Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Propozycja dotycząca grup mobów

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Propozycja dotycząca grup mobów

    Niektóre potworki mogłyby występować w wyższych grupach mobów. Na przykład tam, gdzie jest grupa 2 nietoperzy, powinny się znaleźć 3, a podwójne przenieść do nowej lokacji w tej jaskini.

    Żaba - w okolicach Dilli występują samotniki i występują w grupach 2 żab. Uważam, że w Dolinie Szumiących Drzew powinna znaleźć się w grupie 3. Szybciej by się expiło na niższych lvlach. A jakby chciało się expić na 2, w Dilli jest taka grupa.

    Szerszeń - Mogłaby się znaleźć grupa 3 szerszeni jako dobre źródło expa. Szybciej by się wykonywało questa dla leniwych oraz dla ludzi chcących szybciej zdobyć rzeczy na EQ. Najlepiej w nowej lokacji.

    Lis - Dla ludzi chcących szybciej zdobyć rzeczy na EQ oraz byłoby dobrym źródłem expa. Na pewno jest na nie miejsce.

    Czerowny Ognik - Zapewne dość sporo osób ma ogień nabity na 25% od expienia w fortecy i respienia Diablosa. Trzy ogniki mogłyby się znaleźć w nowej lokacji, która byłaby dostępna po pokonaniu bossa questowego. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ghlight=questy Tu jest moja propozycja questa. Można by było go dopracować. Po wykonaniu tego questa mogłaby zasypać część jaskini, w pomieszczeniu, gdzie były te bossy i otworzyłyby drzwi do tej lokacji z trójkami ogników. Argument? No pewnie. Dlatego, że w Urkaden jest mało rzeczy i żeby można było nabić poziomy, by ubić Serafina (osobiście niecierpliwie czekałem aż wbiję odpowiedni poziom i ubiję Serafina, bo nie mam co robić).

    Wilczy Sługa - W jeziorze lewitujących skał zamiast grup x2 mogłoby być kilka grup x3. Po co? Żeby gracze szybciej nabili poziomy.

    Dalej nie mam pomysłu, bo nie ubiłem Zmory. A kolejne moby nie mają po co mieć/mają grupę x3.



    Mam nadzieję, że przejdzie. Chociaż nie musi. Zawsze to jakieś urozmaicenie gry. Czekam na krytykę.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na nie.
    Gdyby każdy potwór występował w grupie *3 byłyby za małe skupiska danych potworów co, by utrudniło expienie. Są też potwory występujące w tylko w grupach *2 lub *2 i *3.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Na nie.
    Gdyby każdy potwór występował w grupie *3 byłyby za małe skupiska danych potworów co, by utrudniło expienie. Są też potwory występujące w tylko w grupach *2 lub *2 i *3.
    Dałem tylko takie, na których rzadko się expi.

    Nietoperz - grupa dwóch jest bezużyteczna, bo po ubiciu gacków nie ma co expić na 2 nietoperzach.
    Żaba - Zabrałbym tam, gdzie jest grupa dwóch, (w Dolinie Drzew) bo jest taka grupa w Dębowym Borze: Północ.
    Szerszeń - Mogłem sobie darować.
    Lis - Też w sumie niepotrzebny
    Czerwony ognik - dlatego, że po co bić 2 ogniki, jeśli ma się 3 diablice, które po ubiciu dają możliwość respa Diablosa
    Wilczy Sługa - Też niekonieczne potrzebne. Ale mogłoby się znaleźć dla szybkiego expa. EDIT: Po krótkich przemyśleniach przyznaję, że to zły pomysł z tą grupą.

    Według mnie trochę racji masz, ale tylko co do niektórych grup.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 04-06-2016 o 22:58

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na Nie. Kazdy kto chce grac w mfo na powaznie nie moze byc leniwy

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    W takim razie poproszę do odrzuconych. Dzięki za wyrozumiałość.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •