Strona 81 z 87 PierwszyPierwszy ... 31717980818283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,215 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1201
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po co jest komunikat "walki jeszcze się nie rozpoczęły"? Dwa razy próbuję kogoś zaatakować i się to wyświetla. Nie, nie usuwałem komunikatu przez opcję "zbadaj element".

  2. #1202
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Po co jest komunikat "walki jeszcze się nie rozpoczęły"? Dwa razy próbuję kogoś zaatakować i się to wyświetla. Nie, nie usuwałem komunikatu przez opcję "zbadaj element".
    Było to dodane właśnie, aby gracze, którzy usuwali komunikat nie mogli zaatakować innego gracza, jeszcze zanim jego komunikat zniknie.
    Blokada trwa 3 sekundy

  3. #1203
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Zmiany w broniach eventowych:

    Włócznia Niecelności - od teraz maksymalny bonus wynosi 30%.
    Buława Czystości - bonusowe obrażenia zwiększone z 13% do 15%.
    Magiczne Rękawice - maksymalny bonus wynosi 25%.
    Różdżka Gniewu - wymagane zdrowie do aktywacji bonusu zwiększone z <55% do <60%.
    Różdżka Czystej Magii - maksymalny bonus wynosi 25%.

    Zmiany w zdolnościach:

    -Naturalizacja została usunięta a w zamian wprowadzona została nowa zdolność Niezłomna Wola (Nadaje statusy: Precyzja, Refleks i Pomyślność na 5 tur) także dla obu profesji.
    -Tysiąc Cieć - limit użyć został zmniejszony z 3 na 2 użycia,oraz koszt zakupienia z 200 żetonów na 150 żetonów.
    -Kruszące Grzmotnięcie - obniżone obrażenia o 25%.
    Ostatnio edytowane przez Muszolot ; 01-05-2019 o 23:00

  4. #1204
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Makarov Dreyar Zobacz post
    Zmiany w broniach eventowych:

    Włócznia Niecelności - od teraz maksymalny bonus wynosi 30%.
    Buława Czystości - bonusowe obrażenia zwiększone z 13% do 15%.
    Magiczne Rękawice - maksymalny bonus wynosi 25%.
    Różdżka Gniewu - wymagane zdrowie do aktywacji bonusu zwiększone z <55% do <60%.
    Różdżka Czystej Magii - maksymalny bonus wynosi 25%.

    Zmiany w zdolnościach:

    -Naturalizacja została usunięta a w zamian wprowadzona została nowa zdolność Niezłomna Wola także dla obu profesji.
    -Tysiąc Cieć - limit użyć został zmniejszony z 3 na 2 użycia,oraz koszt zakupienia z 200 żetonów na 150 żetonów.
    -Kruszące Grzmotnięcie - obniżone obrażenia o 25%.
    A co robi ta niezłomna wola?

  5. #1205
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    A co robi ta niezłomna wola?
    Dodane.

  6. #1206
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    spoko zdolka i spoko zmiany

  7. #1207
    Falafel
    Konto usunięte

  8. #1208
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Na KG występuje bug w momencie otwierania skrzynki z Uzbrojeniem.
    Jest szansa wylosowania Koralowych Rękawic (zwykle +8, czasami +7), a później po wybraniu atrybutu dostajemy normalnie broń.
    Jest to przewaga w postaci dodatkowej broni (to kosztuje) i nie jest to jakieś +0 tylko z wysokim plusem.

    Chyba że to celowo zrobione ale raczej nie, przynajmniej nie powinno tak być.

    i to:
    W momencie kiedy wchodzimy na KG dostajemy nowy własny plecak i oprócz tego nasze atrybuty zostają wyzerowane.
    No i proponuję dodać również wyzerowanie "G" (waluty) i w momencie otwierania skrzynki z przedmiotami to razem z żetonami dostawalibyśmy pewną sumę G.
    Ograniczyłoby to tracenie G w walkach z innymi graczami (i żołnierzem), dodatkowo można by było rozważyć aby wszystkie pieniądze które są na postaci w momencie drugiej przegranej (odpadnięcie) zostają "przelane" do puli wygranej. Aktualnie za wejściówki jest mała nagroda (300-350k) ponieważ jest małe zainteresowanie eventem.

  9. #1209
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    To nie jest bug to raczej fart inaczej mówiąc. Ja czasami też dostawałem rękawice +7 z skrzyni przed wyborem atru. I z tym G fana też dobry pomysł bo np. Wel tracił 10kk na zołnierzu fortuny jak padł.

  10. #1210
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Ale z czym fart? gdybym po wyborze atrybutu razem z włócznią (przykładowo) dostał rękawice - to wtedy tak, po prostu dostałem dodatkową broń (chociaż nie powinno być jakiś nieprzewidzianych dodatków, jak wybieramy włócznie to powinniśmy dostać tylko włócznię).
    A ja dostałem trzecią broń i to przed otwarciem skrzynki z broniami, więc moim zdaniem błąd ale tutaj trzeba poczekać na odpowiedź kogoś z góry.

  11. #1211
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    proponuję dodać również wyzerowanie "G" (waluty) i w momencie otwierania skrzynki z przedmiotami to razem z żetonami dostawalibyśmy pewną sumę G.
    Ograniczyłoby to tracenie G w walkach z innymi graczami (i żołnierzem), dodatkowo można by było rozważyć aby wszystkie pieniądze które są na postaci w momencie drugiej przegranej (odpadnięcie) zostają "przelane" do puli wygranej. Aktualnie za wejściówki jest mała nagroda (300-350k) ponieważ jest małe zainteresowanie eventem.
    zdecydowanie na tak, chodziłbym na ten event gdyby nie to że mam przy sobie kilka milionów i nie mam nawet na co wydać

  12. #1212
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ale z czym fart? gdybym po wyborze atrybutu razem z włócznią (przykładowo) dostał rękawice - to wtedy tak, po prostu dostałem dodatkową broń (chociaż nie powinno być jakiś nieprzewidzianych dodatków, jak wybieramy włócznie to powinniśmy dostać tylko włócznię).
    A ja dostałem trzecią broń i to przed otwarciem skrzynki z broniami, więc moim zdaniem błąd ale tutaj trzeba poczekać na odpowiedź kogoś z góry.
    Przecież można sobie dokupić rękawice u npc .

  13. #1213
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Przecież można sobie dokupić rękawice u npc .
    Chyba nie zrozumiałeś, przeczytaj wszystko od nowa.

  14. #1214
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    A więc tak, co do rękawic to prawdopodobnie było to zamierzone losowanie i na razie nie zostanie zmienione, to samo tyczy się propozycji z goldem.

  15. #1215
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Wczorajsza aktualizacja zawierała zmianę kosztów niektórych zdolności dostępnych na KG:
    Odbicie Magiczne - 50MP>80MP
    Tysiąc Cięć - 25MP>32MP
    Klątwa Wygnanej - 15MP>22MP
    Okrutne Opary - 68MP>74MP
    Defensywne Natarcie - 25MP>32MP
    Koci Zamach - 30MP>40MP
    Kruszące Grzmotnięcie - 30MP>35MP

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •