Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Urozmaicenie zdolności (druga droga)

  1. #1
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143

    Urozmaicenie zdolności (druga droga)

    Myślałem nad tą propozycją, lecz nie miałem kiedy jej napisać. Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej ale pytanie czy w ogóle patrzycie na to w ten sposób jak ja, bo mi się takie coś by widziało, lecz czekam na wasze opinie.

    Propozycja polega na tym, by przy wbiciu ostatniej gwiazdki u niektórych zdolności, można było wybrać 1 z 3 dodatkowych efektów. Nie muszą to być duże różnice, ale sprawi to, że mimo, iż 2 osoby używają tej samej zdolności, to jednak efekt może się różnić.
    Dam przykład do 2 zdolności, gdyż ciężko wymyśleć coś, co ludzie by brali a nie byłoby przesadzone, ale wierze, że im więcej osób tym więcej sensownych pomysłów.

    Ślepa furia:
    droga 1: 20% bazowej szansy na dodatkowe nałożenie statusu zatrucie
    droga2: każdy cios zadawany jest bez atrubutu ze zwiększonymi obrażeniami o 10% (taki czysty cios)
    droga3: leczy nas za 30% zadanych obrażeń

    Klątwa umarlaka:
    droga1: osoby, które nie otrzymały statusu "zombie" otrzymują podwójne obrażenia ze zdolności
    droga2: do obrażeń dodawany jest bonus, ze średniej naszych atrubutów magicznych
    droga3: zmniejsza koszt many użycia zdolności

    Dałem przykłady dla maga i wojownika. Obie zdolności są obszarowe, ale to tylko przypadek, takie coś mogłoby się odnosić do zdolności zwykłych 'one target'.
    Nie wszystkie zdolności musiałby mieć 'drugą drogę'.

    Aby móc wybrać inną drogę należałoby posiadać przedmiot, który mógłby wypadać dodatkowo z minibossów, z małym prawdopodobieństwem, lub też był do kupienia u kupca, za żetony.


    Osobiście uważam, że trochę poszerzy to taktyki do pvp oraz tvt.
    Czekam na wasze przemyślenia, poprawki oraz propozycje.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To fajna sprawa - wtedy zdolnosci bedzie mozna fajnie łączyć. Pytanie tylko czy hiterzy nie stana sie jeszcze silniejszy. Na pewno zmienieni kazdej zdolnosci byłoby dużą pracą, ale jezeli technicznie byłoby to możliwe, to czemu nie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    mogło by być, ale tylko w stylu coś-za-coś
    czyli np. zwiększenie kosztu many, zmniejszenie celności, zabranie atrybutu.

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Pomysł niczego sobie.
    Zgadzam się z moim przedmówcą, urozmaicenie fajne, ale trzebaby uzgodnić od którego poziomu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •