Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Tansze usuwanie postaci !

  1. #16
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    O ile się nie mylę, czas na usunięcie postaci został wprowadzony po to by np. osoba która Cię wyzywa nie robiła co chwilę nowych postaci by obejść ignora (teraz jest ignor na konto, dawniej był na postać).
    Dziwie się, że po tej zmianie dalej funkcjonuje takie coś jak czekanie na usunięcie postaci.
    Nie, nie po to został wprowadzony. A przynajmniej nie był to najważniejszy powód.
    Pierwszym sensowniejszym przykładem z brzegu jest farmienie uzbrojenia i przedmiotów - wbijasz 10lv, zabijasz Niebieską Galaretę (eq Kajaka), Nimfę (srebrny pył - pewny drop) + jakieś śmieci ze skrzynek (gemy?) bardzo małym kosztem energii. Myślę, że dalo się zdobyć do 2 pyłów dziennie

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Nie, nie po to został wprowadzony. A przynajmniej nie był to najważniejszy powód.
    Pierwszym sensowniejszym przykładem z brzegu jest farmienie uzbrojenia i przedmiotów - wbijasz 10lv, zabijasz Niebieską Galaretę (eq Kajaka), Nimfę (srebrny pył - pewny drop) + jakieś śmieci ze skrzynek (gemy?) bardzo małym kosztem energii. Myślę, że dalo się zdobyć do 2 pyłów dziennie
    przy efektywnym expieniu myślę, że nawet z 4

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    przy efektywnym expieniu myślę, że nawet z 4
    Noo, na 200 energii 12lv max wbijesz, ale jak przerzucisz eq i dasz obronę mag zamiast fiz w statystykach to i na 12lv ( lub wcześniej ) można zabić nimfę, więc 2 dziennie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •