Zobacz wyniki ankiety: Które walki PvP były lepsze

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF 2

    12 30.77%
  • MF 3

    27 69.23%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: PvP - Czyli w jakim kierunku idziemy

  1. #16
    Medavoj
    Konto usunięte
    Dobra to lepiej siedźmy w miastach i się nudźmy jest to zapewne lepsze rozwiązanie!

    Walki są kwintesencją tej gry i ja osobiście czuję że jest jej coś zabrane!


    Rowny lv moze byc akurat ubrany na woja (w przypadku ataku maga) i co wtedy? ;]
    Hybryda?

  2. #17
    Nyhariel
    Konto usunięte
    W miastach tez mozesz walczyc (o ile ktos zgodzi sie na pojedynek), a tak jak juz mowilem wczesniej, w porownaniu do mfo2 w tej wersji jest duzo wiecej osob chetnych na walke. Natomiast lapac graczy tez sie da... czesto nie zdazy nikt z pomoca

    Tak... hybryda, eq i gemy na prawde bardzo duzo zmieniaja. To jest kwestia kilku ladnych punktow w obronie.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 23-06-2011 o 21:39

  3. #18
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Możliwość zmiany eq podczas walki rozwiązała by ten problem (ale tylko bójki).
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #19
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Tak to racja... ale wtedy musialby byc odpowiedni czas na przebranie sie... dodatkowo wiele osob zostawia niepotrzebne eq w depozycie, by przy ewentualnej porazce podczas bojki nie stracic czegos cennego.

    PS. Proponuje zamknac ten temat... juz bylo wspomniane, ze gracze chcacy grac na fabule moga spokojnie biegac po mapie bedac bezpiczni, ze nikt ich nie zaatakuje. W koncu miejsca gdzie sa dozwolone bojki, nie sa obowiazkowa czescia fabuly.

  5. #20
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    W miastach tez mozesz walczyc (o ile ktos zgodzi sie na pojedynek), a tak jak juz mowilem wczesniej, w porownaniu do mfo2 w tej wersji jest duzo wiecej osob chetnych na walke. Natomiast lapac graczy tez sie da... czesto nie zdazy nikt z pomoca

    Tak... hybryda, eq i gemy na prawde bardzo duzo zmieniaja. To jest kwestia kilku ladnych punktow w obronie.
    Tak?


    Pojedynki
    Wszystkich 22

    Całkowity czas gry 5 dni 0 godzin i 13 minut

    Zalogowany od 03.06, 17:04

    Konto istnieje 20dni czas gry 5dni średnio na MF 1/4 dnia

    I tylko tyle pojedynków? To ***** gdzie są Ci gracze skoro ja mam tych pojedynków TYLKO 22 jak myślisz co robię tyle czasu na MF? Oglądam obrazki? Expie na manualu? NIE! Szukam ludzi do pojedynków i po prostu zaczyna mi się NUDZIĆ! (Jak większości w lange!) Siedzę i nawołuję podchodzę proponuję pojedynek statystycznie ilu graczy go przyjmuje widać... Jak już przyjmują to w większości o nic! Albo grożą postaciami na wyższym lv

    Np. Suzu Kitamura 2 postać TOP 1 w PVP nie chciała ze mną walczyć zaatakowałem i był lament i pomoc walka przekształciła się w 4v4



    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=16780&vtid=0


    Wyzwiska od Cip grożenie Ashem etc.... Brak słów : )

  6. #21
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Cale eq mialem zrzucone na jedna postac (od 5lv do 30), chcialem zawalczyc... gdybys mi pozwolil eq zrzucic, wiec nie koloryzuj. Udalo Ci sie zlapac, brawo pomiedzy lv owszem ciezko o pojedynek... na max lv za to masz przeciwnikow od cholery. Tez kiedys walczylem o to, zeby mniejsze lv nie byly dyskryminowane, ale jedyna odpowiedz jaka dostalem, to ze administracja chce zachecic graczy do wbijania max lv. Wbij 30 i zobaczysz, ze nie odpedzisz sie od przeciwnikow - pierwszym moge byc ja

    Co do wyzwisk - to pierwsza walka https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8480&vtid=0 ogarnij swoje zachowanie na poczatku, pozniej oceniaj innych. Brak slow... uhm... jakbym to juz gdzies slyszal.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 23-06-2011 o 23:33

  7. #22
    Medavoj
    Konto usunięte
    Nie chciałeś walczyć postacią suzu chciałeś walczyć ashem który miał przewagę lv : )

  8. #23
    Loco
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Medavoj Zobacz post
    Szukam ludzi do pojedynków i po prostu zaczyna mi się NUDZIĆ! (Jak większości w lange!)
    Skoro tylu was jest to walczcie między sobą.

  9. #24
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Loco Zobacz post
    Skoro tylu was jest to walczcie między sobą.
    yhym problem w tym że ludzie walczyć NIE CHCĄ lub mają różne lv...

  10. #25
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Loco Zobacz post
    Skoro tylu was jest to walczcie między sobą.

    Pojedynki
    Wszystkich 12
    Wygrane 5
    Remisy 0
    Przegrane 7 (0 poddanych)
    Seria wygranych 0 (najdłuższa 2)
    Seria przegranych 3 (najdłuższa 3)

    02.04, 14:21 Zwycięzca potwora
    O

    Inne statystyki
    Punkty rankingowe 50
    Punkty rank. auto 50
    Całkowity czas gry 2 dni 16 godzin i 23 minut


    Nie odzywaj się na tematy których sam nie poznajesz z doświadczenia....

  11. #26
    Loco
    Konto usunięte
    To, że nie walczę dyskryminuję mnie w tematach pvp? Zresztą nie muszę być obeznany w tym wystarczy, że przeczytałem to co napisałeś. Piszesz, że ciężko o walki przez co gra Ci się nudzi, tak samo jak większości ludzi w Lange więc skoro większość ludzi nudzi się ze względu na brak walk to zacznijcie walczyć między sobą, a nie natarczywie próbujesz doprowadzić do walki z graczem, który nie chcę z Tobą walczyć. A argument, że jest on top 1 pvp a nie chcę walczyć wiesz gdzie możesz wsadzić...

    Jeszcze jedno piszesz, że nie jestem obeznany w pvp bo mam stoczonych tylko 12 pojedynków i dlatego mam się nie wypowiadać w takich tematach. Ty stoczyłeś ich nie wiele więcej, więc idąc Twoim tokiem rozumowania też nie powinieneś się tutaj wypowiadać a jednak to robisz...zdaje się, że jest to hipokryzja.

  12. #27
    Nyhariel
    Konto usunięte
    hmm... ale ja jak najbardziej jestem chetny do walki na 30lv na suzu owszem nie chcialem, bo nie mam tam eq. Powtorze po raz kolejny, na max lv jest przeciwnikow na peczki, wiec wbij 30lv i zobaczysz, ze nie ciezko o walke, bo sami zaczna sie Ciebie pytac czy zawalczysz.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 24-06-2011 o 00:16

  13. #28
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mysle, ze ciekawym rozwiazaniem byloby miejsce, w ktorym bylyby dosc mocne potworki (ale duzo expa), w ktorym panowalaby zasada bojki, ale w przypadku rownego lvla jak wczesniej napisane nie mozna by bylo prosic o SOS, za to mozna by bylo sie przebrac.
    Exp za potworki by kusil, walki bylyby w miare sprawiedliwe. Oczywiscie mozna dopracowac pomysl.

  14. #29
    Jednego nie rozumiem. Dlaczego wszystkie narzekające na brak PvP osoby nie walczą między sobą? Tylko koniecznie chcą tłuc tych, co walczyć nie chcą?

  15. #30
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No problem w tym że mało osób chce walczyć.
    Np. dzisiaj pytałem Dieoxisa, Jaskiera i TristO o walki, ale mi odmówili.
    Mają sporo ranku (150+) ale jednak nie chcą już walczyć ;/
    Miejmy nadzieję że system wyzwań rozwiąże ten problem :P
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •