broń polega na odpowiednim wyważeniu szczęścia na tyle wysoko, aby nie chybiać i na tyle nisko, aby nie krytykować. Z dwojga złego lepiej pójść w nadmiar.
    Natomiast najprościej uzyskać ten efekt przez założenie sporej ilości gemów celności - nie powodują ciosów krytycznych, a lepiej niwelują chybienia niż ewentualne gemy szczęścia.

    Z pewnością ma duży potencjał, jeśli mimo to z czasem Mop stwierdz, że miecz faktycznie jest za słaby, to być może część mocy przeniesie do statystyk broni (tj. 30% -> 20% bonus_dmg i +8.5% dmg w statystykach).

  15. #30
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Po prostu nikt nie potrafi dobrze wykorzystać Ostrza Damoklesa.
    Ten miecz objawia niezwykłą wręcz siłę, gdy posiadamy wbudowaną w eq celność.

    Ale to się pewnie zmieni gdy mop nagra odcinek z kg jak powinno się tym grać xd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •