Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Tansze usuwanie postaci !

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303

    Tansze usuwanie postaci !

    Gdy usuwamy postac musimy czekac az 14 dni na utworzenie nowej postaci (czyli w moim przypadku 14 dni grania w margonem) ale czasami usuwam szybciej postac za 10mf i sie pytam czy to jest logiczne gdy musimy czekac 14dni usuniecie kosztuje 10mf gdy musimy czekac 3 dni i tak placimy 10mf proponuje zeby kosztowalo to jakos tak

    14dni 10mf
    13dni 10mf
    12dni 10mf
    11dni 10mf
    10dni 10mf
    9dni 9mf
    8dni 8mf
    7dni 7mf
    6dni 6mf
    5dni 5mf
    4dni 4mf
    3dni 3mf
    2dni 2mf
    1dni 1Mf

    wtedy ludzie by czesciej z tego korzystali wiec bys wiecej zarabial Tomi (to argument dla Tomiego )
    poniewaz obecnie gdy mamy 1/2/3/4/5 nikt nie kupi tego za 10mf bo po prostu sie nie oplaca jak 14dni kosztuje tyle samo

  2. #2
    Elitek
    Konto usunięte
    Coś mi tu nie pasuje ... To w takim razie każdy by wybierał "1dzień=1mf" a nie te wyżej XD Bo tu jest tak że im więcej dni tym więcej MF trzeba płacić a tobie chyba chodzi o to żeby jak najszybciej usunąć te konto xd Porównaj sobie "1dzień=1MF" do "10dni=10MF" ... Przecież nie dość że dłużej to jeszcze wincyj MF zabiera D:
    A co do samego pomysłu to jestem na nie ;P

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    Coś mi tu nie pasuje ... To w takim razie każdy by wybierał "1dzień=1mf" a nie te wyżej XD Bo tu jest tak że im więcej dni tym więcej MF trzeba płacić a tobie chyba chodzi o to żeby jak najszybciej usunąć te konto xd Porównaj sobie "1dzień=1MF" do "10dni=10MF" ... Przecież nie dość że dłużej to jeszcze wincyj MF zabiera D:
    A co do samego pomysłu to jestem na nie ;P
    chodzi o to, że jak zostanie już tylko jeden dzień, do usunięcia postaci, to wtedy natychmiastowe usunięcie kosztuje 1MF

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Na nie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    W sumie to dobre rozwiązanie
    10 i więcej dni = 10 MF
    pozostałe: jednocyfrowa liczba dni do skasowania = cena w MF.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ja jestem na tak. Nie opłaca się przyspieszać, gdy jest np. 3 dni czy coś za 10 MF, jeśli równie dobrze można od razu, na początku, gdy jeszcze jest 14 przyspieszyć za 10 MF. Chociaż uważam, że bardziej proporcjonalnie byłoby w ten sposób:

    14, 13 - 10 MF
    12, 11 - 9 MF
    10, 9 - 8 MF
    8, 7 - 7 MF
    6 - 6 MF
    5 - 5 MF
    4 - 4 MF
    3 - 3 MF
    2 - 2 MF
    1 - 1 MF

    Może być tak jak przedstawione, ale jak wspomniałem, byłoby to bardziej proporcjonalne.

    Szczerze nienawidzę też, gdy przy jakiejś propozycji pada "na nie". Takie czyste "na nie" bez jakiegokolwiek argumentu. Rozumiem, że ktoś może się nie zgadzać, jeśli ma jakieś argumenty, ale takie "na nie" bez argumentów to wg mnie nabijanie sobie postów.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Może być tak jak przedstawione, ale jak wspomniałem, byłoby to bardziej proporcjonalne.
    jak już, to optymalne, nie proporcjonalne, ale za

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Pod tą postacią może nie przejść, już pewniej Tomi się zgodzi na coś takiego:

    Pierwszy tydzień czekania; (14-8 dni do usunięcia) 10 MF
    Drugi tydzień czekania; (7-1 dni do usunięcia) 5 MF

    Propozycja Nattat'a była by lepsza dla graczy (korzystniejsza bo tańsza w większości przypadków) ale wszystkie usługi oprócz doładowań złota/żetonów zaokrąglają się do 5, i więcej takich wyjątków przez dłuższy czas raczej nie będzie, + Mniej roboty, + Administracja nic nie traci, a wręcz zyska, bo teraz chyba nikt nie kupuje tej usługi gdy zostaje tylko tydzień czekania, a tak więcej osób (np.: takich co mają mniej niż 10MF bo coś kupili, albo pierwszy tydzień nie kupili a w 2 już się niecierpliwili.) to zrobi, ale większość i tak kupi to w pierwszym tygodniu bo cena za tydzień jest taka sama.

    a przy powyższych propozycjach Administracja może się potknąć, bo większość graczy będzie odkładać (" E tam, jutro kupię taniej") aż postać usunie się sama.

    Nie mówię że nie wejdzie, ale taka forma jest (moim zdaniem) mało prawdopodobna. Już prędzej by obniżyli cenę do 5MF

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Odswiezam

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Dodam też, że im wyższy Lv kasowanej postaci, tym czas oczekiwania powinien być krótszy, to właśnie ciągłe tworzenie postaci z low lv było problemem i ich kasowanie po zebraniu pobliskiego dropu. W przypadku np. 65 Lv uważam że nie powinno być nawet czasu blokady, albo np. 1 dzień.

  11. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Jeszcze to lodswieze

  12. #12
    Na nie, da się skasować postać za darmo.

  13. #13
    Biały Smok
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Na nie, da się skasować postać za darmo.
    Ale to chodzi o szybkość usuwania, bo zdarza się, że jedna osoba chce szybko usunąć postać, aby stworzyć drugą. Usuwanie jest za darmo oczywiście, ale to jest inny temat.

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    O ile się nie mylę, czas na usunięcie postaci został wprowadzony po to by np. osoba która Cię wyzywa nie robiła co chwilę nowych postaci by obejść ignora (teraz jest ignor na konto, dawniej był na postać).
    Dziwie się, że po tej zmianie dalej funkcjonuje takie coś jak czekanie na usunięcie postaci.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    O ile się nie mylę, czas na usunięcie postaci został wprowadzony po to by np. osoba która Cię wyzywa nie robiła co chwilę nowych postaci by obejść ignora (teraz jest ignor na konto, dawniej był na postać).
    Dziwie się, że po tej zmianie dalej funkcjonuje takie coś jak czekanie na usunięcie postaci.
    nie, chodziło o farmienie srebrnych pyłów z nimfy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •