Zobacz wyniki ankiety: Które walki PvP były lepsze

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF 2

    12 30.77%
  • MF 3

    27 69.23%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Temat: PvP - Czyli w jakim kierunku idziemy

  1. #31
    Nyhariel
    Konto usunięte
    I znowu powraca temat wyzwan, o ktore tak sie zabiegalem teraz jednak na to patrzac krzywdziloby sie osoby nie chcace walczyc, a grac na fabule. Ciezko znalezc cos co zadowoliloby obydwie strony (grajacych na pvp i grajacych na fabule). Jako, ze gram na pvp bylbym za wyzwaniami, ale patrzac obiektywnie pomysl nie ma racji bytu w przypadku grajacych na exp. Niestety, albo i "stety" wydaje mi sie, ze najrozsadniej dla obydwu stron byloby nic nie zmieniac.

  2. #32
    Coni
    Konto usunięte
    Ja tam samo myślę jak suzu. Walka na siłę to nie jest dobry pomysł, kto będzie chciał walczyć ten będzie walczył. Nikogo się nie da zmusić, po prostu jak wejdą takie wyzwania połowa graczy będzie musieć ukrywać się w dilly i w przeróżnych miejscach, a czy o to chodzi?

  3. #33
    I znowu powraca temat wyzwan, o ktore tak sie zabiegalem teraz jednak na to patrzac krzywdziloby sie osoby nie chcace walczyc, a grac na fabule.
    Wykluczyć z wyzwań wszystkich z 50 pkt i po problemie.

  4. #34
    Coni
    Konto usunięte
    Albo, żeby można było wyzywać jedynie graczy z top 10? Oczywiście tylko ci co są w ich przedziale. Na więcej osób to nie przejdzie, choć i tak w ogóle ten pomysł wydaje mi się zbędny i że nie wypali.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    wykluczyć wszystkich poniżej 100 ranq albo wyzwania tylko dla top 25-50 PvP

  6. #36
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Wyzwania od okreslonego progu lvlowego+rankowego moglyby przejsc.
    Chaos mowilem Ci, ze najzwyczajniej w swiecie nie mam juz eq, drugi powod tez podalem

  7. #37
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Nie rozumiem Was.
    Najpierw wszyscy chcą aby wprowadzono te wyzwania, a potem narzekacie.
    Gracze grający na fabułę?
    Hmm mają 50pkt więc jak padną to i tak nic nie stracą.
    Zresztą jak ktoś tam wyżej pisał można wykluczyć ich z wyzwań, aby mogli sobie spokojnie grać.
    Podobno Admini pracują już nad systemem wyzwań, więc niedługo będzie wprowadzony do gry.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #38
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja mowie, jestem jak najbardziej za wyzwaniami, ale wiecie co z tego bedzie? apokalipsa. Juz widze jak forum peka w szwach od tematow typu "wyzwania sa bez sensu, bo gracz zakupil juz cale eq, a ja nie i nie mialem z nim szans"

  9. #39
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Problem jest taki, że wszyscy chcieli by być w topce, ale nie walcząc między sobą, tylko z fabułowiczami

    Wyzwania nie będą dotyczyły osób grających na fabułę - będzie można wyzywać tylko osoby:
    - powyżej 100 ranku
    - wyżej od nas w rankingu, ale nie więcej niż np. 10 osób o wyższym ranku (i w przedziale ranku) - żeby pojedynczy gracz nie mógł być zaspamowany setkami wyzwań jednocześnie
    - tylko na równym i większym poziomie.


    wyjście poza przedział rankingu i/lub level automatycznie anuluje wyzwanie.

  10. #40
    Nyhariel
    Konto usunięte
    W takim razie moje pytanie - czy bedzie mozna wyzwac osobe, ktora jest w naszym przedziale rankingowym, jednak nie walczy, czyli nie ma go na liscie rankingowej?

  11. #41
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    W takim razie moje pytanie - czy bedzie mozna wyzwac osobe, ktora jest w naszym przedziale rankingowym, jednak nie walczy, czyli nie ma go na liscie rankingowej?
    a jak by było lepiej? Zapewne można to zrobić i tak i tak. Wydaje mi się, że tych nieaktywnych przede wszystkim powinno się wyzywać ;]

  12. #42
    Nyhariel
    Konto usunięte
    No wlasnie do tego zmierzalem. Z drugiej strony zas moga miec rozne powody, by nie walczyc, jak np. brak eq. Sam juz nie wiem...

    Po zastanowieniu sie, mysle, ze gracze niewidniejacy na liscie rankingowej, nie powinni byc wyzywani. Przeciez i tak ich nie ma na tej liscie, wiec co im po tych paru punktach. To moje zdanie, decyzja i tak nalezy do Was
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 25-06-2011 o 18:05

  13. #43
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No właśnie, co im po paru punktach.
    Więc mogą stracić.
    Ranking powinni mieć tylko ci którzy ciągle go zdobywają i walczą.
    A nie że ktoś zdobył sobie trochę ranku na 20lv przy pomocy zatrutej włóczni i trzyma go do 40-50lv.
    Jeśli nie chce, nie umie walczyć to straci swój rank.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #44
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja tam walcze nonstop, wiec mi to pasuje. Poza tym chyba juz nie ma graczy, ktorzy nabili troche rankingu na 20lv przy pomocy zatrutej i dalej go trzymaja

    Jeszcze jedno pytanie... wyzwania maja wygladac tak, ze jezeli ktos go nie przyjmie przez jakis tam czas, gracz ktory wyzywal moze lapac wyzwanego wszedzie, jednak obecnie kiedy wyzszy lv atakuje nizszy - rankingu nie dostaje. W takim razie co bedzie kiedy wyzywajacy bedzie mial powiedzmy 40lv, przeciwnik rowniez i w tym czasie wyzywajacy wbije 41lv, wyzwany nie odpowie na wyzwanie i zacznie sie lapanka, wtedy wyzszy lv zaatakuje nizszy. Co wtedy?
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 25-06-2011 o 20:40

  15. #45
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Jednego nie rozumiem. Dlaczego wszystkie narzekające na brak PvP osoby nie walczą między sobą? Tylko koniecznie chcą tłuc tych, co walczyć nie chcą?
    Bo jest nas mało i nie ma urozmaicenia... nikt nie zmienię eq bo nie rosną lv nikt nie resuje statystyk etc wiec w walkach się niewiele zmienia jeśli ktoś przegrał 2-3 razy przegra i 4 to po co ma walczyć dalej?

    Atakować wszystkich i chrzanić grę na fabułę(Której obecnie nie ma -.-) tyle...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •