Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Różna propozycje, poprawki

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Przykład zmiany:
    Po lewej obecna sytuacja, po prawej po zmianach.
    W zależności od ilości przeciwników, wybierany jest inny schemat wyświetlania. Nie mam pomysłu tylko jak zrobić dla vs4. Może zamiast nicku niech się wyświetla ilość HP w momencie naszej tury?

    Czerwone ikonki to statusy, dla vs1 widzimy je osobno, co ułatwia sprawę.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie podoba mi sie.I właśnie - nie wiesz jak na vs4, a większość bójek w zagajniku to albo 1v1, albo 4v4 9albo 4v3
    vs 1 jest dobre, vs 2 jest brzydkie, moglo by byc w stylu tego vs 3.Tak jak tomi pisał - mikroskopijne cyferki.

    EDIT: nadal nie wyjąsniłeś 4
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 22-06-2011 o 15:32

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie podoba mi sie.I właśnie - nie wiesz jak na vs4, a większość bójek w zagajniku to albo 1v1, albo 4v4 9albo 4v3
    vs 1 jest dobre, vs 2 jest brzydkie, moglo by byc w stylu tego vs 3.Tak jak tomi pisał - mikroskopijne cyferki.
    To jest wersja robocza robiona na szybko, w paintcie. Miało to na celu pokazać ideę co i jak. Co do vs4 możne zmniejszyć wielgaśne obramowanie paska hp i jakoś to ciaśniej rozdysponować. Ewentualnie usunąć napis "Przeciwnicy" w nagłówku.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    no i wslaniesseie o to chozi

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    jeśli chodzi o widoczność HP to proponuję:

  6. #21
    Tomi, genialnie ;>

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    jeśli chodzi o widoczność HP to proponuję:
    Lepsze to niż nic.

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Lepsze to niż nic.
    Jestem otwarty na inne propozycje - byle by wszystko mieściło się dla 4 graczy, o 20 znakowym nicku i statusie

  9. #24
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jestem otwarty na inne propozycje - byle by wszystko mieściło się dla 4 graczy, o 20 znakowym nicku i statusie

    Powiększyć okno w górę i zrobić pod paskiem xxx/xxx

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Medavoj Zobacz post
    Powiększyć okno w górę i zrobić pod paskiem xxx/xxx
    raczej nie jest wskazane powiększanie okna w górę - a trzeba by powiększyć je sporo, aby zachować czytelność - poza tym nie powinno być wyższe od okna obok.
    Aż takie musowe to max HP? Przecież nie zmienia się ciągle - można myszką raz na jakiś czas sobie przypomnieć.

    Bardziej w grę wchodzi poszerzenie okna, kosztem okna sprzymierzeńców.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał Medavoj Zobacz post
    Powiększyć okno w górę i zrobić pod paskiem xxx/xxx
    Dobre, tak by było najlepiej. Po prawej zasłania KOLEJKA a po lewej też może coś być, nic nie będziesz przeszkadzać jak będzie wyższe wg mnie.

  12. #27
    Podczas walki ze stworami w trybie manualnym (na moście w poszukiwaniu dzbana),
    po pewnym czasie staje się dość nużące ciągłe powtarzanie tych samych czynności.
    Zastanawiałem się czy nie można by trochę skrócić tego procesu o usunięcie pojawiającego
    się okna z wynikami ... można by też dodać kolejny tryb walki "Manualny: wyniki na czacie walki",
    z tym że walka odbywałaby się normalnie, a na czacie jedynie wyniki. Wówczas przebieg walki
    kończyłby się zaraz po wybraniu # (bez wyników) . Myślałem też nad innym rozwiązaniem,
    pozostaje wszystko po staremu, z tą różnicą że wyjście z raportu walki # byłoby możliwe
    za pomocą entera a nie jak do tej pory nakierowaniem kursora. Wtedy po wybraniu walki auto.
    wystarczyło by dać 3 x enter by powrócić na mapę.

  13. #28
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Podczas walki ze stworami w trybie manualnym (na moście w poszukiwaniu dzbana),
    po pewnym czasie staje się dość nużące ciągłe powtarzanie tych samych czynności.
    Zastanawiałem się czy nie można by trochę skrócić tego procesu o usunięcie pojawiającego
    się okna z wynikami ... można by też dodać kolejny tryb walki "Manualny: wyniki na czacie walki",
    z tym że walka odbywałaby się normalnie, a na czacie jedynie wyniki. Wówczas przebieg walki
    kończyłby się zaraz po wybraniu # (bez wyników) . Myślałem też nad innym rozwiązaniem,
    pozostaje wszystko po staremu, z tą różnicą że wyjście z raportu walki # byłoby możliwe
    za pomocą entera a nie jak do tej pory nakierowaniem kursora. Wtedy po wybraniu walki auto.
    wystarczyło by dać 3 x enter by powrócić na mapę.
    Jezu, vaanDee, ty sobie zartujesz??
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...nualne-raporty

  14. #29
    Nie zauważyłem tego tematu z tą propozycją, ale ja zaproponowałem również inne rozwiązanie.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Chciałem się wypowiedzieć już z dwa dni temu, ale jakoś brak chęci. Ja bym pomyślał nad pkt. 14 wiem, że to trochę pracy i wciskania MF'ów na targ, ale w tym momencie by się zmienił system ustalania cen za MF'y Teraz to ludzie z wysokimi lvlami reklamują się w Dilli i Eterni, że sprzedają MF'y i ustalają cenę. Po wprowadzeniu MF na targ słaby gracz by wystawiał swoje punkty(np. 10 MF) a ludzie zainteresowani by to kupowali. Wydaje mi się mocno, że dostał by znacznie więcej niż teraz, bo osoba która expi do 20lvl to ma strasznie mało złota, więc głupie 50k za 10MF to dużo.

    Myślę, że to było by pomocne nowym graczom, aby wysokie lvl na nich nie żerowały

    Czekam na opinie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •