Strona 74 z 87 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,096 do 1,110 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1096
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    To ktoś ich w ogóle używa, że trzeba je nerfić?

  2. #1097
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    To ktoś ich w ogóle używa, że trzeba je nerfić?
    Ja dziś po raz pierwszy poszłam i ich użyłam, mopek zobaczył że znalazłam w końcu coś dobrego do swojego buildu to nerfi. Przecież to logiczne.

  3. #1098
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    przecież one są notorycznie używane przez fannindela i kamillo jak dobrze pamiętam

  4. #1099
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Legendar je zapoczątkował . Potem allistar . Ja kaczorr i fannindel ode mnie.

  5. #1100
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Legendar je zapoczątkował . Potem allistar . Ja kaczorr i fannindel ode mnie.
    Co?

  6. #1101
    Użytkownik Avatar LeGenDar
    Dołączył
    17-12-2014
    Postów
    37
    Od początku KG używałem ich

  7. #1102
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Na początku nie było tych rękawic dostępnych (weszły dopiero w 4 albo 5 miesiącu), także po co oszukujesz?

  8. #1103
    Użytkownik Avatar LeGenDar
    Dołączył
    17-12-2014
    Postów
    37
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Na początku nie było tych rękawic dostępnych (weszły dopiero w 4 albo 5 miesiącu), także po co oszukujesz?
    No od początku ja weszły. Czyli od początku jak one już na KG były

  9. #1104
    Na tą edycje Rękawice pozostają te same.

  10. #1105
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Na tą edycje Rękawice pozostają te same.
    Ok, ale czemu są takie same jak na początku - zabijające ludzi ze Świętą Tarczą?
    https://mfo3.pl/r/ba1d1d46f

  11. #1106
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    https://mfo3.pl/r/bc6803ce7 - czy to tak powinno działać? bo wydaję mi się że zadałem za dużo obrażenia okrutnymi oparami na jego świętą tarczę.

  12. #1107
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bc6803ce7 - czy to tak powinno działać? bo wydaję mi się że zadałem za dużo obrażenia okrutnymi oparami na jego świętą tarczę.
    Okrutne Opary zadają obrażenia zależne od maxhp.

  13. #1108
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Obniżyć koszt Różdżki Iluzji z 500 żetonów do 400 żetonów(ewentualnie do 350 żetonów). Nikt praktycznie tego nie używa bo to za dużo kosztuje, jakby to zmniejszyć do odpowiedniej ceny to może by ktoś zaczął.
    Ostatnio edytowane przez Mefisto BANK ; 04-02-2018 o 21:39

  14. #1109
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hatson Zobacz post
    Obniżyć koszt Różdżki Iluzji z 500 żetonów do 400 żetonów. Nikt praktycznie tego nie używa bo to za dużo kosztuje, jakby to zmniejszyć do odpowiedniej ceny to może by ktoś zaczął.
    Dokładnie. Tak samo Naturalizacja z 300 na np. 250

  15. #1110
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Usuńcie lub znerfcie Odbijający Topór, woj który może mieć 60 lub 80 ataku w bazie a reszta statystyk to tylko def i sped, przy czym może zadwać takie same obrażenia jak przeciwnik, to jest nie feer wobec profesji mag, mag czegos takiego nie może mieć. Dodatkowo Szał Berserkera który nadaje statusy Nietykalność, Pomyślność, Regeneracja, Przyśpieszenie, i Szał który ustawia osobie używającej atak na 350, przez to wiele walk wygranych zamieniało się na przegrane. Defer który nie ma w ogóle ataku i tylko def może wygrać sobie dzieki tej zdolności poprzez regeneracja która będzie mu przywracać hp a przeciwnik i tak będzie mało bił, Atak ustawiony na 350 gdy przeciwnik może nie mieć za dużo defa, i w tym momencie defer może zamienic się jednocześnie w hitera, Nietykalność która bardzo dużo robi, a no iprzyspieszenie w którym wojownik może wydublować i zabić przy wysokim ataku przeciwnika. Magik co ma takiego z broni, Różdżkę Iluzji? Która kosztuje 500 żetonów i mało kto jej używa. Nie mówcie, że na królu góry obie profesje są równe, bo to nieprawda. Jeśli jest jakaś dobra różdżka która nie wymaga wogole ataku a będę bic tyle samo co przeciwnik to dajcie znać
    Ostatnio edytowane przez Mefisto BANK ; 07-02-2018 o 22:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •