Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie, aby została wprowadzona opcja wybrania ilości danego przedmiotu?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    23 74.19%
  • Nie

    8 25.81%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Kup przedmioty na sztuki

  1. #16
    Durus
    Konto usunięte
    Jestem na TAK.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    416
    Jestem na tak, ale obawiam się że ceny się obniżą po tym. Każdy będzie dawał tańsze lub w tej samej cenie, żeby gracze kupowali.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    17
    Dzięki SOAD ze to wytłumaczyłeś, o to właśnie mi chodziło

  4. #19
    Gaara
    Konto usunięte
    Fajne i proste. Na tak

  5. #20
    Nils Ropehander
    Konto usunięte
    na tak

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2016
    Postów
    20

    Kup przedmioty na sztuki

    Witam.
    Mam pomysł na nową rzecz. Otóż nie ma w MFO3 takiej opcji, aby na targu kupować rzeczy na sztuki. Jeżeli ktoś sprzedaje dla przykładu Pióra Gromu i ktoś wstawi np. 50 sztuk to będzie to wszystko kosztowało 50 000G (1 000G za sztukę). Jednak może ktoś chce kupić tylko 30 a nie 50 piór, więc powinna być opcja wyboru ilości sztuk - wtedy 30 piór kosztowałoby 30 000G (według przelicznika powyżej - 1 000G za sztukę). Na aukcji pozostałoby wówczas 20 Piór Gromów, które mógłby kupić inny gracz.
    Mam nadzieję, że administracja pomyślnie rozpatrzy moją propozycję i czekam na oceny graczy.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Na nie, co jeśli gracz sprzedaje 50 sztuk, bo tyle chce sprzedać, zniżył cenę w stosunku do średniej, żeby sprzedać więcej, a taniej?

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2016
    Postów
    20
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Na nie, co jeśli gracz sprzedaje 50 sztuk, bo tyle chce sprzedać, zniżył cenę w stosunku do średniej, żeby sprzedać więcej, a taniej?
    Rzadko jest tak, że ktoś obniża cenę od średniej. Większość graczy właśnie podwyższa cenę i nawet spotkałem się z przypadkami dwukrotnego podwyższenia ceny. A sprzedający nie płaciłby podwójnej prowizji. Płaciłby tylko za wstawienie na targ.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Moim zdaniem takie coś powinno być dostępne tylko, jeśli wystawiający się na to zgodzi.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Tobik Zobacz post
    Rzadko jest tak, że ktoś obniża cenę od średniej. Większość graczy właśnie podwyższa cenę i nawet spotkałem się z przypadkami dwukrotnego podwyższenia ceny. A sprzedający nie płaciłby podwójnej prowizji. Płaciłby tylko za wstawienie na targ.
    Ja często zniżam troszke cene ze średniej żeby było więcej chętnych jeśli chce coś sprzedać szybko

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2016
    Postów
    20
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Moim zdaniem takie coś powinno być dostępne tylko, jeśli wystawiający się na to zgodzi.
    Jeżeli tak uważasz, to można spróbować.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał SimplyGuy Zobacz post
    Ja często zniżam troszke cene ze średniej żeby było więcej chętnych jeśli chce coś sprzedać szybko
    Ja tam jeszcze nigdy nic nie sprzedałem na targu. Ale kupuję często.
    Ostatnio edytowane przez Tobik ; 18-07-2016 o 21:07 Powód: brak w tekście

  12. #27
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Jestem na tak, ale sprzedawca by ustalał, czy chce, aby gracz mógł sobie kupować ile chce, czy ma kupić tyle, ile jest do kupienia.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2015
    Postów
    54
    Może byłoby to sensowne, gdyby sprzedający wyraził zgodę

  14. #29
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Na tak, bo czasami nie ma odpowiednich środków by kupić 10 sztuk potrzebnego przedmiotu, ale stać nas na 9

  15. #30
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Mhmm jeżeli sprzedający wyraża zgodę na ''kupowanie na te sztuki'' to jak najbardziej może wejść.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •