Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: "Czy chcesz zapisać ostatnie zmiany w skrypcie?"

  1. #1

    Konsekwencja w postępowaniu

    Skoro już (niepotrzebnie) pozbyliście się przycisków do zapisywania eq i gemów to polecam konsekwencję w działaniu i zastosować ten sam manewr również przy wyjmowaniu / wkladaniu do depozytu (potrzebnie).

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie został też usunięty z konfiguracji użycia przedmiotów.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Dla mnie się ten typ pozbycia się przycisków się podoba, lecz trzeba było uważać jak chcesz aktywować zdolności woja na maga i maga na woja.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Z depo też przycisk ma zniknąć.

  5. #5
    to tak jeszcze kwestia skryptów

    człowiek się przyzwyczaił, że wszystko się zapisuje zamknięciem okna, a w skryptach został przycisk "Zapisz". Fakt, że tutaj bardziej szkodliwe jest zapisanie złej konfiguracji i może nie ma nic złego w tym, że ten przycisk jest, aby wyraźnie zaznaczyć chęć zapisu, ale powinno się pojawiać chociaż jakieś okienko z pytaniem, czy chcesz zapisać zmiany

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22

    "Czy chcesz zapisać ostatnie zmiany w skrypcie?"

    Jak w tytule, takie coś się by przydało. W przypadku notatnika i innych programów, zazwyczaj te programy się pytają nas przy zamknięciu programu, czy chcemy zapisać zmiany. Nie raz mi się przydarza że zamykam bez zapisania skrypt, i później się dziwie czemu zginąłem. Tak miałem przed chwilą z Gnomy *2.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    dobry pomysl na tak ale fajne bledy

  8. #8
    A skrypt nie zapisuje się automatycznie jak depozyt/gemy/uzbrojenie/zdolności? Jeśli nie to założę się, że ktoś to proponował, podejrzewam nawet siebie. Na tak, nieinwazyjne komunikaty są spoko.

  9. #9
    połączyłem, bo to stało się szczególnie istotne właśnie po usunięciu "zapisu" z innych miejsc, o czym wspomniałem przy okazji tematu Kubaza

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •