Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: miasto Selevous

  1. #16
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    Ta propozycja tylko Nordia by spowolniła.
    Plusy-żadne

  2. #17
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Po co ta przepustka, jeśli i tak strażnika się zabija, a szejk sobie śpi. Do tego boss na lvl 5... z Dilli się wychodzi od lvl 6. Poza tym wiele osób czeka na Nordię i to tylko by przedłużylo upka. I jak ktoś wspomniał, MFO3 jest wzorowane na pierwszych dwóch częściach. Jestem na NIE.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Na pewno to nie wypali jak oni teraz zajmują się Nordią i im to sie z 2lata zejdzie

  4. #19
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał BaneQ Zobacz post
    Na pewno to nie wypali jak oni teraz zajmują się Nordią i im to sie z 2lata zejdzie
    2 lata nie. Jeszcze kilka miesięcy. Ale mogę tylko zgadywać. Devos robili około 3 lata, może 2,5 roku, a jest bardzo obszerne. Chyba, że zrobią miłą niespodziankę i dodadzą jeszcze Azarad (miasto po Nordii) albo wraz z upkiem dodadzą rozszerzenie do Urkaden.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2016
    Postów
    14
    Może kiedyś , puki co są ważniejszy rzeczy jak nordia

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Ciekawostka nr 1 - Takie propozycje, zawierające opisy map, miast, klimatu są często lepsze (bardziej inspirujące), niż wiele spośród "poprawnych" propozycji.

    Ciekawostka nr 2 - Zaakceptowanie tego typu contentu nie opóźni Nordii (tak jak np. rozbudowa Urkaden nie opóźniła jakoś Nordii).

    Oczywiście coś tego typu nie wejdzie z wielu powodów, których, mam nadzieję, nie muszę wspominać.

  7. #22
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał ja Kamil Zobacz post
    Może kiedyś , puki co są ważniejszy rzeczy jak nordia
    Po co odkopujesz stare tematy?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •