Strona 83 z 87 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,245 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1231
    Jakie są nowe zdolki na tym niesamowitym evencie?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #1232
    Witam,

    chciałbym zgłosić następujący błąd dotyczący przedmiotu eliksir.

    opis błędu: #znikający eliksir

    30.01.2021 - pierwsze wystąpienie błędu
    03.02.2021 - kolejne wystąpienie błędu

    30.01:
    Za dodatkowe żetony zakupiłem przedmiot eliksir, następnie podczas walki miałem go w przedmiotach, jednak gdy zakończyłem walkę z graczem o nicku MiętówkaXD (w której nie użyłem tego przedmiotu) eliksir zniknął. (https://mfo3.pl/r/bef267333) W analizie walki - brak użycia przedmiotu. Nie było go potem również w ekwipunku, ani w trakcie kolejnej walki.

    03.02:
    Tym razem eliksir otrzymany za darmo. Zniknął po zakończeniu pierwszej walki (https://mfo3.pl/r/b49052f75).

    Proszę o zweryfikowanie i potwierdzenie błędu.

    Druga sprawa:
    Czy za bycie nieaktywnym na KG jest się od razu wyrzucanym z eventu?
    Sytuacja następująca:
    30.01.2021 - toczy się trzecia runda KG, pod koniec walki mam problem z połączeniem internetowym (wina po mojej stronie). Gdy wracam do statusu online, jestem już w mieście z komunikatem, że usunięto mnie z KG za nieaktywność. Byłem aktywny 85% czasu walki, w końcowej fazie byłem chwilę offline (do 1 minuty), walka przegrana i dodatkowo usunięcie z eventu, mimo, iż to była pierwsza przegrana walka na tejże edycji.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  3. #1233
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Miałem dzisiaj eliksiry darmowe to mi nie znikły.

    Wyrzuca z KG, jeżeli nie wyszedłeś do kolejnej rundy, więc jak zakończyła się walka i rozpoczęła nowa runda do której nie wyszedłeś to poszedł out.

  4. #1234
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Leczyłeś się tyldą?

  5. #1235
    Wydaje mi się, że nie używałem tyldy, ale nawet gdybym odruchowo jej użył, to podleczenie się eliksirem zamiast niskimi potionami życia i many można również uznać za błąd gry.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  6. #1236
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Wydaje mi się, że nie używałem tyldy, ale nawet gdybym odruchowo jej użył, to podleczenie się eliksirem zamiast niskimi potionami życia i many można również uznać za błąd gry.
    Nie, dlaczego?
    Jeżeli eliksir był wyżej niż mikstury w widgecie "Użyj Przedmiotu" to go wykorzystało.
    Błędem to nie jest ale propozycją by zmienić to tak, by się eliksiry tam nie pojawiały, tak jak odnówki.
    ***** ***

  7. #1237
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2020
    Postów
    10

    Król góry

    Witam, czemu wojownicy mają takie op zdolki na KG, czemu standardowa zdolka na KG tak jak leczenie dla wojowników jest magiczne uderzenie, a mag czemu nie dostaje kłującego pocisku?

  8. #1238
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Shreku Zobacz post
    Witam, czemu wojownicy mają takie op zdolki na KG, czemu standardowa zdolka na KG tak jak leczenie dla wojowników jest magiczne uderzenie, a mag czemu nie dostaje kłującego pocisku?
    Ja nie dostałem magicznego na przykład. Zgadzam się, ze magiczne i klujący powinny być do kupienia w sklepie.

  9. #1239
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Z racji, że ostatni event został anulowany to powinno również anulować się event z 14 kwietnia.

    Powodem anulacji jest fakt, że osobom które nie brały udziału 14 kwietnia, a brały udział 17 kwietnia nie zostały dopisane punkty. Co powoduję przewagę 1 eventu i uniemożliwienie rywalizacji w cyklu.

  10. #1240
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Z racji, że ostatni event został anulowany to powinno również anulować się event z 14 kwietnia.

    Powodem anulacji jest fakt, że osobom które nie brały udziału 14 kwietnia, a brały udział 17 kwietnia nie zostały dopisane punkty. Co powoduję przewagę 1 eventu i uniemożliwienie rywalizacji w cyklu.
    Mogłeś przyjść, nikt nie zabraniał

  11. #1241
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Jutrzejszy event będzie powtórka edycji z 17 kwietnia, więc zdobyte punkty zostaną policzone do anulowanej edycji. Zaznaczę tylko że tryb będzie ponownie losowany, więc może być inny aniżeli 17 kwietnia.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 23-04-2021 o 19:45

  12. #1242
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Czemu po 2 miesiącach nie został naprawiony błąd z artefaktem Rozjemca nie został naprawiony ??

    https://mfo3.pl/r/b65eea835 74 tura walki

  13. #1243
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2021
    Postów
    16
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Czemu po 2 miesiącach nie został naprawiony błąd z artefaktem Rozjemca nie został naprawiony ??

    https://mfo3.pl/r/b65eea835 74 tura walki
    Ponieważ To nie jest błąd Broni już bardziej opisu broni. Testerzy grali tą bronią jeżeli było by coś nie tak jak oni chcą zostało by to zmienione.

  14. #1244
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Xandir Zobacz post
    Ponieważ To nie jest błąd Broni już bardziej opisu broni. Testerzy grali tą bronią jeżeli było by coś nie tak jak oni chcą zostało by to zmienione.
    Testerzy sami mówią, że to jest błąd

    Pomyśl logicznie co byś nie zrobił to zawsze masz status i ta broń jest OP

    1. Chybiasz to masz speeda.
    2. Krytujesz i wchodzi spowo.
    3. Krytujesz i nie ma spowo, ale dostajesz speeda.


    Prawidłowo powinno być tylko 1 i 2 opcja.

  15. #1245
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Wyłączyłbym też przycisk poddanie (większość ludzi sobie oddaje walki :P)
    No tak, bo znacznie lepiej, jak jedna strona przez całą walkę próbuje sabotażować. Super się ogląda taką walkę i na pewno jest dużo dłuższa.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •