Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem takiej wyszukiwarki?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 31.71%
  • Nie

    22 53.66%
  • Nie mam zdania

    6 14.63%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Wyszukiwarka przedmiotów u graczy

  1. #16
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    moim zdaniem to dobry pomysł

  2. #17
    Bez sensu.
    Jak chcesz coś sprzedać wystawiasz na aukcje albo dajesz linki w kanale globalnym: Handel.
    Nawet jak będziesz wiedział/a że ktoś ma dany item który szukasz to nie wiadomo czy ktoś go Ci sprzeda.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał DziadekSamoZuo Zobacz post
    Bez sensu.
    Jak chcesz coś sprzedać wystawiasz na aukcje albo dajesz linki w kanale globalnym: Handel.
    Nawet jak będziesz wiedział/a że ktoś ma dany item który szukasz to nie wiadomo czy ktoś go Ci sprzeda.
    Ale nie będziesz musiał spamować 300 osobom, tylko 3

  4. #19
    Ale nie będziesz musiał spamować 300 osobom, tylko 3
    Jak ktoś ma zamiar sprzedać dane uzbrojenie to wystawi je na aukcji/napisze w prezentacji albo po prostu napisze w kanale globalnym.
    Nawet jak zobaczysz że dane eq ma tylko 3 osoby to mogą one je kolekcjonować.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Ale nie będziesz musiał spamować 300 osobom, tylko 3
    ale te 3 osoby zamiast mieć spam od kilku osób, będą miały od 300tu

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Na nie.

    1) Jest coś takiego jak PRYWATNOŚĆ

    2) Jest też targ z aukcjami, przydatna rzecz więc radzę się z tym zapoznać.

    3) W prezentacji masz do dyspozycji aż 32kb wolnego miejsca. Na spisanie eq które chcesz sprzedać powinno wystarczyć.

    4) Spam można zablokować ignorem, ale rozdawanie 200 ignorów dziennie chyba też przyjemne nie jest. Prawda? a przy czymś takim spam jest nieuchronny.

  7. #22
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    Na nie.


    4) Spam można zablokować ignorem, ale rozdawanie 200 ignorów dziennie chyba też przyjemne nie jest. Prawda? a przy czymś takim spam jest nieuchronny.
    Tym bardziej, że ignory są mają ograniczoną ilość miejsc, o ile nic się nie zmieniło wraz z wejściem igno na wszystkie postacie.

    Jak najbardziej popieram.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Dostawanie codziennie kilka razy tą samą wiadomość jest dla mnie udręka. Np. pytania w stylu: "Pomożesz z Garudą?" (na prezce wszystko jest wyjaśnione, ale nikt tego nie czyta...) Co dopiero by było, gdybym codziennie otrzymywał kilkadziesiąt wiadomości typu: "Sprzedasz mi Wampirzy pieścień +3?". Co oznacza brak prywatności, bo wiadomo, że to mam, bądź nie mam. Oczywiście jakbym miał, wystawiłbym na targ lub napisał na prezce. (tak jak wspominałem, nikt tego nie czyta). Po to jest targ, aby sprawdzić czy coś jest. Ewentualnie można sprawdzić dział handlu na forum lub otworzyć czat handlu. Jestem jak najbardziej na nie i mam nadzieję, że nie dodadzą takiego czegoś. I szczerze zgadzam się z:

    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    1) Jest coś takiego jak PRYWATNOŚĆ
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 12-05-2016 o 16:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •