Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Rozwój drużyny

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2015
    Postów
    44

    Kciuk w górę Rozwój drużyny

    Proponowałbym aby każda drużyna mogła mieć swoją stronę prywatną w której mogłaby np: napisać kiedy jest zbiórka na coś lub zostawić dla siebie.

    Depozyt - mieściłby on początkowo np 5 miejsc i za mf możnaby było go powiększać.Służyłby on np do zostawiania mikstur/ekwipunku dla innych członków czy cos takiego.

    Exp,złoto,ap - każda drużyna np po zdobyciu odpowiedniej ilości ranku/wpłaceniu złota/mf/energii/na rozbudowę drużyny mogłaby by otrzymywać takie bonusy jak +5/10/15/20% expa,ap,złota jakości łupu.

    Edit: Możnaby jeszcze dodać coś typu sojusze i wojny np:wojna z jakąś drużyną polega na atakowaniu jej członków bez możliwości pomocy innych graczy, pomagać może tylko drużyna.

    Myślę że po tych kilki urozmaiceniach drużyny byłyby ciekawsze.
    Ostatnio edytowane przez Kubcok ; 04-05-2016 o 22:35

  2. #2
    Kilka ulepszeń drużyn by się przydało. Co do tego depozytu to jestem na tak. A reszta na nie

  3. #3
    coś takiego prawdopodobnie pojawi się wraz z rozwojem drużyn na gildie (mówię tu o pierwszej opcji), depozyt jest całkiem ciekawym pomysłem, ale nie przejdzie bo to darmowa przerzucaczka złota i przedmiotów, trzeci akapit głupi

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2016
    Postów
    1
    Popieram

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Depozyt może być mogli by dodać żeby było więcej niż czterech członków w drużynie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Dobry pomysł,jestem na tak

  7. #7
    Cytat Napisał Stunt Zobacz post
    Depozyt może być mogli by dodać żeby było więcej niż czterech członków w drużynie.
    No fajnie by było gdyby w drużynie mogło być więcej niż 4 członków

  8. #8
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał super wojownik Zobacz post
    No fajnie by było gdyby w drużynie mogło być więcej niż 4 członków
    Jak dla mnie na nie. I tak podczas TvT może być max 4vs4 więc taka drużyna powinna mieć max 4 członków :P


    A co do samego pomysłu to w większości popieram Dobre by było jakby był taki bonus na exp, gold dla drużyny która zdobyła określoną ilość ranku, ma dobre statystyki w: Walkach z potworami, walkach z mini-bossami, stoczonych walkach z innymi drużynami

  9. #9
    Łukasz
    Konto usunięte
    jestem na tak

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Kilka ulepszeń drużyny nie byłyby złe.
    Depozyt- Zbierane pieniądze przez cały team a później kupowanie np. Unikalnych własnych skinów dla całej drużyny lub dodatkowy exp albo coś w tym stylu

    powiększyć grono członków drużyny?
    hmm fajnie by było tylko nie dało by się walczyć całą drużyną w TvT

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2012
    Postów
    6
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    Jak dla mnie na nie. I tak podczas TvT może być max 4vs4 więc taka drużyna powinna mieć max 4 członków :P
    [...]
    Większa ilość osób ułatwiła by sprawę w walkach TvT. Ciężko zebrać, "aż" 4 osoby w jednym czasie by zawalczyć TvT, ta ilość jest stanowczo za mała. Łatwiej było by z większą ilością osób by się zebrać. Ja do tej pory <od 25.02> raz czy dwa spotkałam się z sytuacją gdzie w drużynie w której aktualnie jestem wszyscy byli online. Wymiana mini drużynowa też nie była by problemem w więcej jak 4 osoby, sprytni już wykombinowali jak można temu problemowi zaradzić by nikt nie był poszkodowany.
    Jeszcze jedna sprawa, która przyszła mi na myśl i do której można się przyczepić jednak ja widzę ją tak... Igrzyska i sabotowanie drużynowe. Niestety ale jak większość wie, niektórzy nie grają fair sabotując je dla innych. Jeszcze na początku gdy zostały świeżo wprowadzone, było na co popatrzeć... teraz coraz bardziej schodzi na psy. Gracze "wynajmują" innych graczy żeby mogli wygrać bezproblemowo, oferując im za "pomoc" złoto, itemki, bądź pomoc w bójkach. Jeśli takie rzeczy dzieją się teraz, będą działy się i później.


    Co do reszty to po kolei:
    -Strona prywatna drużyny, według mnie jest świetnym pomysłem by informować członków drużyny, którzy są offline.
    -Depozyt mógł by rozwiązać w pewnym stopniu multi konta, gdzie gracze zakładają je przeważnie po to by przerzucić przedmioty, złoto na postacie bankowe.
    -Rozbudowa była by fajnym pomysłem, drużyna zyskała by więcej na istnieniu.
    -Sojusze i wojny też mogą być o ile coś by do gry wnosiły, byle by taka opcja nie została wprowadzona i nic się z tym nie dało zrobić prócz wpisania wrogów czy sojuszników. Czy to wspomnie na samej górze bójki między wrogimi drużynami, czy to czat między sojuszniczymi.

    @edit
    -Można jeszcze dodać osiągnięcia drużynowe, by zachęcić do współpracy.

    Podsumowując :P jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez Daeelli ; 06-05-2016 o 13:23

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    na tak, co do wojen, to raczej powinno dać się pomóc zza drużyny.
    Np. ktoś z sojuszniczego teamu jest atakowany w wojnie, to chyba mógłbym mu pomóc nie?
    Chciałbym by wreszcie te teamy weszły, najpóźniej gdzieś w czasie kiedy nordia.
    Administracja zapowiada legendarny upek, od początku gry.
    Ile już czekamy? 5 lat i nic się nie dzieje? Było by fajnie, gdyby takie coś powstało za naszego życia, o ile w ogóle powstanie :/

  13. #13
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał super wojownik Zobacz post
    Kilka ulepszeń drużyn by się przydało. Co do tego depozytu to jestem na tak. A reszta na nie
    Popieram.
    A w sprawie propozycji na tak

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ciekawe, czy administracja w ogóle ma w planach, w najbliższym czasie majsterkować przy drużynach? Ten pomysł może wejść jutro, albo za 10 lat, zależy.

  15. #15
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ciekawe, czy administracja w ogóle ma w planach, w najbliższym czasie majsterkować przy drużynach? Ten pomysł może wejść jutro, albo za 10 lat, zależy.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%BCsze-plany

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii (dopiero potem turnieje 4vs4)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •