Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Różna propozycje, poprawki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Post Różna propozycje, poprawki

    1. Styl okienka odliczania czasu do końca tury w walce wygląda bardzo źle, powinien być w stylu ramek pozostałych części okna walki, jest też spłaszczony, gdy obrazek postaci jest zbyt wąski. Można też powiększyć, pogrubić, dodać przezroczystość.[wykonane! ]

    2. Po najechaniu kursorem na ilość złota w głównej belce, mógłby się pokazywać MFOowy hint:
    Plecak: xxx G
    Depozyt: yyy G
    Razem: zzz G

    zzz=xxx+yyy

    3. Ikonki PW/czat w widgecie Drużyna. Obecnie trzeba włączać profil gracza i klikać PW/czat a z teamem rozmawiamy dość często.

    4. Możliwość wyboru skryptu w walce manualnej po włączeniu walki automatycznej.

    5. Zwiększyć MP+ do 15% (lub nawet 20) bo obecnie jest to nadal całkowicie nieopłacalne.

    6. Autozaznaczanie przeciwnika w walce po wyborze ataku zgodnie z definicją "Wybór przeciwnika" w skrypcie inteligencji, np. z najmniejszą ilością HP.

    7. Możliwość przeglądania transakcji z handlu pomiędzy graczami (np. ost. 20/z ost. 30 dni).

    8. W logach dodać info o wymianie MFów z jakiem graczem (imię postaci).[wykonane! ]

    9. Zmienić nazwę sieci Era -> T-Mobile. [wykonane! ]

    10. Zmienić wyświetlanie ilości HP (i %hp) aby nie trzeba było za każdym razem wskazywać tego paska ilości HP, co jest irytujące i skutecznie spowalnia wykonywanie ruchów w walce.[wykonane! ]

    11. Zmniejszyć ilość mikst. reg. w walce z 3 do 2 (ewentualnie też osłon).

    12. Skoro jest fb/nk to możesz jeszcze google +1 ?

    13. W walka drużynowych (ale nie walczymy z członkami własnego teamu, np. walki z SOS) przydałby się czat, gdzie możemy wymieniać się informacjami, ale tak, aby przeciwnik nie widział. Potrzebne szczególnie do operacji logistycznych ;]
    W walkach z członkami własnego teamu załatwia sprawę czat drużynowy, ale w tym przypadku nie. Rozwiązania są 2:
    a) nowy rodzaj czatu np. Sprzymierzeńcy, aktywowany automat. tylko podczas walki drużynowej, kiedy w sprzymierzeńcach jest ktoś spoza naszej drużyny.
    b) rozszerzyć funkcjonalność czatu teamowego aby działał tymczasowo w walce. Ale tu są 2 zastrzeżenia: sprzymierzeniec może nie być w żadnej drużynie (brak przycisku Czat drużynowy) lub członek naszego teamu może być w drużynie wrogów.
    [wykonane! ]

    14. Handel MFami na targu ;] Oczywiście z prowizją :P

    Dziękuję za uwagę, czekam(y) na działania ;]
    Komentujcie lub dajcie własne spostrzeżenia.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 29-06-2011 o 14:04

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    1. Nie jest taki zły.Gorzej, że u mnie często odjeżdża on trochę w lewo.
    2.Jasne, przydałoby się
    3. Mozna rozmawiac na czacie druzynowym, a co, jakies tajemnice? Ja sam często miewałem osoby z drużyny także w obserwowanych.
    4.Skrypt jest ściśle połączony z profilem EQ, a w walce raczej EQ się nie zmienia.
    5.Nie wiem co myśleć, dołożę jednak pytanie: Czy MP PLus dodaje % według statystyk bazowych?
    6.Tak trudno spojrzeć? mozna zaznaczyć myszką, ja jakoś nie miałem z tym problemów
    7. jasne, ze tak.
    8. wymiana MFów - handel, więc jak wyżej.
    9. Czepiasz się.Ale trza zmienić
    10. jak chcesz zmienic?
    11. Po co? Sam pisałeś w którymś temacie, że cały czas wszystko osłabiamy.Zmieniłeś zdanie?
    12.Nie wiem co to google + 1, ale chyba tak
    13.Tak
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 22-06-2011 o 14:31

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    11.Zostawiłbym bez zmian.
    12.Nie wiem jak wam ale mnie to przeszkadza trochę. Na stronie glownej moze byc ale nie w grze.
    13.Jestem na TAK

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    4. Nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
    5. Tak, tylko do bazowych

  5. #5
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    1.dla mnie obojętnie
    2.Bardzo dobry pomysł
    5.na TAK
    9.Mnie też to czasami wkurza(mam touchpad'a i czasami trudno trafić ;D) poza tym komu by zaszkodziło małe okienko ...
    12. ((właściwie to jak tak admini wrzucili opcje tego fb i nk (lubie to,fajne), to i przydało by się zrobić opcje zarejestruj przez FACEBOOK/GOOGLE.
    13. na tak

  6. #6
    Oj, muszę się w końcu spiąć i napisać regulamin dla propozycji, bo coraz częściej trafiają się zbiory propozycji, co nijak ma się do organizacji tego działu (każde z archiwum dostanie pewnie kopię tego tematu, hehe).

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    5. atak+ też jest za słaby, chyba nikt nie używa można podnieść oba do tych 15-20%
    7 i 8. widziane tylko swoje biznesy, wtedy by pasowało :P
    10. proponuje nie ruszać tego jest dobrze tak jak jest teraz
    14. ale z prowizją w złocie chyba mogłoby to dziłać na zasadzie przelicznika 1mf=x
    gdzie x to kwota podana przez tego co wystawia aukcje z tym że x nie może być mniejsze od np. 10k


    reszta na tak

  8. #8
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    1. Styl okienka odliczania czasu do końca tury w walce wygląda bardzo źle, powinien być w stylu ramek pozostałych części okna walki, jest też spłaszczony, gdy obrazek postaci jest zbyt wąski. Można też powiększyć, pogrubić, dodać przezroczystość.

    2. Po najechaniu kursorem na ilość złota w głównej belce, mógłby się pokazywać MFOowy hint:
    Plecak: xxx G
    Depozyt: yyy G
    Razem: zzz G

    zzz=xxx+yyy
    3. Ikonki PW/czat w widżecie Drużyna. Obecnie trzeba włączać profil gracza i klikać PW/czat a z teamie rozmawiamy dość często.

    4. Możliwość wyboru skryptu w walce manualnej po włączeniu walki automatycznej.

    5. Zwiększyć MP+ do 15%(lub nawet 20) bo obecnie jest to nadal całkowicie nieopłacalne.

    6. Autozaznaczanie przeciwnika w walce po wyborze ataku zgodnie z definicją "Wybór przeciwnika" w skrypcie inteligencji, np. z najmniejszą ilością HP.

    7. Możliwość przeglądania transakcji handlu (np. ost. 20/z ost. 30 dni).

    8. W logach dodać info o wymienie MFów z jakiem graczem (imię postaci).

    9. Zmienić nazwę sieci Era -> T-Mobile.

    10. Zmienić wyświetlanie ilości HP (i %hp) aby nie trzeba było za każdym razem wskazywać tego paska ilości HP, co jest irytujące i skutecznie spowalnia wykonywanie ruchów w walce.

    11. Zmniejszyć ilość mikst. reg. w walce z 3 do 2 (ewentualnie też osłon).

    12. Skoro jest fb/nk to możesz jeszcze google +1 ?

    13. W walka drużynowych (ale nie walczymy z członkami własnego teamu, np. walki z SOS) przydałby się czat, gdzie możemy wymieniać się informacjami, ale tak, aby przeciwnik nie widział. Potrzebne szczególnie do operacji logistycznych ;]
    W walkach z członkami własnego teamu załatwia sprawę czat drużynowy, ale w tym przypadku nie. Rozwiązania są 2:
    a) nowy rodzaj czatu np. Sprzymierzeńcy, aktywowany automat. tylko podczas walki drużynowej, kiedy w sprzymierzeńcach jest ktoś spoza naszej drużyny.
    b) rozszerzyć funkcjonalność czatu teamowego aby działał tymczasowo w walce. Ale tu są 2 zastrzeżenia: sprzymierzeniec może nie być w żadnej drużynie (brak przycisku Czat drużynowy) lub członek naszego teamu może być w drużynie wrogów.

    14. Handel MFami na targu ;] Oczywiście z prowizją :P

    Dziękuję za uwagę, czekam(y) na działania ;]
    Komentujcie lub dajcie własne spostrzeżenia.
    Dzisiaj popołudniu w Langeburgu była o tym rozmowa gdzie poruszyłem 1/2 tych problemów. Nie zrozum mnie źle nie posądzam Cię o plagiat po prostu połowa graczy już o tym dawno pomyślała...


    1) Nie zwróciłem uwagi może być nie musi
    2) Było by ok nie trzeba by sobie zaprzątać głowy depozytem (Btw przy obecnym systemie postaci tj. Gracz-Gracz Bank i tak się nie sprawdzi : )
    3) Nie tylko w twoim teamie jest ten problem aczkolwiek jest to drobiazg na przyszłość nie spieszy nam się
    4) Koniecznie
    5) Jestem za Mp plusy to są siuśki a nie gemy
    6) Ok
    7) OOOO Zaraz Handlarze rzucą sprzeciwem jestem za + średnie ceny na targu aby Co** i NightS***** i kilku innych przestał na oszustwach miliony zarabiać (Oszustwa=zaniżanie wartości przedmiotów i odprzedawanie drożej gdzie 95% graczy nie ma bladego pojęcia jaka jest takiego przedmiotu wartość)
    8) EEe tam
    9) Należy
    10) OOO TAK W 1 KOLEJNOŚCI TO JEST TAK IRYTUJĄCE....!
    11) W PVP na bossach zostawmy to jak jest bo znowu poziom pokonywania podniesie się o +1/+2
    12) Dokładnie na głównej jest ok ale po **** nam to w grze? ; (
    13) Przyda się
    14) Jestem na nie.... Jestem za zakazem handlu MF tak samo jak jestem przeciwnikiem posiadania wielu postaci....

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    To o co chodzi w 4?

    @down

    No prosze, nawet jacek nie rozumie.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 22-06-2011 o 12:48

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    aj, własnie, przeoczyłem 11.
    regi zostawić, ale myślałem jeszcze zanim napisałes temat o osłonach
    żeby nie było do wykorzystania 3 osłon tylko działałyby jak mixy odnowienia
    osłone mozna by było brac tylko 1 na walke, ale np. na 30 juz by była osłona 2 która dawałaby 6 tur
    albo co kilka lvl'i zwiększałby się limit osłon

  11. #11
    Jacek
    Konto usunięte
    Nie rozumiem pkt. 4.
    Punkty 3, 8, 13 na tak.
    Punkt 10 może być, jeśli pokażesz jak by zmienić to wyświetlanie.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Punkt 10 może być, jeśli pokażesz jak by zmienić to wyświetlanie.
    koniecznie z 20 znakowym nickiem gracza, jego poziomem, 4 przeciwnicy i każdy ma status

    jedyne co przychodzi mi do głowy to wyświetlanie mikroskopijnych wartości wewnątrz paska

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    koniecznie z 20 znakowym nickiem gracza, jego poziomem, 4 przeciwnicy i każdy ma status

    jedyne co przychodzi mi do głowy to wyświetlanie mikroskopijnych wartości wewnątrz paska
    może nad postacią pod/nad odliczaniem albo na postaci

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Chcemy za latwo?
    Ja cieszę się, że przynajmniej dodano możliwość sprawdzenia tego, co już jest moim zdaniem wielki ustępstwem, a chcecie, zeby jeszcze był nad postacia widoczny dla każdego?

  15. #15
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Pomysły dobre, ale niezbyt konieczne :]
    Najbardziej jestem za MP plusem :]

    Może by tak dodać czat grupy wraz z która się walczy (przydatne w walkach TvsT - przeciwnicy nie widzą rozmów pomiędzy członkami drugiej drużyny).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •