Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Kilka pomniejszych propozycji i jedna znacząca.

  1. #1

    Kilka pomniejszych propozycji i jedna znacząca.

    Nie umiem pisać wstępów do propozycji, niemniej nie uważam tego za jakoś szczególnie potrzebne.

    Otóż 3 propozycje:

    1) Obecnie mamy w grze trzy przedmioty używane w walkach, których nie jesteśmy w stanie zdobyć w inny sposób niż sklep za żetony/mini bossy. Są to kamień,runa i mikstury odnowienia. Jak z tymi trzecimi nie ma problemu, tak z runami i kamykami jest gorzej. Co prawda teraz nie jest aż tak źle to uważam, że mała zmiana się przyda.
    Tak, jak jest z miksturami regeneracji na smoku mroku(dostajemy 2 zamiast 1) tak proponuje zrobić z runami i kamieniami na wszystkich mini bossach. Żeby owe przedmioty dropiły w "paczkach" po trzy. Z innymi też można by było tak zrobić, ale nie jest to aż tak bardzo konieczne.

    2) Proponuję, by wchodząc w zakładkę "Statystyki" w profilu innego gracza, w podkategorii "Inne postacie użytkownika" nicki owych postaci były wyświetlone pionowo, a obok każdego nicku było oznaczenie, czy dana postać jest aktywna/nieaktywna. Mała zmiana, a w stu procentach ułatwi komunikację w momencie, gdy dana osoba siedzi na innej postaci.
    Od razu tłumaczę: Lista obserwowanych często jest mocno przepełniona. Ta zmiana ma pomóc też z kontaktem z innymi, z którymi nie rozmawiamy na co dzień.

    3) Trzecia zmiana, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjna.
    Chodzi mi tu o wybór jednej z podanych zmian w limicie energii:
    -zwiększenie limitu wszystkich graczy o 200
    -zmiana przelicznika powiększenia limitu energii z 1MF:2Pkt. Energii na 1:4 Pkt. Energii

    Po co to? Otóż zauważyłam trudność, z jaką borykają się gracze, którzy nie powiększyli sobie limitu energii przed zmianami. Kiedyś powiększenie limitu o 200 dodatkowej energii było bardzo opłacalne. Wtedy ładowało się 200 energii na dzień ale też łatwiej było ją spalić a w razie krótszej nieobecności nie przepadało jej aż tak dużo. Wykupienie tamtej usługi za te 100MF pozwalało na nietracenie energii dziennej. Teraz za tą samą cenę możemy powiększyć limit energii o tą samą wartość. Ale dziennie ładuje się 400 energii. A to jest już olbrzymia różnica.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 23-04-2016 o 21:02

  2. #2
    Hous
    Konto usunięte
    Moźe być

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    też jestem za

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Bardzo dobre propozycje
    Jestem za.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Fajny pomysł tylko że nie przejdzie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    1) Na coś trzeba wydać żetony
    3) Chcesz mieć większy limit - można kupić za mfy, więc nwm po co coś zmieniać.

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    -zmiana przelicznika powiększenia limitu energii z 25MF=25Energii na 25MF=50Energii
    Taki przelicznik już jest.

  8. #8
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    1) Na coś trzeba wydać żetony
    3) Chcesz mieć większy limit - można kupić za mfy, więc nwm po co coś zmieniać.
    Ja radzę ci, byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Nalegam.

    @Soad: Tak, ubzdurało mi się coś z tym przelicznikiem 1:1.

    Żeby przybliżyć to, że usługa powiększania energii zapraszam do zapoznania się z: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post121943

    Ta usługa nie jest w pełni korzystna, jak była kiedyś.

  9. #9
    Elitek
    Konto usunięte
    1. Nie. Wystarczy codziennie chodzić po tych małych mini-bossach i z nich zawsze co jakiś czas dropnie kamień/runa
    2. Za
    3. Nie

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Jestem za wprowadzeniem wszystkich 3 propozycji.
    Dodatkowo powinna wejść również proponowana przeze mnie kiedyś propozycja,chodzi mi tutaj o
    żetony,a konkretniej o ich przelicznik (MF = Żetony).

    10MF = 100 żetonów - χ / 10MF = 500 żetonów -

    Czy coś podobnego.

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    10MF = 100 żetonów - χ / 10MF = 500 żetonów -
    .
    500 żetonów = 100 odnówek = ~1,5kk = 15mf

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ja radzę ci, byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Nalegam.

    @Soad: Tak, ubzdurało mi się coś z tym przelicznikiem 1:1.

    Żeby przybliżyć to, że usługa powiększania energii zapraszam do zapoznania się z: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post121943

    Ta usługa nie jest w pełni korzystna, jak była kiedyś.
    To konto mam od czasów po zmianach i jakoś sobie wykupiłem większy limit, który spokojnie starcza. Piszesz, że kiedyś powiększenie limitu było bardzo opłacalne - teraz też jest. Nie ma sensu porównywać do tego, co kiedyś było. Wydaje mi się, że do tego punktu miałaś wątpliwości, jeżeli chodziło ci o co innego pisz priv.

  13. #13
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    To konto mam od czasów po zmianach i jakoś sobie wykupiłem większy limit, który spokojnie starcza. Piszesz, że kiedyś powiększenie limitu było bardzo opłacalne - teraz też jest. Nie ma sensu porównywać do tego, co kiedyś było. Wydaje mi się, że do tego punktu miałaś wątpliwości, jeżeli chodziło ci o co innego pisz priv.
    Też kupiłam przed zmianami, obecnie mi to starcza. Chodzi mi jednak o tych, co nie mieli tej okazji wykupić tej usługi przed zmianami. Tak, nie pamiętałam, czy był zmieniany przelicznik czy nie. Tu przyznaje rację, ale zgodzisz się chyba, że obecni gracze nie zyskają na powiększeniu limitu tyle, ile by zyskali przed zmianą. Teraz pytanie: czy ta usługa była za dobra czy teraz jest słabsza.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    500 żetonów = 100 odnówek = ~1,5kk = 15mf
    Dlatego napisałem pod spodem "Czy coś podobnego."

  15. #15
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    1. Nie. Wystarczy codziennie chodzić po tych małych mini-bossach i z nich zawsze co jakiś czas dropnie kamień/runa
    2. Za
    3. Nie
    Mam nadzieję, że mi się zedytuje tamten post. Zauważ, że z mini wypadają po jednej runie/kamieniu. W walce możesz użyć max. 3. Sama chodzę kilkoma postaciami po minibossach i tych przedmiotów zawsze mi brakuje. Nawet dla gracza pve jest ich momentami za mało. Sam napisałeś, że co jakiś czas - i faktycznie, ale osoby bijące mini tylko z tej aktualizacji(uwaga, skrót myślowy) biją je w grupie 3/4 osobowej. Jaką masz szansę na tą malutką runke?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jestem za wprowadzeniem wszystkich 3 propozycji.
    Dodatkowo powinna wejść również proponowana przeze mnie kiedyś propozycja,chodzi mi tutaj o
    żetony,a konkretniej o ich przelicznik (MF = Żetony).

    10MF = 100 żetonów - χ / 10MF = 500 żetonów -

    Czy coś podobnego.
    Nie, żetony są zdobywane poprzez PvP. Taki jest ich zamysł - promować walki pomiędzy graczami.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •