Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Komnata Przetrwania

  1. #1

    Komnata Przetrwania

    Moja propozycja jest taka, by w Komnacie przetrwania po przejściu jej pułapki się niszczyły, albo nadal nas zatrzymywały, ale nie zabierałoby nam HP i wyświetlałby się komunikat w stylu "Te ostrza są tępe"

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jedno pytanie: po co?

  3. #3
    Bo to trochę denerwuje, jak albo tracimy te 100 HP, albo trzeba chodzić tą samą ścieżką a jak się zaczyna to troche trudno się przyzwyczaić.

  4. #4
    Elitek
    Konto usunięte
    Absolutnie na nie! Po to są tam te pułapki by zadawały obrażenia jak się na nie wejdzie -_-

  5. #5
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Teraz wychodzi na to, że chcesz po prostu ułatwić przejście komnaty.
    Może źle zrozumiałeś, ale mi chodziło o wtedy gdy już to przejdziemy.

  6. #6
    Cytat Napisał zjadam kosiarki Zobacz post
    Może źle zrozumiałeś, ale mi chodziło o wtedy gdy już to przejdziemy.
    szczerze mówiąc to byłem pewny, że one nie działają po przejściu komnaty ;P to spokojnie mogłyby być nieaktywne po przejściu zręcznościówki

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na nie. tak trudno ominac pare pulapek?

  8. #8
    To jest propozycja w stylu "przez dwa tygodnie życia, raz dziennie, przez 10 sekund, muszę używać strzałek zamiast myszki, zmieńcie bo mi się nie chce". Sama idea nie jest najgorsza, ale jeśli ta zmiana to więcej niż pięć kliknięć w silniku, to będąc adminem mi by się nie chciało tego zmieniać

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    To jest propozycja w stylu "przez dwa tygodnie życia, raz dziennie, przez 10 sekund, muszę używać strzałek zamiast myszki, zmieńcie bo mi się nie chce". Sama idea nie jest najgorsza, ale jeśli ta zmiana to więcej niż pięć kliknięć w silniku, to będąc adminem mi by się nie chciało tego zmieniać
    Coś takiego jest już przy rozwiązywaniu zagadki z kolcami w komnacie któregoś z aniołów.

  10. #10
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Coś takiego jest już przy rozwiązywaniu zagadki z kolcami w komnacie któregoś z aniołów.
    odkop ale chyba nigdy nie weszło
    technologia jest, czemu by tego nie zmienić dla kwestii "wrażeń dla nowych graczy"

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Zmienić zawsze można, ale komu by się chciało to zmieniać
    Pomogło by to nowym graczom, którzy by się nie męczyli, mi to osobiście nie przeszkadza bo się dawno temu przyzwyczaiłem tak chodzić.

  12. #12
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Troche bez sensu, tak samo jest z Przełączem Wiecznych Lawin, ale to i tak nie powinno zostać usunięte, na nie.

  13. #13
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Zmienić zawsze można, ale komu by się chciało to zmieniać
    Pomogło by to nowym graczom, którzy by się nie męczyli, mi to osobiście nie przeszkadza bo się dawno temu przyzwyczaiłem tak chodzić.
    no to jest tylko zmiana zdarzenia, nie musi być to "na teraz" ale w międzyczasie można to naprawić
    zwłaszcza, że te kolce są dosłownie takie same jak te, u aniołów, a będą jeszcze inne i innych właściwościach które też się wyłączą - dlaczego więc te miałyby pozostać niezmienione?

    tak samo jest z Przełączem Wiecznych Lawin
    nazwa wskazuje na "wieczne" więc będą spadać w nieskończoność
    w dodatku od portalu do mini w obu przypadkach masz różną drogę i nawet przez lawinę nie musisz przechodzić, przez kolce już tak
    mi to nie przeszkadzało, ale to że kolce nadal działały było bez sensu mimo wszystko

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Te kolce przeszkadzają tylko jak się gra na telefonie, ale mogą być unikalne i zostać, nie są aż tak uciążliwe.

  15. #15
    W czym wam przeszkadzają one? Ja na moim telefonie chodzę po nich jak człowiek.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •