Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Sposób expienia.

  1. #1
    redar
    Konto usunięte

    Sposób expienia.

    Witam moją propozycją jest zmienić ,,limit expienia" chodzi o energię na początkowych lvlach jest jej dużo za mało a na wysokich sam się boję dlatego moją propozycją jest to żeby albo zwiększyć ilość energii (o naprawdę konkretne ilości) albo zmienić poziom zaliczania ile jeszcze potworów możemy zabić za exp. przykłady? margonem i 6 godzin przebywania poza miastami (niekoniecznie expienia)

  2. #2
    Rebellious
    Konto usunięte
    Toć jest możliwość jej powiększenia za punkty MF. Polecam skorzystać.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Jeśli grasz aktywnie to nie musisz zwiększać limitu energii. Bo i tak przez ten sam czas tyle samo ci się odnowi.

  4. #4
    Jak człowiek się przyzwyczai to energia jest wręcz zaletą i raczej nic przy niej nie będzie grzebane.
    Zwiększanie limitu możliwe jest za MFy, zwiększa się też z lvlem, więc jak mamy 3 postaci na wyższym poziomie to już w ogóle jest to zadowalająca wartość przy regularnej grze.
    Chociaż tutaj poruszone jest coś nad czym sam się zastanawiałem. Początek gry ma zachęcić graczy to zaangażowania się w dalszą grę i ta początkowa energia może być trochę bolesna. Nie będzie to problem dla nikogo co grał w mfo1 i mfo2, ale taki nowy gracz całkowicie z zewnątrz może się na starcie trochę zniechęcić zanim gra go wciągnie.
    Może by tak strzelić jakiegoś NPCa co jednorazowo, np. doładuje z 100-200 energii nowym graczom w ete?

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Jak zmarnujesz ta energie srednio mi zajmuje max 20 min i co dalej ? mam tak jak polowa graczy siedziec w eternii i pisac "SPRZEDAM *****" ogolnie wolalbym zeby w ogole nie bylo eny bo moglbym grac po 12godzin a nie 2 godziny max bo pozniej nie mam co robic

    Jestem za

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tolkien Zobacz post
    Jak zmarnujesz ta energie srednio mi zajmuje max 20 min i co dalej ? mam tak jak polowa graczy siedziec w eternii i pisac "SPRZEDAM *****" ogolnie wolalbym zeby w ogole nie bylo eny bo moglbym grac po 12godzin a nie 2 godziny max bo pozniej nie mam co robic

    Jestem za
    Ja wolę tak, jak jest teraz, bez energii wbijanie poziomu musiałoby dłużej trwać(admini zwiększyliby ilość expa potrzebnego do lvl upa), a w ten sposób ci, którzy nie mają 12h dziennie na grę, też mogą mieć wysoki lvl.
    Ogólnie, proponując coś, proszę was, myślcie nie tylko, komu ten pomysł się spodoba, ale też ilu osobom wasza propozycja może zaszkodzić.

  7. #7
    energia jest rozwiązaniem które zaczyna się doceniać na wyższych poziomach, teraz Ci się nie podoba, ale spokojnie, będziesz jeszcze za nią dziękować

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Na "pierwszej energii" 8 lvl spokojnie wbijesz. Poza tym mamy ograniczenie lvl'owe, więc im więcej energii będzie, tym więcej ludzi będzie miało 65+ i gra ich będzie nudzić. Zdecydowane NIE, teraz jest okej.

  9. #9
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Na "pierwszej energii" 8 lvl spokojnie wbijesz. Poza tym mamy ograniczenie lvl'owe, więc im więcej energii będzie, tym więcej ludzi będzie miało 65+ i gra ich będzie nudzić. Zdecydowane NIE, teraz jest okej.
    pierwsza energia starcza bodajże na 11 lvl z hakiem, to jest dużo, zwłaszcza że na początkowych poziomach jest sporo zadań, chociaż moim zdaniem powinno być więcej, bo to właśnie pierwszy dzień jest dla gry najlepszą reklamą

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    pierwsza energia starcza bodajże na 11 lvl z hakiem, to jest dużo, zwłaszcza że na początkowych poziomach jest sporo zadań, chociaż moim zdaniem powinno być więcej, bo to właśnie pierwszy dzień jest dla gry najlepszą reklamą
    Jest dobrze, nie może być za dużo zadań, bo potem taki gracz dochodzi do urkaden i przestaje grać, bo na początku miał dużo zadań do wykonania, ciągle się coś działo, a tu nagle w urkaden nic.
    Nie wspominając o tym, że już teraz tak szybko się dochodzi do takiego urkaden, że gracze nic nie umieją, kiedy tam dochodzą(chodzi mi o rozdawanie statów, współpraca podczas walki z mini itp.).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •