Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem takiej wyszukiwarki?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 31.71%
  • Nie

    22 53.66%
  • Nie mam zdania

    6 14.63%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Wyszukiwarka przedmiotów u graczy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127

    Wyszukiwarka przedmiotów u graczy

    Proponuję wyszukiwarkę przedmiotów u graczy (eq, zwoje, przedmioty kolekcjonerskie). Działanie proste: wpisujemy przedmiot, wybieramy poziom plusa (dla przedmiotów od 0 do +9) jeśli wybieramy eq i szukamy; w rezultacie otrzymujemy listę osób z gry, które posiadają dany przedmiot.


    Plusy:
    - rozwój handlu
    - rozwój kowalstwa
    - oszczędność czasu
    - wzrost interakcji pomiędzy graczami

    Dla osób, które nie chcą mieć widocznych przedmiotów - przycisk wyłączenia widoczności plecaka.
    Ostatnio edytowane przez Franek Pedobeer ; 26-04-2016 o 21:43

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    W sensie że chcesz ludziom grzebać po plecakach? Jak będę chciała coś sprzedać to dam to na targ/do prezentacji, nie życzę sobie spamowania ofertami, bo ja coś mam ciekawego. Już pomijając to że gracze pvp by się średnio ucieszyli że ktoś im obczaja eq w plecaku.
    Na nie. Szczególnie w przypadku eq 0+ gdzie w niektórych przypadkach padnie serwer od ilości osób na liście

    Sens by to miało tylko gdyby można było oznaczać przedmioty które chce pokazać. Ale to dużo roboty, a efekt mizerny.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 26-04-2016 o 10:07

  3. #3
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Taka wyszukiwarka tylko do własnego eq i przedmiotów byłaby nawet przydatna, ale przeszukiwanie innym eq to, jak sic napisała, spam ofertami i dodatkowe informacje o przeciwniku w PvP. Na nie

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    W sensie że chcesz ludziom grzebać po plecakach? Jak będę chciała coś sprzedać to dam to na targ/do prezentacji, nie życzę sobie spamowania ofertami, bo ja coś mam ciekawego. Już pomijając to że gracze pvp by się średnio ucieszyli że ktoś im obczaja eq w plecaku.
    Na nie. Szczególnie w przypadku eq 0+ gdzie w niektórych przypadkach padnie serwer od ilości osób na liście

    Sens by to miało tylko gdyby można było oznaczać przedmioty które chce pokazać. Ale to dużo roboty, a efekt mizerny.
    zawsze można dodać w plecaku przycisk: "widoczność dla innych graczy", który zamknie drogę szperaczom i spamerom. Swoją drogą wolę zapytanie o coś, co mam niż: "szukam..., masz moze?" "Kupie..."

    Typowe szperanie by to nie było, ponieważ nie daje możliwości sprawdzenia parametrów eq poza plusem.
    Targ daje ograniczone możliwości, nie wystawisz więcej niż 5 przedmiotów na raz, a tak można być ciągle aktywnym w handlu.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    zawsze można dodać w plecaku przycisk: "widoczność dla innych graczy", który zamknie drogę szperaczom i spamerom. Swoją drogą wolę zapytanie o coś, co mam niż: "szukam..., masz moze?" "Kupie..."

    Typowe szperanie by to nie było, ponieważ nie daje możliwości sprawdzenia parametrów eq poza plusem.
    Targ daje ograniczone możliwości, nie wystawisz więcej niż 5 przedmiotów na raz, a tak można być ciągle aktywnym w handlu.
    No to 90% graczy nie będzie udostępniać tych informacji - bo kto by chciał? Jeżeli chcesz udostępniać taką informację, możesz napisać w prezentacji.

    Poza tym widzę w tym nowy poziom sępienia:
    "-Daj Hełm Sczurołąka +7
    Myślę sobie - nie chcę się z nim użerać, że on jest taki biedny a ja taki bogaty
    -Nie mam
    -Ale przecież widzę że masz, daaaaaaajj pliiiiizizzzizizizz"

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    zawsze można dodać w plecaku przycisk: "widoczność dla innych graczy", który zamknie drogę szperaczom i spamerom. Swoją drogą wolę zapytanie o coś, co mam niż: "szukam..., masz moze?" "Kupie..."

    Typowe szperanie by to nie było, ponieważ nie daje możliwości sprawdzenia parametrów eq poza plusem.
    Targ daje ograniczone możliwości, nie wystawisz więcej niż 5 przedmiotów na raz, a tak można być ciągle aktywnym w handlu.
    Darmowy nieograniczony targ? Nie przejdzie.

  7. #7
    Rebellious
    Konto usunięte
    Nawet byłoby spoko, znalazłbym może Czarcią Różdżkę +2 ^_^ Ogólnie eq które jest założone mogłoby zostać nie brane pod uwagę. Czyli to eq, które chcemy sprzedać nie zostałoby założone, a to "dla nas" zakładamy na nowych profilach.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    No to 90% graczy nie będzie udostępniać tych informacji - bo kto by chciał? Jeżeli chcesz udostępniać taką informację, możesz napisać w prezentacji.

    Poza tym widzę w tym nowy poziom sępienia:
    "-Daj Hełm Sczurołąka +7
    Myślę sobie - nie chcę się z nim użerać, że on jest taki biedny a ja taki bogaty
    -Nie mam
    -Ale przecież widzę że masz, daaaaaaajj pliiiiizizzzizizizz"
    Serio? a opcja blokowania spamerów nie działa?
    90% graczy powiadasz...nie mierz wszystkich swoją miarą.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15
    A daj spokój, ja jestem PRZECIW, niby wsio ok, ale grzebanie ludziom po plecakach to lekka przesada ;/
    Ale co innego było by wprowadzenie osobnej zakładki w profilu (uzbrojenie) gdzie mozna by było wrzucic przedmioty których chcemy się pozbyc, to mój pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Chevy ; 26-04-2016 o 15:53

  10. #10
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Chevy Zobacz post
    A daj spokój, ja jestem PRZECIW, niby wsio ok, ale grzebanie ludziom po plecakach to lekka przesada ;/
    Ale co innego było by wprowadzenie osobnej zakładki w profilu (uzbrojenie) gdzie mozna by było wrzucic przedmioty których chcemy się pozbyc, to mój pomysł.
    To by było spoko.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Przydatna opcja , ale zbyt dużo graczy ceni sobie prywatność żeby przeszło.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Nigdy w życiu... w prosty sposób będzie można sprawdzić który gracz z 65lv ma jakie eq na pvp, a czego mu brakuje co daję niszczenie systemu walk.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Nigdy w życiu... w prosty sposób będzie można sprawdzić który gracz z 65lv ma jakie eq na pvp, a czego mu brakuje co daję niszczenie systemu walk.
    Przecież jasno nakreśliłem, że można dodać przycisk, wyłączający widoczność plecaka dla innych graczy. Kto chce sprzedawać swoje śmieci, ma włączone, kto nie chce - ma wyłączone.

    Dzięki takiej szukajce łatwiej będzie zlokalizować przedmioty, których szukamy i sprzedać śmieci, które zalegają.

  14. #14
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Jestem za bo nigdy nie wiem kto ma moje eq xd

  15. #15
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Jestem za bo nigdy nie wiem kto ma moje eq xd
    Latwiej byloby sprawdzic kto nie ma.

    A co do propozycji, zaczynam sie bac o tworce tematu jak i o tych, ktorzy to popieraja, juz byl taki jeden co to chcial wiedziec co kto ma i tak dalej. Niedlugo padnie propozycja, zeby wprowadzic wyszukiwarke kto do kogo i kiedy pisze, bo to pomoze ustalic kiedy ktos najczesciej jest online. Nie, chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •