Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Garuda

  1. #1
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594

    Garuda

    Dwie propozycje a propos garudy:
    -złapanie piórka, zanim wiatr zdąży je porwać, czyli drop piórka tak samo jak w przypadku żółwiej skorupy
    -zaczynanie lotu z prawego górnego rogu tak, żeby od razu przelatywała nad wzgórzem, gdzie da się ją łapać

  2. #2
    kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
    Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
    Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.
    to może uzależnić to od szczęścia(tego w prawdziwym życiu)?
    Byłoby np. 50% szans na to, że wiatr nie porwie piórka.

    co do propozycji, osobiście drugie mi się bardziej podoba
    pierwsze tak niechętnie bym przyjął, lubię poszukać tego piórka

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    to może uzależnić to od szczęścia(tego w prawdziwym życiu)?
    Byłoby np. 50% szans na to, że wiatr nie porwie piórka.
    No to ja łapałbym 1/10 piórek :D
    #Pesymista

  5. #5
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
    Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.
    strasznie fajne

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2015
    Postów
    44
    dobry pomysł

  7. #7
    Believer
    Konto usunięte
    Odświeżam, fajna propozycja.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam.

  9. #9
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    20 piórek do zbieranie normalnie, a potem nasza postać się wkurza i mówi tekst, że następne piórka będzie łapała w locie i w ten sposób zbieranie piórek zaczyna działać jak zbieranie skorup.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •