Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wygrane walki poprzez poddanie się przeciwnika

  1. #1
    NightShadow
    Konto usunięte

    Wygrane walki poprzez poddanie się przeciwnika

    Witam

    Myślę że warto było by wprowadzić w statystykach rubryczkę z wygranymi walkami gdy przeciwnik poddaje się, bo tak jak jest wypisane "Przegrane( poddane), tak powinna zaistnieć w nawiasie jakaś nazwa ukazująca wygrane walki (poddane).

    Co o tym sądzicie ?

  2. #2
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Zbedne.

  3. #3
    NightShadow
    Konto usunięte
    A to niby dlaczego zbędne :P, większa satysfakcja z wygranej zawsze zwiększa chęć do kolejnej walki.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie wiem po co chcesz coś takiego wprowadzić?
    I co mają poddania do satysfakcji?

  5. #5
    NightShadow
    Konto usunięte
    skoro wygrywam przed skończeniem walki, poprzez ewidentą przewagę, tym samym zmuszając przeciwnika do poddania się(nie widzi nadzei na wygraną), utwierdzam się w przekonaniu że jestem silniejszy. Jeśli taka zmiana nie miała by sensu, to dlaczego istnieje w nawiasie (poddane walki)

  6. #6
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie. Na prawde zbedna sprawa.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał NightShadow Zobacz post
    skoro wygrywam przed skończeniem walki, poprzez ewidentą przewagę, tym samym zmuszając przeciwnika do poddania się(nie widzi nadzei na wygraną), utwierdzam się w przekonaniu że jestem silniejszy. Jeśli taka zmiana nie miała by sensu, to dlaczego istnieje w nawiasie (poddane walki)
    Są też walki, w których poddają się, aby rank dać.Albo dlatego, że nie chce im sie miksow tracic.

    Albo ze zlosliwosci, gdy walka o nic, to majac 1 hit do zabicia poddaja sie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •