Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Gold za zarobioną aukcje prosto do Depo.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Gold za zarobioną aukcje prosto do Depo.

    Cześć, piszę w związku z ostatnim upkiem. Chodzi o to, że jeżeli wystawiamy coś na aukcji po jej zakończeniu dostajemy cenę końcową -prowizja.
    No i chodzi o to, że jeżeli byśmy chcieli włożyć te złoto do depo, to znów nam znika (i tak już wcześniej pomniejszone :f ) złoto.
    Załóżmy, że za item z aukcji dostaliście 100 G czy macie 90 G (bo prowizja z targu) i wpłacacie do depo i macie 81 G (prowizja z depo)
    Tracimy 19% ceny początkowej itemu przy wyższych cenach utrata prawie 1/5 ceny początkowej to trochę dużo.
    Tyle ode mnie. Dziękuje za wysłuchanie.

  2. #2
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Jedyne coś co mnie wnerwia to wspólny portfel i to że trzeba płacić prowizję żeby złoto dać do depozytu...

  3. #3
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    Cześć, piszę w związku z ostatnim upkiem. Chodzi o to, że jeżeli wystawiamy coś na aukcji po jej zakończeniu dostajemy cenę końcową -prowizja.
    No i chodzi o to, że jeżeli byśmy chcieli włożyć te złoto do depo, to znów nam znika (i tak już wcześniej pomniejszone :f ) złoto.
    Załóżmy, że za item z aukcji dostaliście 100 G czy macie 90 G (bo prowizja z targu) i wpłacacie do depo i macie 81 G (prowizja z depo)
    Tracimy 19% ceny początkowej itemu przy wyższych cenach utrata prawie 1/5 ceny początkowej to trochę dużo.
    Tyle ode mnie. Dziękuje za wysłuchanie.
    Jestem za+jeszcze licytowanie przedmiotu goldem z depo.

  4. #4
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Racja. Jestem za, bo troche za dużo ostatnio się zaczyna tego złota tracić

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    No opcja z Licytowaniem przez złoto z depo byłaby dobra Oczywiście to tylko propozycja i wszystko zależy tylko od decyzji końcowej adminów, więc wiecie...

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Mhmm propozycje bardzo fajne.
    Ulżyło by to sporej części graczy, którzy boją się o zbyt wysokie straty związane z prowizją aukcja + depozyt

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Jestem za+jeszcze licytowanie przedmiotu goldem z depo.
    To, i może jeszcze jakby kasa po przebiciu licytacji też wracała do depo zamiast do sakiewki, przynajmniej ta użyta z depozytu(jakby weszła propozycja proskilera), bo dopóki jest prowizja za wkładanie do depo (brrr) to można by tego nadużywać do pominięcia prowizji.

    Bo jak ktoś przebije ci 1KK licytację podczas walki z góry skazanej na przegraną... Chyba każdemu się coś podobnego przytrafiło

    Ale to już nie musi wejść, za to propozycja Dżebulaaf'a KONIECZNIE

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    No opcja z Licytowaniem przez złoto z depo byłaby dobra Oczywiście to tylko propozycja i wszystko zależy tylko od decyzji końcowej adminów, więc wiecie...
    Pisałem propozycję, większość było na nie. Zgadzam się z graczem Krycha, który w moim temacie napisał, widzi to jako dodatek do pakietu VIP. Jak nie chce ci się szukać, to https://forum.mfo3.pl/showthread.php?33813-Kupowanie

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Pisałem propozycję, większość było na nie. Zgadzam się z graczem Krycha, który w moim temacie napisał, widzi to jako dodatek do pakietu VIP. Jak nie chce ci się szukać, to https://forum.mfo3.pl/showthread.php?33813-Kupowanie
    Moglibyśmy zrobić tak, że 1 bądź też 2 licytacje przy użyciu złota z Depo a jak ktoś by chciał więcej to musiałby mieć wtedy VIP'a.

    Ps.
    W twojej propozycji dotyczyło to też Zakupów u różnych NPC'ów a moja propozycja wraz z tą poprawką od prosikiller'a dotyczyłaby tylko wyłącznie Aukcji
    w grze.

    Pozdrawiam Dżebulaaf

  10. #10
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    Moglibyśmy zrobić tak, że 1 bądź też 2 licytacje przy użyciu złota z Depo a jak ktoś by chciał więcej to musiałby mieć wtedy VIP'a.

    Ps.
    W twojej propozycji dotyczyło to też Zakupów u różnych NPC'ów a moja propozycja wraz z tą poprawką od prosikiller'a dotyczyłaby tylko wyłącznie Aukcji
    w grze.

    Pozdrawiam Dżebulaaf
    Raczej nie przejdzie.

  11. #11
    Vanitas
    Konto usunięte
    W pełni popieram zgłoszoną propozycję. Warto również dodać, że jeżeli podczas aukcji nie uda nam się sprzedać danego przedmiotu, to trafia on do depozytu. Nie jest zatem jasnym, dlaczego w przypadku złota ze sprzedanego przedmiotu jest odwrotnie i trafia ono do naszej postaci bezpośrednio, a nie do depozytu.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    Złoto z operacji targowych powinno bez prowizji iśc w pierwszej kolejności do depozytu. Dopiero ponad limit powinno iść do postaci.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Jestem na tak, właśnie zyskałem 1,5kk i nie mam co z tym zrobić. Boję się iść na Króla Góry, a to wszystko przez to głupie wspólne złoto... Oczywiście nie wrzucę tego do depozytu, bo to najzwyklejsze marnotrawstwo, ogólnie ta prowizja powinna zniknąć, bo kompletnie nie ma ona sensu.

  14. #14
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Jestem na tak, właśnie zyskałem 1,5kk i nie mam co z tym zrobić. Boję się iść na Króla Góry, a to wszystko przez to głupie wspólne złoto... Oczywiście nie wrzucę tego do depozytu, bo to najzwyklejsze marnotrawstwo, ogólnie ta prowizja powinna zniknąć, bo kompletnie nie ma ona sensu.
    Przecież za śmierć się traci max 1% golda, z 1,5kk to jest 15k, taka straszna kwota? Jeszcze, żeby tyle stracić byś musiał trafić na kogoś co też ma minimum 1,5kk przy sobie.

    Ale oczywiście mi też się pomysł z wpłacaniem golda zarobionego na targu podoba.

  15. #15
    Tip: w pvp traci się tyle samo złota, co zyskuje w przypadku wygranej. Jest stawka na daną walkę i obie strony mają wspólną, jednakową stawkę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •