Strona 79 z 87 PierwszyPierwszy ... 29697778798081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,185 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1171
    Jest możliwość odświeżania statusu, ale to prawdopodobnie sprawi, że meczyk będzie za silny.
    Można zrobić tak, by po odświeżeniu następnym razem jedno turowej bariery nie odświeżyć.

    Nasze zdolności. Te rękawiczki są bardzo dobre, nie wiem jak można twierdzić inaczej.
    Za wolne na KG, w standardowym formacie mają jakoś szansę bytu.

  2. #1172
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Można zrobić tak, by po odświeżeniu następnym razem jedno turowej bariery nie odświeżyć.
    Ewentualnie można zrobić tak aby osłonka była pojedyncza, w sensie jeśli przeciwnik ma skupienie to cios nada nam osłonkę magiczną,
    a jeśli przeciwnik ma mobilizację to osłonkę fizyczną. W ten sposób kłujący pocisk/psioniczny atak nadal będzie skuteczny.
    Oczywiście tylko w przypadku kiedy weszło by odświeżenie statusu.

  3. #1173
    musaraj
    Konto usunięte
    Można też wrzucić 2 tury barierek ¯\_(ツ)_/¯ A nie leczymy "odświeżanie ale tylko raz"

    Można też po prostu rozważyć faktycznie nielimitowane odświeżanie. Częściowe neutralizowanie nieprzygotowanej moby/skupy nie brzmi jak jakiś zabijak.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 22-01-2019 o 01:08

  4. #1174
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Dobra, teraz jeszcze co do zdolności.

    Defensywne Natarcie - Hmm w obecnej wersji średnie bo faktycznie zmniejszymy obrażenia przeciwnika ale nie obronimy się przed wszystkim.
    Ja bym zmienił aby nieważne od profesji nadawało obronę fizyczną i magiczną. I ogólnie trochę gryzie się z defensywnym mieczem.
    Bo jeśli mieczyk zostanie ulepszony o odświeżanie statusu i dostanie się jedno i drugie to będzie problem z użyciem.

    Bomba Czasowa - Fajne, nie zmieniałbym. No chyba że zmniejszyć limit użyć do 3.

    Koci Zamach - No brakuje tylko tego żeby jeszcze mobilizację dawało. Za silna zdolność, dobrze współgra z każdą inną zdolnością.
    Jest za mocna ta zdolka ale ciężko powiedzieć co tu zmienić żeby za słabe nie było. Dałbym +100 żetonów do kosztu bo w sumie chyba
    najtańsza zdolność u wojowników a najlepsza...

    Kruszące Grzmotnięcie - Uważam że też zbyt silne, ale zmieniłbym nie zdolność a statusy które nakłada.
    Przełamanie (-25% Obrona) Fluktuacja (-25% Obrona Magiczna) zmieniłbym oba statusy dając -20%
    Osoba która ma mniej obrony w statystykach na dublu od razu jest przegrana, jedynie bryza/przeczekanie ratuje.

    Nawałnica Ciosów - W pewnych builidach jest mocną zdolnością, bardzo niedoceniona i nieużywana.
    Ewentualnie dodałbym +1% (aby było 3%) do zwiększania się dmg po 20 użyciach.

    Tysiąc Cięć - Też mocna zdolność, ale nie przesadzona. Zmieniłbym jednak możliwość odświeżania statusu.
    Osoba posiadająca Ostrze Bólu nada krwawienie po przez krytyk, a jak dojdzie do 1 tury to sobie odświeży do 4 tur po przez tysiąc cięć.
    Po tych 6 turach jest spora szansa na kolejny krytyk (krwawienie) przy przewadze lucka. A krwawienie bardzo boli z powodu braku możliwości zdjęcia.

    Naturalizacja - Bez sensu zdolność, słaba i droga. Można by dać ilość użyć do 2 i zmienić koszt na jakieś 150-200 żetonów (zastępstwo normalizacji).
    Albo usunąć całkowicie, bo odkąd istnieje opcja kupna tej zdolności to widziałem tylko raz żeby ktoś ją miał. A jest już dosyć długo.

    Już jakiś rok temu dostaliśmy informację o tym że mocno powiększyła się baza statusów specjalnych.
    Do tej pory mogliśmy skorzystać tylko z 5 nowych statusów (Przełamanie -25% Obrona) (Fluktuacja -25% Obrona Magiczna) (Krwawienie -10% aktualnego HP/turę) (Wyciek Many -10% aktualnego MP/turę) (Naznaczenie - w ostatniej turze trwania zabiera 25% MAXHP).

    Brakuje mi jeszcze zdolności które będą nadawały Osłabienie (-20% MAXHP) Rozproszenie (-33% MAXMP) Nieszczęście (-50% Szczęście)
    Demobilizacja (-50% Atak) (Dekoncentracja -50% Atak Magiczny)

    Mam nadzieję że będziemy mogli te statusy nakładać jeszcze przed Nordią :-)

    Jak ktoś ma spis zdolności u maga to miło by było jak by ktoś podesłał, bo nie mam jak się do nich odnieść.
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 22-01-2019 o 18:24

  5. #1175
    Brakuje mi jeszcze zdolności które będą nadawały Osłabienie (-20% MAXHP) Rozproszenie (-33% MAXMP) Nieszczęście (-50% Szczęście)
    Demobilizacja (-50% Atak) (Dekoncentracja -50% Atak Magiczny)
    Większość z tych statusów jest już trochę problematyczna albo ma małą niszę.
    MAXHP - Naprawdę mocno ułatwia dobijanie.
    Nieszczęście - obrywasz tym statusem = jeżeli przeciwnik miał tyle samo lucka to szczęśliwy z modyfikatorem jakoś 1,7.
    Dekoncentracja - to jedyny fajny przypadek, gdzie zaczyna działać mocno w stylu ślepoty dla woja. Ślepota nie zabiera wojownikowi zdolek, więc dekoncentracja byłaby celniejszym odwzorowaniem ślepoty niż klątwa.

    Inny problem z tymi statusami - to są wartości globalne, nie można ich od tak zmodyfikować pod KG, bo pociągną za sobą wiele innych rzeczy.

    Naturalizacja - Bez sensu zdolność, słaba i droga. Można by dać ilość użyć do 2 i zmienić koszt na jakieś 150-200 żetonów (zastępstwo normalizacji).
    Albo usunąć całkowicie, bo odkąd istnieje opcja kupna tej zdolności to widziałem tylko raz żeby ktoś ją miał. A jest już dosyć długo.
    Ta zdolność zawsze budzi mieszane uczucia we mnie. Czuję jakby była niedoceniona. Niemniej obniżenie kosztu może spowodować , że będzie bardziej przystępna.

  6. #1176
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Kiedy będzie nerf ròżdzki bólu?

  7. #1177
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Większość z tych statusów jest już trochę problematyczna albo ma małą niszę.
    MAXHP - Naprawdę mocno ułatwia dobijanie.
    Nieszczęście - obrywasz tym statusem = jeżeli przeciwnik miał tyle samo lucka to szczęśliwy z modyfikatorem jakoś 1,7.
    Dekoncentracja - to jedyny fajny przypadek, gdzie zaczyna działać mocno w stylu ślepoty dla woja. Ślepota nie zabiera wojownikowi zdolek, więc dekoncentracja byłaby celniejszym odwzorowaniem ślepoty niż klątwa.

    Inny problem z tymi statusami - to są wartości globalne, nie można ich od tak zmodyfikować pod KG, bo pociągną za sobą wiele innych rzeczy.


    Ta zdolność zawsze budzi mieszane uczucia we mnie. Czuję jakby była niedoceniona. Niemniej obniżenie kosztu może spowodować , że będzie bardziej przystępna.
    Ja bym chciał zobaczyć status zwiększający maxhp. Takie tam utrudnienie dobicia, a więc danie szansy innym klasom, niż hiterzy.

    To też ważna kwestia, albo robić osobne kopie statusów na kg, albo nie modyfikować ich. Zmiana naturalizacji wpłynęła np. na trudność Trolla Górskiego, przez co taktyka z bryzą na start nie działa. Jeśli zmieniać Naturalizację bardziej, proszę, ale pod względem kosztu, a nie ilości użyć.

  8. #1178
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po zresetowaniu uzbrojenia artefakty kosztują 150 żetonów
    chyba powinny 1

  9. #1179
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Po zresetowaniu uzbrojenia artefakty kosztują 150 żetonów
    chyba powinny 1
    Przed zresetowaniem nie kupowałeś artefaktu ?

  10. #1180
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Rzecz jasna kupiłem, ale to (jak i zegar) również powinno się resetować. O ile to technicznie możliwe.

  11. #1181
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Tylko pierwsze zakupienie kosztuję 1 żeton,później już 150 żetonów.
    Na tą chwilę to tak jest i nie wiem czy możliwe by to zmienić.

  12. #1182
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Z tego co wiem to tak miało być, jak ktoś kupi broń i zresetuje eq to koszt się nie resetuje.
    Zegar przecież też się nie resetuje,a przynajmniej kiedyś się nie resetował.

    - - - - - - - - - -

    Różdżka bólu za mocna szczególnie w połączeniu zdolności: klątwa wygnanej + blask minionej chwały.
    Nazwa:  woj.jpg
Wyświetleń: 230
Rozmiar:  61.6 KBNazwa:  mag.jpg
Wyświetleń: 235
Rozmiar:  61.6 KB

    Została mi około połowa mikstur, a te plusy w pajęczym eq pojawiły się dopiero w walce finałowej.
    9 wygranych pod rząd bez problemu. A wcale jakieś mega dobre profile mi nie wyszły.

    Moje dzisiejsze walki:
    Walka 1 (2 tury)
    Walka 2 (40 tur)
    Walka 3 (37 tur)
    Walka 4 (6 tur)
    Walka 5 (7 tur)
    Walka 6 (48 tur)
    Walka 7 (7 tur)
    Walka 8 (51 tur)
    Walka 9 (27 tur)
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 23-01-2019 o 22:17

  13. #1183
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Spinki zdolki i różdzka bólu i spid ci bardzo uratowały wczoraj walki. Podkreślam spinki na kg są bardzo op.

  14. #1184
    Różdżka i prawdopodobnie te rękawice od zatrucia będą zmieniane ale kiedy zmiany wejdą i jakie one będą to idk.

  15. #1185
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Są przewidziane jakieś kary za oddawanie/kupowanie walk? Ostatnio nawet częste zjawisko.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •